LİGDFB Pokal
BU SEZON0G · 1A
Asist10.03 / 90
Şut190.61 / 90
Kilit pas190.61 / 90
Başarılı dripling130.42 / 90
Kazanılan ikili1805.75 / 90
Rating7.08
OYUNCU PROFİLİ2. Bundesliga 2025 · 103 defanslar
- Müdahale 2.05 %81
- Pas arası 1.89 %97
- Blok 0.58 %54
- İkili mücadele %55 %37
- Pas isabeti %84 %52
- Faul (az iyi) 1.69 %5
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 2816 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
13.
2. Bundesliga2026 · FC St. Pauli · 1 maç
1gol13.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2022/23 · 5 G+A
GolAsist
2025/26
33
2.816
0
1
7.08
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut19%47 isabet
Kilit pas19
Drible13%87 başarı
İkili kazanılan180%55
Müdahale64
Faul5313 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11321 yedek
G+A / 900.03
Kart9
Kaptan1maçta
2023/24
12
1.080
1
0
7.18
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut13%38 isabet
Kilit pas4
Drible4%67 başarı
İkili kazanılan62%64
Müdahale17
Faul162 kazanılan
İlk 1112
G+A / 900.08
Kart1
Kaptan12maçta
2022/23
25
2.184
3
2
7.43
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut17%41 isabet
Kilit pas12
Drible11%61 başarı
İkili kazanılan149%64
Müdahale47
Faul2413 kazanılan
Ofsayt2
İlk 1125
G+A / 900.21
Kart9
Kaptan8maçta
2021/22
27
2.430
2
2
7.26
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut23%52 isabet
Kilit pas19
Drible10%56 başarı
İkili kazanılan193%55
Müdahale77
Faul5514 kazanılan
İlk 1127
G+A / 900.15
Kart5
Kaptan9maçta
2020/21
25
2.177
2
1
7.08
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut46%30 isabet
Kilit pas16
Drible13%81 başarı
İkili kazanılan156%50
Müdahale76
Faul5716 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11241 yedek
G+A / 900.12
Kart6
TOPLAM GOL0
İLK 1140 yedek girdi
KART3
FORMA6
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 3-4-1-21%25
- 3-4-2-11%25
- 3-4-31%25
- 4-3-31%25
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.05.2026 | 1. FC KaiserslauternH | 0-1 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 09.05.2026 | Holstein KielA | 1-3 | 90 | – | 7.9 | ||
| 03.05.2026 | Hertha BSCH | 1-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 26.04.2026 | 1. FC NürnbergA | 1-0 | 90 | – | 7.9 | ||
| 18.04.2026 | Fortuna DüsseldorfH | 2-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 12.04.2026 | SC Paderborn 07A | 4-3 | 90 | – | 7.5 | ||
| 04.04.2026 | VfL BochumH | 4-1 | 90 | 1 | 2 | 7.9 | |
| 22.03.2026 | Preußen MünsterA | 1-3 | 90 | – | 6.6 | ||
| 13.03.2026 | SV Darmstadt 98H | 1-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 06.03.2026 | SV ElversbergA | 1-0 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 01.03.2026 | Karlsruher SCH | 1-3 | 45↑ | 1 | 6.7 | ||
| 21.02.2026 | FC Schalke 04A | 5-3 | 45 | – | 5.5 | ||
| 15.02.2026 | Arminia BielefeldH | 0-2 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 06.02.2026 | SpVgg Greuther FürthA | 4-5 | 90 | 1 | 6.3 | ||
| 30.01.2026 | Hannover 96H | 1-2 | 90 | 1 | 7.6 | ||
| 24.01.2026 | Dynamo DresdenH | 1-2 | 90 | 3 | 7.7 | ||
| 16.01.2026 | Eintracht BraunschweigA | 0-3 | 90 | 1 | 7.6 | ||
| 20.12.2025 | 1. FC KaiserslauternA | 2-3 | 90 | – | 6.9 | ||
| 13.12.2025 | Holstein KielH | 3-3 | 90 | – | 6.0 | ||
| 29.11.2025 | 1. FC NürnbergH | 3-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 22.11.2025 | Fortuna DüsseldorfA | 2-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 09.11.2025 | SC Paderborn 07H | 0-1 | 90 | – | 7.5 | ||
| 02.11.2025 | VfL BochumAC | 2-0 | 62 | – | 6.3 | ||
| 26.10.2025 | Preußen MünsterH | 2-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 19.10.2025 | SV Darmstadt 98A | 0-0 | 90 | – | 7.5 | ||
| 05.10.2025 | SV ElversbergH | 0-4 | 90 | 1 | 6.6 | ||
| 27.09.2025 | Karlsruher SCA | 1-0 | 90 | 1 | 8.2 | ||
| 20.09.2025 | FC Schalke 04H | 0-2 | 80 | – | 6.2 | ||
| 12.09.2025 | Arminia BielefeldA | 2-0 | 73 | 1 | 6.7 | ||
| 31.08.2025 | SpVgg Greuther FürthH | 4-5 | 90 | – | 6.7 | ||
| 23.08.2025 | Hannover 96A | 3-1 | 90 | 1 | 6.6 | ||
| 09.08.2025 | Dynamo DresdenA | 1-2 | 81 | – | 7.3 | ||
| 03.08.2025 | Eintracht BraunschweigH | 0-1 | 90 | 3 | 7.9 | ||
| 11.06.2023 | IFK GoteborgHC | 2-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 04.06.2023 | IFK VarnamoHC | 2-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 27.05.2023 | IF BrommapojkarnaAC | 1-2 | 90 | – | 6.6 | ||
| 21.05.2023 | HalmstadHC | 1-2 | 90 | 3 | 7.2 | ||
| 14.05.2023 | Mjallby AIFAC | 3-0 | 90 | 2 | 7.0 | ||
| 08.05.2023 | IF ElfsborgHC | 3-4 | 90 | 4 | 7.2 | ||
| 03.05.2023 | Kalmar FFAC | 2-2 | 90 | 1 | 6.6 | ||
| 29.04.2023 | AIK StockholmAC | 0-0 | 90 | 1 | 7.6 | ||
| 23.04.2023 | BK HackenHC | 1-4 | 90 | 1 | 1 | 8.0 | |
| 17.04.2023 | Varbergs BoIS FCAC | 1-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 09.04.2023 | Djurgardens IFHC | 0-0 | 90 | – | 7.7 | ||
| 02.04.2023 | IFK NorrkopingAC | 1-1 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 06.11.2022 | Varbergs BoIS FCHC | 2-3 | 90 | 1 | 2 | 7.7 | |
| 30.10.2022 | GIF SundsvallAC | 2-3 | 90 | – | 7.2 | ||
| 24.10.2022 | Kalmar FFH | 0-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 15.10.2022 | IFK NorrkopingH | 2-0 | 90 | 1 | 7.7 | ||
| 08.10.2022 | Degerfors IFA | 0-0 | 90 | – | 8.2 | ||
| 02.10.2022 | AIK StockholmH | 1-1 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 18.09.2022 | IF ElfsborgAC | 3-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 10.09.2022 | IFK VarnamoH | 2-3 | 89 | – | 7.9 | ||
| 04.09.2022 | Djurgardens IFH | 0-1 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 28.08.2022 | IFK GoteborgAC | 2-0 | 90 | – | 6.7 | ||
| 22.08.2022 | BK HackenH | 0-1 | 78 | 1 | 7.3 | ||
| 07.08.2022 | Malmo FFH | 2-1 | 90 | 1 | 1 | 3 | 9.2 |
| 31.07.2022 | Mjallby AIFH | 0-1 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 23.07.2022 | Malmo FFAC | 3-1 | 90 | – | 7.7 | ||
| 17.07.2022 | Degerfors IFH | 2-0 | 90 | 1 | 4 | 8.9 |
ŞUT24
GOL0
xG1.6
xG FARKI-1.6under performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Korner7%29
- Asist sonrası5%21
- Duran top4%17
- Açık oyun3%12
- Serbest vuruş3%12
- Kontra atak1%4
- Diğer1%4
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak15%62
- Kafa8%33
- Sol ayak1%4
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR24 şut
- 1-15' 1 %4
- 16-30' 2 %8
- 31-45' 3 %12
- 46-60' 5 %21
- 61-75' 3 %12
- 76-90+' 10 %42
PİYASA DEĞERİ€1.00M
DİSİPLİN18kart krallığı tablolarında
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2025 · 122 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2024-07-01
Wehen Wiesbaden
→
1.FC Magdeburg
?
Wehen Wiesbaden
→
1.FC Magdeburg
?
2023-07-01
Sirius
→
Wehen Wiesbaden
free transfer
Sirius
→
Wehen Wiesbaden
free transfer
2021-01-04
Falkenbergs FF
→
Sirius
free transfer
Falkenbergs FF
→
Sirius
free transfer
2019-01-12
Halmstads BK
→
Falkenbergs FF
free transfer
Halmstads BK
→
Falkenbergs FF
free transfer
2015-07-01
Copenhagen U19
→
Copenhagen
-
Copenhagen U19
→
Copenhagen
-
2013-07-01
FCK Youth
→
Copenhagen U19
-
FCK Youth
→
Copenhagen U19
-
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨
2. Bundesliga2025 · 1. FC Magdeburg
9sarı · 33 maç
🟨
Allsvenskan2022 · Sirius
9sarı · 25 maç
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 2816 dk
İzlemede: Dengeli orta saha profili
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Savunma etkisiMüdahale, pas arası ve ikili mücadele etkisi olumlu.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Model primi riskiModelin beklediği değer, güncel piyasa değerinin altında kalıyor.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU60.12. Bundesliga 2025
PERFORMANS45.02816 dk
KARARVeri yetersiz58/100
◆ Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Top kapan ön libero
86.5
Derinden oyun kurucu
82.3
Box-to-box orta saha
70.8
Role fit sinyali var ama confidence 88/100 ve risk 0/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 313 oyuncu
Scout skoru
%72
Performans
%69
Dakika
%97
Değer / getiri
%24
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru
%84
Performans
%68
Dakika
%98
Değer / getiri
%13
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği
100
82
100
Ortalama rating
7.08
7.1
100
Pas arası / 90
1.89
2.3
82
Müdahale / 90
2.05
3.2
64
Performans skoru
45
75
60
İkili mücadele kazanma
54.88
58
95
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Erkin TapalovKairat Almaty · 32
%95
0gol
0asist
40scout
UEFA Champions League
Marius Tresor DohFatih Karagümrük · 22
%94
0gol
0asist
59scout
€1.40M
Süper Lig
RoniAVS · 26
%91
0gol
0asist
53scout
Primeira Liga
Tom DucrocqBastia · 26
%84
1gol
0asist
60scout
€800K
Ligue 2
Hugo MagnettiStade Brestois 29 · 27
%74
1gol
1asist
56scout
€6.00M
Ligue 1
Serkan GöksuÜmraniyespor · 32
%65
0gol
1asist
49scout
1. Lig
Bartosz SliszBrondby · 26
%63
0gol
1asist
60scout
Superliga
Daniel StenssonDjurgardens IF · 28
%60
0gol
0asist
47scout
Allsvenskan
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum

