Kubilay Kanatsızkuş
Türkiye · Attacker

Kubilay Kanatsızkuş

YAŞ28
BOY190
KİLO78
DOĞUM YERİBursa
LİG1. Lig
BU SEZON0G · 0A
Gol00.00 / 90
Asist00.00 / 90
Şut73.37 / 90
Kilit pas10.48 / 90
Başarılı dripling10.48 / 90
Kazanılan ikili73.37 / 90
Rating6.33
OYUNCU PROFİLİ1. Lig 2026 · 42 forvetler
Gol — %0 (0.00) Şut — %93 (3.4) Asist — %0 (0.00) Kilit pas — %7 (0.48) Drible — %34 (0.48) İkili mücadele — %68 (%50) 34 ORT. % 0 93 0 7 34 68
  • Gol 0.00 %0
  • Şut 3.4 %93
  • Asist 0.00 %0
  • Kilit pas 0.48 %7
  • Drible 0.48 %34
  • İkili mücadele %50 %68
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 187 dakika oynadı.
KUPALAR
🥈 1. LigNone · Türkiye · 2nd Place
🥈 1. Lig2023/2024 · Türkiye · 2nd Place
🥈 1. Lig2022/2023 · Türkiye · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2022/23 · 7 G+A
2020 6 2021 1 2022 7 2023 6 2024 5 2025 2 2026 0
GolAsist
2026/27 4 187 0 0 6.33
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
1. LigEsenler Erokspor 4 187 0 0 6.33
Şut7%86 isabet
Kilit pas1
Drible1%100 başarı
İkili kazanılan7%50
Müdahale1
Ofsayt1
İlk 1131 yedek
2025/26 31 615 1 1 6.60
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Süper LigKasimpasa 11 407 1 1 6.64
Süper LigKasımpaşa 20 208 0 0 6.50
Şut6%33 isabet
Kilit pas3
Drible4%36 başarı
İkili kazanılan40%51
Müdahale7
Faul510 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11625 yedek
G+A / 900.29
2024/25 20 843 4 1 6.96
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Süper LigGoztepe 20 843 4 1 6.96
Şut21%62 isabet
Kilit pas17
Drible2%18 başarı
İkili kazanılan55%43
Müdahale8
Faul189 kazanılan
Ofsayt4
İlk 111010 yedek
G+A / 900.53
Kart3
2023/24 32 1.074 3 3 6.78
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
1. LigGoztepe 32 1.074 3 3 6.78
Şut17%53 isabet
Kilit pas15
Drible6%46 başarı
İkili kazanılan102%47
Müdahale19
Faul2712 kazanılan
Ofsayt4
İlk 11923 yedek
G+A / 900.5
Kart3
2022/23 31 1.327 4 3 6.79
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
1. LigRizespor 31 1.327 4 3 6.79
Şut27%44 isabet
Kilit pas11
Drible5%36 başarı
İkili kazanılan83%42
Müdahale17
Faul2113 kazanılan
Ofsayt5
İlk 111021 yedek
G+A / 900.47
Kart3
2021/22 26 456 1 0 6.60
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Süper LigYeni Malatyaspor 17 365 1 0 6.60
Süper LigRizespor 9 91 0 0 6.58
Şut3%33 isabet
Kilit pas5
Drible6%100 başarı
İkili kazanılan28%48
Müdahale7
Faul85 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11323 yedek
G+A / 900.2
Kart1
2020/21 32 1.689 5 1 6.70
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Süper LigYeni Malatyaspor 32 1.689 5 1 6.70
Şut27%52 isabet
Kilit pas10
Drible13%45 başarı
İkili kazanılan121%45
Müdahale25
Faul2528 kazanılan
Ofsayt3
İlk 112012 yedek
G+A / 900.32
Kart11
TOPLAM GOL5
İLK 111741 yedek girdi
KART3
FORMA9
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR5 gol
1-15' — 1 16-30' — 1 31-45' — 1 46-60' — 1 61-75' — 0 76-90+' — 1 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 1 1-15'
  • 1-15' 1 %20
  • 16-30' 1 %20
  • 31-45' 1 %20
  • 46-60' 1 %20
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 1 %20
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
3-4-1-2 — 17 4-2-3-1 — 17 4-1-4-1 — 11 5-3-2 — 5 3-4-2-1 — 4 4-4-2 — 2 56 maç
  • 3-4-1-217%30
  • 4-2-3-117%30
  • 4-1-4-111%20
  • 5-3-25%9
  • 3-4-2-14%7
  • 4-4-22%4
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar4aldığı asist
2 L. NielsenL. Nielsen 1 N. SangaréN. Sangaré 1 RômuloRômulo Kanatsızk 4
Onun asist yaptıkları3verdiği asist
1 C. WinckC. Winck 1 F. BayırF. Bayır 1 K. MatsukiK. Matsuki Kanatsızk 3
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
03.09.2026 Bodrum FKA 0-0 7 0 6.5
30.08.2026 Iğdır FKH 0-1 85 4 5.9
22.08.2026 ÜmraniyesporA 1-1 90 3 6.6
14.08.2026 SarıyerH 1-1 5
17.05.2026 GalatasarayH 1-0
09.05.2026 GenclerbirligiA 3-2
03.05.2026 KocaelisporH 1-1
24.04.2026 Istanbul BasaksehirA 4-0 3
19.04.2026 AlanyasporH 1-0
12.04.2026 GoztepeA 3-3
04.04.2026 KayserisporH 2-0
19.03.2026 BesiktasA 2-1 1
28.02.2026 RizesporH 0-3 5
23.02.2026 FenerbahceA 1-1
16.02.2026 Fatih KaragümrükH 3-2
09.02.2026 Gazişehir GaziantepA 2-1 8 6.3
30.01.2026 SamsunsporH 0-1
23.01.2026 TrabzonsporA 2-1 55 7.0
18.01.2026 AntalyasporH 0-0 62 6.2
21.12.2025 GalatasarayA 3-0 30 6.5
12.12.2025 GenclerbirligiH 0-0
07.12.2025 KocaelisporA 0-0 10 6.3
29.11.2025 Istanbul BasaksehirH 1-3 26 6.6
23.11.2025 AlanyasporA 1-2 8 6.6
08.11.2025 GoztepeH 0-2 90 6.9
02.11.2025 KayserisporA 3-2 28 1 2 8.2
26.10.2025 BesiktasH 1-1 66 1 6.5
20.10.2025 EyüpsporA 2-0 90 3 6.0
05.10.2025 KonyasporH 1-1 83 1 6.9
28.09.2025 RizesporA 1-2 11 6.2
21.09.2025 FenerbahceH 1-1
17.09.2025 SamsunsporA 0-0 13 6.3
13.09.2025 Fatih KaragümrükA 0-1
18.08.2025 TrabzonsporH 0-1 10 6.3
09.08.2025 AntalyasporA 2-1 16 6.5
30.05.2025 KasimpasaA 1-2 75 2 6.9
24.05.2025 GalatasarayH 0-2 77 2 7.0
18.05.2025 RizesporA 6-3 74 2 6.9
11.05.2025 HataysporH 1-1 72 1 3 8.0
04.05.2025 Adana DemirsporA 1-2 69 1 2 7.5
28.04.2025 Istanbul BasaksehirH 4-1 45 1 1 1 8.2
19.04.2025 BesiktasH 1-1 30 1 7.0
12.04.2025 KonyasporA 1-0 90 1 6.6
07.04.2025 Gazişehir GaziantepH 1-1 8 1 1 7.3
29.03.2025 TrabzonsporA 1-1
16.03.2025 EyüpsporH 1-1 10 6.3
09.03.2025 SivassporA 3-1 10 6.6
03.03.2025 SamsunsporH 2-2 33 6.7
23.02.2025 KayserisporA 1-0 27 1 6.3
10.02.2025 BB BodrumsporA 0-0 1
02.02.2025 AlanyasporH 0-1
31.08.2024 BB BodrumsporH 2-0 17 6.5
23.08.2024 AlanyasporA 1-1 59 1 6.5
17.08.2024 FenerbahceH 2-2 56 3 6.9
10.08.2024 AntalyasporA 0-0 90 1 7.2
11.05.2024 BB BodrumsporH 1-1 45 6.3
04.05.2024 EyüpsporA 0-3 80 1 5 7.0
28.04.2024 GenclerbirligiH 2-0 26 1 7.0
20.04.2024 GiresunsporA 0-3 72 1 1 7.5
14.04.2024 TuzlasporA 1-1 29 6.6
ŞUT23
GOL1
xG1.1
xG FARKI-0.1under performing
DÖNÜŞÜM%4.3
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
90' · xG 0.223 50' · xG 0.013 53' · xG 0.012 83' · xG 0.188 52' · xG 0.047 44' · xG 0.097 18' · xG 0.214 53' · xG 0.027 50' · xG 0.137 90' · xG 0.05 67' · xG 0.032 · GOL 29' · xG 0.027 48' · xG 0.0 84' · xG 0.0 52' · xG 0.0 45' · xG 0.0 33' · xG 0.0 27' · xG 0.0 90' · xG 0.0 90' · xG 0.0 85' · xG 0.0 90' · xG 0.0 85' · xG 0.0
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Asist sonrası — 13 (%57) Açık oyun — 4 (%17) Duran top — 3 (%13) Korner — 2 (%9) Kontra atak — 1 (%4) 23 şut
  • Asist sonrası13%57
  • Açık oyun4%17
  • Duran top3%13
  • Korner2%9
  • Kontra atak1%4
Vücut bölgesine göre
Kafa — 12 (%52) Sol ayak — 10 (%43) Sağ ayak — 1 (%4) 23 şut
  • Kafa12%52
  • Sol ayak10%43
  • Sağ ayak1%4
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR23 şut
1-15' — 0 16-30' — 3 31-45' — 3 46-60' — 7 61-75' — 1 76-90+' — 9 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 9 76-90+'
  • 1-15' 0 %0
  • 16-30' 3 %13
  • 31-45' 3 %13
  • 46-60' 7 %30
  • 61-75' 1 %4
  • 76-90+' 9 %39
AKSİYON HARİTASI217 aksiyon
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 4 4 4 4 5 5 5 6 6 6
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %61 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 5
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %66 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 3
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %59 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 4 6
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %53 Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR217
Pas 77 Pas — 77 (%38) Hava topu 38 Hava topu — 38 (%19) Top teması 32 Top teması — 32 (%16) Top… 12 Top kazanma — 12 (%6) Faul 12 Faul — 12 (%6) Çalım 11 Çalım — 11 (%5) Uzaklaştırma — 7 (%3) Müdahale — 5 (%2) Top kaptırma — 5 (%2) Kurtarılan şut — 4 (%2)
  • Pas77%38
  • Hava topu38%19
  • Top teması32%16
  • Top kazanma12%6
  • Faul12%6
  • Çalım11%5
  • Uzaklaştırma7%3
  • Müdahale5%2
  • Top kaptırma5%2
  • Kurtarılan şut4%2
PİYASA DEĞERİ€500K-16.7%
KAÇIRDIĞI MAÇ13
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2026 · 176 maç
Esenler Erokspor 4maç 2026
Kasımpaşa 31maç 2025
Goztepe 52maç 2023–2024
Rizespor 40maç 2021–2022
Yeni Malatyaspor 49maç 2020–2021
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2026-08-10 Kasımpaşa Esenler Erokspor
2026-08-09 Kasımpaşa Esenler Erokspor
2025-07-01 Goztepe Kasimpasa
2023-07-14 Rizespor Goztepe
2022-01-20 Y. Malatyaspor C. Rizespor ?
2022-01-20 Yeni Malatyaspor Rizespor
2020-09-28 Bursaspor Y. Malatyaspor free transfer
2020-09-25 Bursaspor Yeni Malatyaspor
2019-01-31 Ankaragucu Bursaspor
2019-01-30 Ankaragücü Bursaspor End of loan
2018-08-31 Bursaspor Ankaragücü loan transfer
2016-01-04 Bursaspor U21 Bursaspor -
2015-07-01 Bursaspor U19 Bursaspor U21 -
2014-07-01 Bursaspor U17 Bursaspor U19 -
2013-07-01 Bursaspor U16 Bursaspor U17 -
2012-07-01 Bursaspor Yth Bursaspor U16 -
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
12.2024 Ayak bileği sakatlığıKadroda yok 8 maç
11.2024 Ayak bileği sakatlığıŞüpheli 1 maç
04.2022 SakatlıkKadroda yok 3 maç
04.2021 HastalıkKadroda yok 1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
TRANSFER SÖYLENTİLERİ
Antalyaspor %50 2026-08-04
Söylentiler üçüncü taraf haberleridir, gerçekleşmiş transfer değildir.
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 615 dk

Takip listesi: Dengeli hücum profili

Değer sinyali olumlu; performans ve oynadığı bağlam ikinci bir kontrolü hak ediyor.

Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Bir scout sırada neye bakar
  • Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
  • Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU44.9Süper Lig 2025
PERFORMANS38.1615 dk
KARARVeri yetersiz53/100
ROL UYUMU2025
Baskıcı forvet 56.4
Bağlantı kuran forvet 47.3
Pivot forvet 47.1
Role fit sinyali var ama confidence 95/100 ve risk 14/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 166 oyuncu
Scout skoru %41
Performans %45
Dakika %52
Değer / getiri %88
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru %51
Performans %53
Dakika %69
Değer / getiri %93
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Ortalama rating 6.58 7.15 92
İkili mücadele kazanma 50.63 50 100
Performans skoru 38.1 76 50
Müdahale / 90 1.02 1.4 73
Asist / 90 0.15 0.2 75
Dakika güvenliği 22 76 29
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam