LİGPro League
BU SEZON1G · 2A
Gol10.14 / 90
Asist20.27 / 90
Şut111.50 / 90
Kilit pas70.95 / 90
Başarılı dripling70.95 / 90
Kazanılan ikili456.14 / 90
Rating6.36
OYUNCU PROFİLİUEFA Europa Conference League 2025 · 59 forvetler
- Gol 0.14 %21
- Şut 1.5 %36
- Asist 0.27 %86
- Kilit pas 0.95 %50
- Drible 0.95 %52
- İkili mücadele %38 %26
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 660 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
🥈
UEFA Europa Conference League2024 · Jagiellonia · 12 maç
8gol2.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆
Super Cup2024/2025 · Poland
🏆
Ekstraklasa2023/2024 · Poland
🥈
Super League2020/2021 · Switzerland · 2nd Place
🥈
Schweizer Pokal2019/2020 · Switzerland · 2nd Place
🥈
Super League2017/2018 · Switzerland · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2024/25 · 9 G+A
GolAsist
2025/26
8
660
1
2
6.36
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut11%73 isabet
Kilit pas7
Drible7%44 başarı
İkili kazanılan45%38
Faul2334 kazanılan
Ofsayt8
İlk 118
G+A / 900.41
Kart31
2024/25
12
1.005
8
1
7.21
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut16%69 isabet
Kilit pas13
Drible14%42 başarı
İkili kazanılan72%40
Müdahale8
Faul3435 kazanılan
Ofsayt12
Penaltı11 kaçan
İlk 1112
G+A / 900.81
Kart1
2021/22
12
84
0
0
6.49
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1
Drible6%50 başarı
İkili kazanılan17%45
Müdahale1
Faul48 kazanılan
Ofsayt1
TOPLAM GOL176 penaltı
İLK 113314 yedek girdi
KART5
FORMA9
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR17 gol
- 1-15' 2 %12
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 3 %18
- 46-60' 3 %18
- 61-75' 5 %29
- 76-90+' 4 %24
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-3-310%26
- 4-2-3-19%23
- 4-3-1-27%18
- 4-4-27%18
- 3-5-23%8
- 4-4-1-13%8
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar6aldığı asist
Onun asist yaptıkları5verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ32 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 26.02.2026 | FiorentinaA | 2-4 | 82 | 1 | 2 | 6.6 | |
| 18.12.2025 | AZ AlkmaarA | 0-0 | 63 | – | 5.2 | ||
| 11.12.2025 | Rayo VallecanoH | 1-2 | 90 | 1 | 6.6 | ||
| 27.11.2025 | KuPSH | 1-0 | 90 | 1 | 3 | 7.3 | |
| 06.11.2025 | ShkendijaA | 1-1 | 90 | 1 | 6.2 | ||
| 23.10.2025 | StrasbourgA | 1-1 | 83 | 1 | 6.2 | ||
| 02.10.2025 | Hamrun SpartansH | 1-0 | 85 | 1 | 2 | 5.9 | |
| 07.08.2025 | SilkeborgA | 0-1 | 77 | 1 | 6.9 | ||
| 17.04.2025 | Real BetisH | 1-1 | 79 | – | 6.5 | ||
| 10.04.2025 | Real BetisA | 2-0 | 74 | 1 | 6.7 | ||
| 13.03.2025 | Cercle BruggeA | 2-0 | 90 | – | 6.5 | ||
| 06.03.2025 | Cercle BruggeH | 3-0 | 90 | 2 | 2 | 8.3 | |
| 20.02.2025 | TSC Backa TopolaH | 3-1 | 80 | – | 6.9 | ||
| 13.02.2025 | TSC Backa TopolaA | 1-3 | 86 | 1 | 3 | 7.5 | |
| 19.12.2024 | Olimpija LjubljanaH | 0-0 | 90 | – | 6.5 | ||
| 12.12.2024 | Mlada BoleslavA | 1-0 | 73 | – | 6.9 | ||
| 28.11.2024 | CeljeA | 3-3 | 87 | 1 | 3 | 7.2 | |
| 07.11.2024 | MoldeH | 3-0 | 79 | 1 | 1 | 7.2 | |
| 24.10.2024 | PetrocubH | 2-0 | 87 | 2 | 4 | 8.3 | |
| 03.10.2024 | FC CopenhagenA | 1-2 | 90 | 1 | 1 | 2 | 8.0 |
| 14.05.2022 | FC AugsburgA | 2-1 | 9↑ | – | 6.7 | ||
| 29.04.2022 | Union BerlinA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 09.04.2022 | Borussia MonchengladbachH | 0-2 | 4↑ | – | – | ||
| 02.04.2022 | Eintracht FrankfurtA | 0-0 | 13↑ | – | 6.7 | ||
| 05.03.2022 | Vfl BochumA | 2-1 | 8↑ | 1 | 6.3 | ||
| 26.02.2022 | 1.FC KölnH | 1-1 | 8↑ | – | 6.6 | ||
| 20.02.2022 | Bayern MunichA | 4-1 | 21↑ | – | 6.7 | ||
| 12.02.2022 | Hertha BerlinH | 2-1 | 12↑ | – | 6.2 | ||
| 06.02.2022 | VfL WolfsburgA | 4-1 | –↑ | – | – | ||
| 22.01.2022 | FSV Mainz 05H | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 16.01.2022 | Arminia BielefeldA | 2-2 | 9↑ | – | 6.2 | ||
| 08.01.2022 | VfB StuttgartH | 0-0 | –↑ | – | – |
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2016–2025 · 32 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
TRANSFER SÖYLENTİLERİ
Al-Hazem SC
%50
2026-07-18
Söylentiler üçüncü taraf haberleridir, gerçekleşmiş transfer değildir.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨
UEFA Europa Conference League2025 · Jagiellonia
2sarı · 3 maç
SCOUT RAPORUAggregated only · 660 dk
Veri yetersiz: Dengeli hücum profili
Mevcut skor ve veri kalitesi aktif shortlist icin zayif.
Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Bir scout sırada neye bakar
- Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU52.2UEFA Europa Conference League 2025
PERFORMANS55.4660 dk
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 457 oyuncu
Scout skoru
%79
Performans
%75
Dakika
%96
Değer / getiri
%8
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru
%63
Performans
%72
Dakika
%70
Değer / getiri
%19
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Matteo Luigi BrunoriSampdoria · 31
%95
3gol
3asist
60scout
€2.00M
Serie B
Jérémy Le DouaronPalermo · 27
%78
5gol
5asist
65scout
€2.50M
Serie B
Albert GuðmundssonFiorentina · 28
%68
5gol
3asist
54scout
€13.00M
Serie A
Lautaro DíazSantos · 27
%66
3gol
2asist
58scout
Serie A
Josh SargentNorwich · 25
%63
7gol
3asist
68scout
Championship
Jordan LarssonFC Copenhagen · 28
%61
3gol
1asist
53scout
UEFA Champions League
John KennedyFluminense · 23
%60
2gol
1asist
60scout
Serie A
Ali SoweRizespor · 31
%60
8gol
4asist
58scout
Süper Lig
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum


