BU SEZON0G · 0A
Şut30.32 / 90
Kilit pas40.43 / 90
Başarılı dripling30.32 / 90
Kazanılan ikili576.16 / 90
Rating6.83
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Şut
0.320.15
Kilit pas
0.430.15
Kazanılan ikili
6.164.64
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2021/22 · 2 G+A
GolAsist
2023/24
12
833
0
0
6.83
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut3%33 isabet
Kilit pas4
Drible3%75 başarı
İkili kazanılan57%59
Müdahale25
Faul1010 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11102 yedek
Kart3
2022/23
12
582
0
0
6.79
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1%100 isabet
Kilit pas1
İkili kazanılan30%53
Müdahale11
Faul124 kazanılan
İlk 1166 yedek
Kart2
2021/22
37
3.215
0
2
6.98
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut7%43 isabet
Kilit pas14
Drible4%36 başarı
İkili kazanılan171%62
Müdahale63
Faul3539 kazanılan
İlk 11361 yedek
G+A / 900.06
Kart5
TOPLAM GOL0
İLK 1100 yedek girdi
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 23.02.2024 | GenkH | 0-1 | 22↑ | – | 6.9 | ||
| 16.12.2023 | Standard LiegeA | 0-0 | 43 | – | 6.9 | ||
| 02.12.2023 | RWDMA | 0-0 | 90 | – | 7.6 | ||
| 25.11.2023 | KVC WesterloH | 3-2 | 90 | – | 6.7 | ||
| 05.11.2023 | GentH | 1-3 | 90 | 1 | 6.7 | ||
| 28.10.2023 | AS EupenA | 2-0 | 72 | – | 6.6 | ||
| 21.10.2023 | AntwerpH | 3-2 | 90 | – | 6.6 | ||
| 06.10.2023 | RWDMH | 2-1 | 84 | 1 | 6.9 | ||
| 01.10.2023 | Union St. GilloiseA | 3-1 | 27↑ | – | 6.9 | ||
| 13.08.2023 | Standard LiegeH | 1-1 | 45 | – | 6.6 | ||
| 05.08.2023 | Cercle BruggeA | 2-0 | 90 | – | 6.3 | ||
| 29.07.2023 | OH LeuvenH | 1-1 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 18.02.2023 | OostendeA | 0-0 | 90 | – | 7.0 | ||
| 11.02.2023 | Seraing UnitedH | 3-0 | 90 | – | 7.0 | ||
| 05.02.2023 | KV MechelenA | 2-2 | 45↑ | 1 | 6.6 | ||
| 28.01.2023 | Union St. GilloiseH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 22.01.2023 | Club Brugge KVA | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 19.01.2023 | GentA | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 17.09.2022 | KVC WesterloH | 2-3 | 90 | – | 6.5 | ||
| 10.09.2022 | OH LeuvenA | 3-2 | –↑ | – | – | ||
| 04.09.2022 | GentH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 06.08.2022 | OostendeH | 1-3 | 90 | – | 6.5 | ||
| 29.07.2022 | Union St. GilloiseA | 1-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 23.07.2022 | AS EupenH | 3-1 | 87 | – | 6.6 | ||
| 21.05.2022 | GentA | 1-2 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 14.05.2022 | KV MechelenH | 3-2 | 90 | – | 6.6 | ||
| 10.05.2022 | GenkA | 3-2 | 86 | – | 6.7 | ||
| 06.05.2022 | GenkH | 2-2 | 89 | – | 6.9 | ||
| 30.04.2022 | GentH | 1-3 | 90 | 1 | 7.0 | ||
| 23.04.2022 | KV MechelenA | 1-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 10.04.2022 | Zulte WaregemH | 3-0 | 88 | – | 7.3 | ||
| 03.04.2022 | AnderlechtA | 4-0 | 90 | – | 6.3 | ||
| 19.03.2022 | Cercle BruggeH | 5-0 | 90 | 1 | 7.5 | ||
| 12.03.2022 | KV MechelenA | 2-2 | 90 | – | 5.9 | ||
| 06.03.2022 | Standard LiegeH | 0-0 | 90 | – | 7.5 | ||
| 25.02.2022 | Beerschot WilrijkA | 2-3 | 90 | 1 | – | 8.2 | |
| 19.02.2022 | Union St. GilloiseH | 0-3 | 90 | – | 7.3 | ||
| 13.02.2022 | Club Brugge KVA | 2-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 04.02.2022 | Seraing UnitedH | 2-0 | 90 | – | 7.0 | ||
| 28.01.2022 | St. TruidenA | 0-1 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 25.01.2022 | KortrijkH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 22.01.2022 | GentH | 0-0 | 90 | – | 7.5 | ||
| 16.01.2022 | AntwerpA | 3-0 | 90 | – | 6.5 | ||
| 19.12.2021 | AS EupenA | 0-4 | 90 | – | 7.3 | ||
| 16.12.2021 | GenkA | 4-2 | 90 | – | 6.2 | ||
| 10.12.2021 | OostendeH | 1-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 27.11.2021 | AnderlechtH | 1-3 | 90 | – | 6.2 | ||
| 20.11.2021 | Cercle BruggeA | 1-2 | 90 | 1 | – | 7.3 | |
| 06.11.2021 | Union St. GilloiseA | 4-0 | 91 | – | 6.2 | ||
| 30.10.2021 | AS EupenH | 3-0 | 90 | – | 7.5 | ||
| 22.10.2021 | Seraing UnitedA | 1-3 | 90 | – | 6.6 | ||
| 17.10.2021 | GenkH | 2-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 02.10.2021 | KortrijkA | 2-2 | 71 | – | 7.2 | ||
| 26.09.2021 | KV MechelenH | 0-2 | 90 | – | 6.9 | ||
| 18.09.2021 | Club Brugge KVH | 0-1 | 90 | – | 7.3 | ||
| 28.08.2021 | Beerschot WilrijkH | 5-2 | 90 | 1 | 6.6 | ||
| 22.08.2021 | Zulte WaregemA | 2-2 | 90 | – | 7.5 | ||
| 13.08.2021 | AntwerpH | 1-1 | 90 | – | 6.3 | ||
| 08.08.2021 | OH LeuvenA | 1-1 | 90 | 2 | 7.3 | ||
| 31.07.2021 | St. TruidenH | 0-0 | 90 | – | 7.3 |
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2021–2023 · 61 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum