Josué Sá
Portugal · Defender

Josué Sá

YAŞ33
BOY187
KİLO80
DOĞUM YERİLisboa
BU SEZON1G · 0A
Gol10.07 / 90
Asist00.00 / 90
Şut50.35 / 90
Kilit pas20.14 / 90
Başarılı dripling30.21 / 90
Kazanılan ikili432.99 / 90
Rating6.80
OYUNCU PROFİLİPrimeira Liga 2024 · 104 defanslar
Müdahale — %14 (1.11) Pas arası — %1 (0.42) Blok — %92 (0.97) İkili mücadele — %17 (%51) Pas isabeti — %87 (%89) Faul (az iyi) — %68 (0.97) 46 ORT. % 14 1 92 17 87 68
  • Müdahale 1.11 %14
  • Pas arası 0.42 %1
  • Blok 0.97 %92
  • İkili mücadele %51 %17
  • Pas isabeti %89 %87
  • Faul (az iyi) 0.97 %68
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 1294 dakika oynadı.
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2022/23 · 1 G+A
2020 0 2021 0 2022 1 2023 1 2024 1
GolAsist
2024/25 23 1.294 1 0 6.80
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Primeira LigaGIL Vicente 23 1.294 1 0 6.80
Şut5%40 isabet
Kilit pas2
Drible3%60 başarı
İkili kazanılan43%51
Müdahale16
Faul149 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11158 yedek
G+A / 900.07
Kart2
2023/24 24 1.966 0 1 6.87
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Primeira LigaRio Ave 24 1.966 0 1 6.87
Şut6
Kilit pas8
Drible7%64 başarı
İkili kazanılan78%54
Müdahale30
Faul254 kazanılan
İlk 11231 yedek
G+A / 900.05
Kart6
2022/23 14 1.079 0 1 6.94
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Primeira LigaRio Ave 14 1.079 0 1 6.94
Şut1%100 isabet
Kilit pas6
İkili kazanılan38%51
Müdahale17
Faul237 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11131 yedek
G+A / 900.08
Kart3
2021/22 6 278 0 0 6.81
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
UEFA Europa Conference LeagueMaccabi Tel Aviv 1 0 0 0
UEFA Europa LeagueLudogorets 3 251 0 0 6.83
UEFA Champions LeagueLudogorets 2 27 0 0 6.60
Kilit pas1
Drible1%100 başarı
İkili kazanılan12%57
Müdahale6
Faul31 kazanılan
Ofsayt1
İlk 1133 yedek
Kart1
2020/21 6 90 0 0 6.90
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
UEFA Europa LeagueLudogorets 6 90 0 0 6.90
Şut1
İkili kazanılan1%50
Müdahale1
İlk 1115 yedek
TOPLAM GOL2
İLK 11158 yedek girdi
KART3
FORMA23
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR2 gol
1-15' — 0 16-30' — 0 31-45' — 0 46-60' — 2 61-75' — 0 76-90+' — 0 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 2 46-60'
  • 1-15' 0 %0
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 0 %0
  • 46-60' 2 %100
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-3-3 — 7 4-1-4-1 — 6 4-2-3-1 — 6 3-4-3 — 1 4-4-2 — 1 5-3-2 — 1 22 maç
  • 4-3-37%32
  • 4-1-4-16%27
  • 4-2-3-16%27
  • 3-4-31%5
  • 4-4-21%5
  • 5-3-21%5
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
28.03.2025 BenficaH 0-3 90 6.2
15.03.2025 Santa ClaraH 0-1 90 6.7
07.03.2025 EstrelaA 1-1 90 6.9
22.02.2025 Casa PiaA 1-0 90 6.9
17.02.2025 FamalicaoH 0-2 90 6.6
09.02.2025 SC BragaA 2-0 90 6.6
01.02.2025 EstorilH 1-2 87 7.0
27.01.2025 AVSA 1-0 81 1 6.9
19.01.2025 FC PortoH 3-1 90 1 1 7.2
06.01.2025 Rio AveH 1-1 81 1 7.2
27.12.2024 AroucaA 1-1 89 6.9
22.12.2024 Sporting CPH 0-0 90 1 7.2
14.12.2024 FarenseA 0-1 61 1 6.9
07.12.2024 NacionalH 2-1 77 6.9
02.12.2024 GuimaraesA 4-0 67 6.6
05.10.2024 EstrelaH 3-0 1
28.09.2024 BenficaA 5-1
22.09.2024 Casa PiaH 1-1
14.09.2024 FamalicaoA 1-1
01.09.2024 SC BragaH 0-0
25.08.2024 EstorilA 0-0
16.08.2024 AVSH 4-2 15 6.6
10.08.2024 FC PortoA 3-0 15 6.3
30.03.2024 BoavistaA 0-0 13 6.5
16.03.2024 FarenseA 1-1 90 1 7.2
02.03.2024 MoreirenseA 0-0 90 6.9
25.02.2024 Sporting CPH 3-3 90 1 6.3
16.02.2024 FamalicaoA 2-1 90 1 6.3
11.02.2024 Casa PiaH 1-0 90 7.7
03.02.2024 FC PortoA 0-0 90 7.3
31.01.2024 EstorilH 1-1 90 7.0
21.01.2024 ChavesA 0-0 90 7.2
14.01.2024 BenficaA 4-1 90 6.5
07.01.2024 PortimonenseH 2-0 90 7.2
23.12.2023 GuimaraesA 1-0 90 6.9
16.12.2023 VizelaH 1-1 90 7.2
10.12.2023 AroucaA 2-2 90 6.6
02.12.2023 EstrelaH 1-1 89 1 6.9
12.11.2023 GIL VicenteA 1-1 90 1 6.9
05.11.2023 BoavistaH 2-0 90 1 7.0
29.10.2023 FarenseH 3-4 90 6.3
07.10.2023 SC BragaA 2-1 84 7.2
16.09.2023 FamalicaoH 1-1 12 6.9
02.09.2023 Casa PiaA 1-1 90 6.7
28.08.2023 FC PortoH 1-2 75 6.2
20.08.2023 EstorilA 2-0 90 1 6.9
13.08.2023 ChavesH 2-0 73 7.0
18.02.2023 FC PortoA 1-0 81 6.9
13.02.2023 EstorilH 2-0 90 7.2
06.02.2023 Sporting CPH 0-1 73 6.7
29.01.2023 VizelaA 3-1 76 6.2
22.01.2023 FamalicaoA 0-0 90 6.9
14.01.2023 Pacos FerreiraH 0-1 72 6.3
07.01.2023 GuimaraesA 0-0 9 6.7
12.11.2022 AroucaA 0-1 90 7.2
06.11.2022 BoavistaH 1-0 90 1 7.9
30.10.2022 Casa PiaA 1-0 71 6.3
24.10.2022 PortimonenseH 1-0 90 7.2
08.10.2022 BenficaA 4-2 90 6.9
02.10.2022 Santa ClaraH 1-0 90 7.7
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2024 · 73 maç
GIL Vicente 23maç 2024
Rio Ave 38maç 2022–2023
Ludogorets 11maç 2020–2021
Maccabi Tel Aviv 1maç 2021
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2024-07-16 Rio Ave GIL Vicente
2022-08-26 Ludogorets Rio Ave € 200K
2022-02-03 Ludogorets Maccabi Tel Aviv
2020-10-02 Anderlecht Ludogorets
2020-08-05 Huesca Anderlecht
2019-08-23 Anderlecht Huesca
2019-07-01 Kasimpasa Anderlecht
2018-08-21 Anderlecht Kasimpasa
2017-08-31 Guimaraes Anderlecht € 2.2M
2013-01-19 Chaves Guimaraes
2011-07-01 Guimaraes Chaves
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam