LİGSüper Lig
BU SEZON1G · 0A
Gol10.61 / 90
Şut10.61 / 90
Kilit pas21.22 / 90
Başarılı dripling10.61 / 90
Kazanılan ikili53.06 / 90
Rating6.60
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Gol
0.610.05
Şut
0.610.49
Kilit pas
1.221.19
Başarılı dripling
0.610.65
Kazanılan ikili
3.063.19
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2021/22 · 9 G+A
GolAsist
2026/27
3
147
1
0
6.60
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1%100 isabet
Kilit pas2
Drible1%50 başarı
İkili kazanılan5%33
Müdahale1
Faul11 kazanılan
İlk 1121 yedek
G+A / 900.61
2025/26
28
1.970
1
4
6.58
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut9%67 isabet
Kilit pas32
Drible12%40 başarı
İkili kazanılan67%42
Müdahale22
Faul1419 kazanılan
Ofsayt4
İlk 11217 yedek
G+A / 900.23
Kart1
2023/24
2
79
0
0
6.65
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Kilit pas3
İkili kazanılan6%43
Müdahale1
Faul24 kazanılan
2022/23
8
701
4
0
7.06
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut6%67 isabet
Kilit pas7
Drible12%44 başarı
İkili kazanılan47%54
Müdahale13
Faul415 kazanılan
Ofsayt1
İlk 118
G+A / 900.51
Kart1
2021/22
37
2.580
6
3
6.73
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut31%61 isabet
Kilit pas36
Drible41%57 başarı
İkili kazanılan121%47
Müdahale26
Faul1636 kazanılan
Ofsayt7
Penaltı5
İlk 11307 yedek
G+A / 900.31
Kart3
TOPLAM GOL2
İLK 11238 yedek girdi
KART1
FORMA34
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR2 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 1 %50
- 76-90+' 1 %50
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-120%65
- 4-1-4-17%23
- 3-4-31%3
- 4-4-21%3
- 5-3-21%3
- 5-4-11%3
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar2aldığı asist
Onun asist yaptıkları4verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.08.2026 | BaşakşehirA | 1-1 | 40↑ | 1 | 1 | 7.3 | |
| 22.08.2026 | Çorum FKA | 0-1 | 62 | – | 6.2 | ||
| 15.08.2026 | TrabzonsporH | 1-1 | 45 | – | 6.3 | ||
| 17.05.2026 | GalatasarayH | 1-0 | 80 | 1 | 1 | 6.7 | |
| 09.05.2026 | GenclerbirligiA | 3-2 | 79 | 1 | – | 6.5 | |
| 03.05.2026 | KocaelisporH | 1-1 | 91 | – | 6.5 | ||
| 24.04.2026 | Istanbul BasaksehirA | 4-0 | 83 | – | 6.0 | ||
| 19.04.2026 | AlanyasporH | 1-0 | 87 | – | 6.5 | ||
| 12.04.2026 | GoztepeA | 3-3 | 92 | – | 5.6 | ||
| 04.04.2026 | KayserisporH | 2-0 | 86 | 1 | – | 6.9 | |
| 19.03.2026 | BesiktasA | 2-1 | 87 | – | 6.2 | ||
| 15.03.2026 | EyüpsporH | 1-0 | 87 | – | 6.3 | ||
| 08.03.2026 | KonyasporA | 1-1 | 95 | – | 6.6 | ||
| 28.02.2026 | RizesporH | 0-3 | 87 | – | 6.3 | ||
| 23.02.2026 | FenerbahceA | 1-1 | 84 | 2 | 6.3 | ||
| 16.02.2026 | Fatih KaragümrükH | 3-2 | 12↑ | – | 6.3 | ||
| 09.02.2026 | Gazişehir GaziantepA | 2-1 | 25↑ | – | 6.5 | ||
| 30.01.2026 | SamsunsporH | 0-1 | 63 | – | 6.6 | ||
| 23.01.2026 | TrabzonsporA | 2-1 | 90 | 1 | 1 | 7.3 | |
| 18.01.2026 | AntalyasporH | 0-0 | 81 | 3 | 6.7 | ||
| 21.12.2025 | GalatasarayA | 3-0 | 94 | – | 6.0 | ||
| 12.12.2025 | GenclerbirligiH | 0-0 | 87 | 1 | 7.5 | ||
| 07.12.2025 | KocaelisporA | 0-0 | 85 | – | 6.3 | ||
| 29.11.2025 | Istanbul BasaksehirH | 1-3 | 45↑ | 1 | 1 | 7.2 | |
| 23.11.2025 | AlanyasporA | 1-2 | 45↑ | – | 6.9 | ||
| 26.10.2025 | BesiktasH | 1-1 | 84 | – | 7.0 | ||
| 20.10.2025 | EyüpsporA | 2-0 | 90 | – | 6.2 | ||
| 05.10.2025 | KonyasporH | 1-1 | 79 | – | 7.9 | ||
| 28.09.2025 | RizesporA | 1-2 | 24↑ | – | 6.5 | ||
| 21.09.2025 | FenerbahceH | 1-1 | 28↑ | – | 6.6 | ||
| 13.09.2025 | Fatih KaragümrükA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 03.02.2024 | Ivory CoastH | 1-2 | 58↑ | – | 6.6 | ||
| 20.01.2024 | TunisiaA | 1-1 | 21↑ | – | 6.7 | ||
| 23.02.2023 | Sheriff TiraspolH | 1-3 | 90 | – | 7.3 | ||
| 16.02.2023 | Sheriff TiraspolA | 0-1 | 90 | – | 6.5 | ||
| 03.11.2022 | SlováckoH | 1-1 | 90 | 1 | 7.0 | ||
| 27.10.2022 | NiceA | 2-1 | 71 | – | 6.2 | ||
| 13.10.2022 | 1.FC KölnH | 2-0 | 90 | 1 | 1 | 7.3 | |
| 06.10.2022 | 1.FC KölnA | 0-1 | 90 | – | 6.3 | ||
| 15.09.2022 | NiceH | 1-1 | 90 | 1 | 2 | 7.7 | |
| 08.09.2022 | SlováckoA | 3-3 | 90 | 2 | 2 | 8.2 | |
| 15.05.2022 | Istanbul BasaksehirH | 1-1 | 73 | – | 6.9 | ||
| 08.05.2022 | AltayA | 1-1 | 90 | – | 6.7 | ||
| 29.04.2022 | Adana DemirsporH | 2-0 | 75 | 1 | – | 7.2 | |
| 23.04.2022 | Fatih KaragümrükA | 2-1 | 22↑ | – | 6.9 | ||
| 17.04.2022 | BesiktasH | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 10.04.2022 | Yeni MalatyasporA | 0-1 | 89 | 2 | 7.2 | ||
| 02.04.2022 | SivassporH | 2-2 | 90 | 1 | 1 | 6.3 | |
| 20.03.2022 | AntalyasporA | 4-1 | 23↑ | – | 6.6 | ||
| 14.03.2022 | Gazişehir GaziantepH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 05.03.2022 | RizesporA | 1-2 | 15↑ | – | 6.3 | ||
| 27.02.2022 | GoztepeH | 3-1 | 45 | – | 6.5 | ||
| 19.02.2022 | KayserisporA | 2-1 | 73 | – | 6.7 | ||
| 12.02.2022 | FenerbahceH | 1-2 | 90 | 1 | 1 | 7.0 | |
| 04.02.2022 | KonyasporA | 1-0 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 23.01.2022 | AlanyasporH | 1-3 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 19.01.2022 | TrabzonsporA | 1-1 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 16.01.2022 | KasimpasaH | 0-2 | 82 | – | 6.3 | ||
| 08.01.2022 | GalatasarayA | 0-1 | 15↑ | – | 6.3 | ||
| 25.12.2021 | HataysporH | 0-1 | 67 | 1 | 6.7 |
ŞUT17
GOL2
xG2.7
xG FARKI-0.7under performing
DÖNÜŞÜM%11.8
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası7%41
- Kontra atak6%35
- Korner3%18
- Serbest vuruş1%6
Vücut bölgesine göre
- Sol ayak14%82
- Sağ ayak3%18
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR17 şut
- 1-15' 3 %18
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 4 %24
- 46-60' 1 %6
- 61-75' 3 %18
- 76-90+' 6 %35
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2026 · 103 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2023-09-07
Partizan
→
Lausanne-Sport
€600k
Partizan
→
Lausanne-Sport
€600k
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
11.2025
Kadro dışıŞüpheli
1 maç
09.2025
Kadro dışıKadroda yok
1 maç
05.2021
Kas sakatlığıKadroda yok
2 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 1970 dk
İzlemede: Dengeli hücum profili
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU49.8Süper Lig 2025
PERFORMANS35.71970 dk
KARARVeri yetersiz56/100
◆ Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Bağlantı kuran forvet
73.6
Baskıcı forvet
69.7
Çizgi kanadı
69.2
Role fit sinyali var ama confidence 100/100 ve risk 8/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 166 oyuncu
Scout skoru
%50
Performans
%41
Dakika
%92
Değer / getiri
%33
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru
%59
Performans
%50
Dakika
%92
Değer / getiri
%19
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği
100
76
100
Ortalama rating
6.59
7.2
92
Kilit pas / 90
1.46
1.6
91
Performans skoru
35.7
76
47
Asist / 90
0.18
0.32
56
Pas hacmi / 90
23.98
34
70
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Carlos PalaciosBoca Juniors · 25
%95
3gol
4asist
57scout
Liga Profesional Argentina
Chiedozie OgbeneSheffield Utd · 28
%84
1gol
1asist
40scout
€8.00M
Championship
Pablo RuanNacional · 22
%82
0gol
0asist
45scout
Primeira Liga
Alex IwobiFulham · 29
%80
4gol
3asist
48scout
€25.00M
Premier League
Ramiro ÁrcigaClub Tijuana · 21
%68
3gol
8asist
66scout
Liga MX
John GuidettiAIK Stockholm · 33
%67
2gol
2asist
50scout
Allsvenskan
Mads AggerSonderjyske · 26
%63
3gol
3asist
61scout
Superliga
Ezequiel CeruttiSan Lorenzo · 33
%60
1gol
3asist
47scout
Liga Profesional Argentina
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum





Giresunspor
Amiens SC