LİGAllsvenskan
BU SEZON0G · 0A
Asist00.00 / 90
Şut18.18 / 90
Kazanılan ikili18.18 / 90
Rating6.60
LİG SIRALAMALARINDA
5.
Eliteserien2021 · Rosenborg · 17 maç
11gol5.
6.
Allsvenskan2020 · Sirius · 26 maç
12gol6.
5asist11.
10.
UEFA Europa League2025 · Malmo FF · 24 maç
8gol10.
13.
Eliteserien2022 · Rosenborg · 16 maç
9gol13.
17.
Allsvenskan2023 · Malmo FF · 23 maç
8gol17.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆
AllsvenskanNone · Sweden
🏆
Svenska CupenNone · Sweden
🏆
Allsvenskan2024 · Sweden
🏆
Svenska Cupen2023/2024 · Sweden
🏆
Allsvenskan2023 · Sweden
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2020/21 · 17 G+A
GolAsist
2026/27
3
11
0
0
6.60
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1%100 isabet
İkili kazanılan1%100
Müdahale1
2025/26
16
106
0
0
6.56
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut2%100 isabet
Drible4%80 başarı
İkili kazanılan11%50
Müdahale3
Faul24 kazanılan
Kart1
2024/25
2
37
1
0
6.90
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1%100 isabet
Kilit pas2
İkili kazanılan2%33
G+A / 902.43
2023/24
24
1.409
8
3
7.10
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut25%60 isabet
Kilit pas27
Drible32%64 başarı
İkili kazanılan82%57
Müdahale10
Faul1438 kazanılan
Ofsayt5
İlk 11177 yedek
G+A / 900.7
Kart1
2022/23
18
830
9
1
7.13
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut20%60 isabet
Kilit pas13
Drible9%36 başarı
İkili kazanılan39%45
Müdahale10
Faul1218 kazanılan
Ofsayt4
Penaltı1
İlk 1199 yedek
G+A / 901.08
2021/22
17
1.256
11
1
7.38
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut33%64 isabet
Kilit pas19
Drible14%44 başarı
İkili kazanılan76%46
Müdahale19
Faul2033 kazanılan
Ofsayt1
Penaltı1
İlk 11134 yedek
G+A / 900.86
2020/21
26
1.976
12
5
7.53
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut96%46 isabet
Kilit pas42
Drible44%69 başarı
İkili kazanılan155%54
Müdahale24
Faul4487 kazanılan
Ofsayt6
Penaltı2
İlk 11224 yedek
G+A / 900.77
Kart41
Kaptan1maçta
TOPLAM GOL1
İLK 11021 yedek girdi
FORMA21
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR1 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 1 %100
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-4-210%50
- 4-3-34%20
- 3-4-2-12%10
- 4-2-3-12%10
- 3-4-1-21%5
- 4-1-4-11%5
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 20.07.2026 | Kalmar FFA | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 30.05.2026 | HalmstadH | 5-2 | 1↑ | – | – | ||
| 10.05.2026 | BK HackenA | 3-2 | 10↑ | 1 | 6.6 | ||
| 11.12.2025 | FC PortoA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 27.11.2025 | Nottingham ForestA | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 09.11.2025 | GaisH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 06.11.2025 | PanathinaikosH | 0-1 | 8↑ | – | 6.2 | ||
| 01.11.2025 | BK HackenA | 1-1 | 12↑ | – | 6.3 | ||
| 27.10.2025 | Hammarby FFH | 1-3 | –↑ | – | – | ||
| 23.10.2025 | Dinamo ZagrebH | 1-1 | 8↑ | – | 6.3 | ||
| 18.10.2025 | IFK NorrkopingA | 0-2 | 10↑ | – | 6.9 | ||
| 05.10.2025 | SiriusA | 5-1 | 2↑ | – | – | ||
| 02.10.2025 | PlzenA | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 28.09.2025 | IFK VarnamoH | 3-2 | 9↑ | – | 6.7 | ||
| 24.09.2025 | LudogoretsH | 1-2 | 14↑ | – | 6.7 | ||
| 14.09.2025 | IF ElfsborgA | 2-2 | 12↑ | – | 6.6 | ||
| 31.08.2025 | Degerfors IFH | 1-1 | 21↑ | 1 | 6.9 | ||
| 12.08.2025 | FC CopenhagenA | 5-0 | –↑ | – | – | ||
| 09.08.2025 | Mjallby AIFH | 1-3 | 10↑ | 1 | 6.3 | ||
| 07.04.2024 | Hammarby FFH | 2-0 | 17↑ | – | 6.6 | ||
| 30.03.2024 | IFK NorrkopingA | 1-5 | 20↑ | 1 | 1 | 7.2 | |
| 12.11.2023 | IF ElfsborgH | 1-0 | 72 | – | 6.6 | ||
| 05.11.2023 | BK HackenA | 4-2 | 90 | 2 | 6.9 | ||
| 29.10.2023 | IFK NorrkopingA | 0-1 | 74 | 2 | 7.2 | ||
| 22.10.2023 | Varbergs BoIS FCH | 5-0 | 28↑ | 1 | 3 | 7.3 | |
| 08.10.2023 | Kalmar FFA | 1-0 | 82 | – | 6.9 | ||
| 02.10.2023 | IF BrommapojkarnaH | 2-1 | 74 | 4 | 6.6 | ||
| 23.09.2023 | Degerfors IFA | 1-2 | 73 | 1 | 3 | 7.3 | |
| 17.09.2023 | Hammarby FFA | 1-3 | 72 | 1 | 1 | 7.2 | |
| 03.09.2023 | IFK GoteborgH | 2-2 | 17↑ | 1 | 6.6 | ||
| 28.08.2023 | SiriusA | 1-3 | 9↑ | – | 6.3 | ||
| 20.08.2023 | Djurgardens IFH | 0-0 | 18↑ | – | 6.9 | ||
| 14.08.2023 | Mjallby AIFA | 1-0 | 16↑ | – | 6.6 | ||
| 10.06.2023 | IFK VarnamoA | 1-3 | 77 | – | 6.5 | ||
| 05.06.2023 | Degerfors IFH | 5-0 | 90 | 1 | 1 | 2 | 9.0 |
| 28.05.2023 | IF ElfsborgA | 3-0 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 21.05.2023 | BK HackenH | 2-2 | 64 | 1 | 1 | 7.3 | |
| 14.05.2023 | HalmstadA | 0-1 | 23↑ | 1 | – | 6.9 | |
| 07.05.2023 | AIK StockholmH | 3-1 | 68 | 1 | 1 | 7.5 | |
| 04.05.2023 | Varbergs BoIS FCA | 0-6 | –↑ | – | – | ||
| 30.04.2023 | Hammarby FFH | 4-2 | 66 | 1 | 1 | 1 | 7.9 |
| 24.04.2023 | IFK NorrkopingH | 3-0 | 73 | 1 | 2 | 7.9 | |
| 17.04.2023 | IFK GoteborgA | 0-1 | 74 | – | 7.2 | ||
| 08.04.2023 | IF BrommapojkarnaA | 1-2 | 78 | – | 6.9 | ||
| 01.04.2023 | Kalmar FFH | 1-0 | 81 | 1 | 6.6 | ||
| 13.11.2022 | Sarpsborg 08 FFH | 2-3 | 60 | – | 6.7 | ||
| 06.11.2022 | jervA | 2-4 | 45↑ | 1 | 2 | 7.2 | |
| 30.10.2022 | Bodo/GlimtH | 3-2 | 30↑ | 2 | 6.7 | ||
| 23.10.2022 | MoldeA | 2-1 | 29↑ | 1 | 6.7 | ||
| 15.10.2022 | StromsgodsetH | 3-0 | 25↑ | 1 | 2 | 7.5 | |
| 09.10.2022 | ValerengaH | 3-0 | 20↑ | 1 | 6.9 | ||
| 02.10.2022 | Kristiansund BKA | 4-4 | 18↑ | 1 | 6.9 | ||
| 03.07.2022 | VikingA | 1-1 | 59 | 1 | 2 | 7.3 | |
| 25.06.2022 | Kristiansund BKH | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 19.06.2022 | LillestromA | 3-1 | 90 | 1 | 1 | 7.3 | |
| 29.05.2022 | ValerengaA | 0-4 | 63 | 1 | 1 | 7.5 | |
| 26.05.2022 | HaugesundH | 3-3 | 90 | 1 | 1 | 3 | 8.2 |
| 22.05.2022 | Ham-KamA | 1-1 | 67 | – | 6.3 | ||
| 16.05.2022 | SandefjordH | 3-0 | 67 | 2 | 3 | 8.3 | |
| 24.04.2022 | MoldeH | 0-0 | 65 | – | 6.7 |
ŞUT1
GOL0
xG0.0
xG FARKI+0.0over performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR1 şut
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 1 %100
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2026 · 106 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
01.2025
Sırt sakatlığıKadroda yok
10 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 11 dk
Veri yetersiz: Dengeli hücum profili
Örneklem ya da veri kapsamı bir yargıya varmak için yetersiz.
Güçlü yönler
Şut kalitesiŞut haritası ve xG, ceza sahasındaki tehdidi doğruluyor.
Takip listesi adayıProfilde net bir zirve eksen yok; lig ve rol baglaminda izlenmeli.
Soru işaretleri
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıShot sample dusuk; xG/90 siralamasi dikkatli okunmali.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Bir scout sırada neye bakar
- Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU34.9Allsvenskan 2026
PERFORMANS36.011 dk
KARARVeri yetersiz43/100
FORM TRENDİInsufficient_Sample+0.0
ROL UYUMU2026
Bitirici
47.6
Pivot forvet
43.7
Baskıcı forvet
38.7
Role fit sinyali var ama confidence 68/100 ve risk 36/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 80 oyuncu
Scout skoru
%24
Performans
%38
Dakika
%10
Değer / getiri
%1
Tüm ligler · 674 oyuncu
Scout skoru
%26
Performans
%41
Dakika
%7
Değer / getiri
%2
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Tahmini xG / 90
1.259
0.48
100
Şut / 90
8.18
3.4
100
İsabetli şut / 90
8.18
1.8
100
Şut isabeti
100
48
100
Ortalama rating
6.6
7.15
92
Performans skoru
36
78
46
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
FORM
Trend icin son mac orneklemi sinirli; karar seviyesi dusuk confidence ile okunmali.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Raheem EdwardsToronto FC · 30
%95
0gol
0asist
32scout
Major League Soccer
Marcus LindbergSirius · 25
%72
1gol
2asist
53scout
Allsvenskan
Victor LindHammarby FF · 22
%69
5gol
2asist
76scout
Allsvenskan
Agustín BouzatHouston Dynamo · 31
%64
0gol
0asist
27scout
Major League Soccer
Ulises SánchezGimnasia M. · 27
%62
0gol
0asist
38scout
Liga Profesional Argentina
Bruno DamianiPhiladelphia Union · 23
%62
1gol
1asist
53scout
Major League Soccer
Jefferson DíazMinnesota United FC · 25
%60
0gol
1asist
51scout
Major League Soccer
Matías PellegriniVelez Sarsfield · 25
%60
3gol
2asist
64scout
Liga Profesional Argentina
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum

