BU SEZON0G · 0A
Asist00.00 / 90
Şut60.99 / 90
Kilit pas50.82 / 90
Başarılı dripling30.49 / 90
Kazanılan ikili223.63 / 90
Rating6.56
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Asist
0.000.19
Şut
0.991.03
Kilit pas
0.821.17
Başarılı dripling
0.491.17
Kazanılan ikili
3.633.70
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2020/21 · 6 G+A
GolAsist
2024/25
14
546
0
0
6.56
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut6%33 isabet
Kilit pas5
Drible3%25 başarı
İkili kazanılan22%28
Müdahale7
Faul153 kazanılan
Ofsayt2
İlk 1159 yedek
Kart1
2021/22
34
1.921
1
4
6.69
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut22%41 isabet
Kilit pas25
Drible25%51 başarı
İkili kazanılan79%39
Müdahale22
Faul412 kazanılan
Ofsayt3
İlk 112014 yedek
G+A / 900.23
Kart1
2020/21
29
2.078
5
1
6.85
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut46%37 isabet
Kilit pas28
Drible33%51 başarı
İkili kazanılan77%42
Müdahale22
Faul1627 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11254 yedek
G+A / 900.26
Kart2
TOPLAM GOL0
İLK 1159 yedek girdi
KART1
FORMA28
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-3-35%36
- 3-5-22%14
- 4-2-3-12%14
- 4-4-22%14
- 5-4-12%14
- 3-4-1-21%7
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.11.2024 | BK HackenH | 1-0 | 84 | – | 7.5 | ||
| 02.11.2024 | IFK GoteborgA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 26.10.2024 | IF BrommapojkarnaA | 1-2 | 31↑ | – | 6.5 | ||
| 20.10.2024 | Mjallby AIFH | 0-3 | 59 | – | 6.3 | ||
| 06.10.2024 | Djurgardens IFA | 1-1 | 21↑ | – | 6.3 | ||
| 29.09.2024 | IF ElfsborgH | 1-3 | 28↑ | 2 | 6.3 | ||
| 26.09.2024 | HalmstadA | 2-2 | 12↑ | – | 6.5 | ||
| 21.09.2024 | AIK StockholmH | 0-1 | 69 | 1 | 6.7 | ||
| 15.09.2024 | IFK VarnamoH | 3-1 | 73 | 2 | 6.7 | ||
| 31.08.2024 | GaisA | 1-1 | 1↑ | – | – | ||
| 04.08.2024 | Hammarby FFH | 1-4 | 27↑ | 1 | 6.2 | ||
| 27.07.2024 | IFK NorrkopingA | 2-0 | 57 | – | 6.7 | ||
| 20.07.2024 | Djurgardens IFH | 2-1 | 70↑ | – | 6.3 | ||
| 14.07.2024 | IF BrommapojkarnaH | 0-1 | 14↑ | – | 6.7 | ||
| 15.05.2022 | UtrechtH | 3-0 | 73 | 1 | 5.7 | ||
| 11.05.2022 | CambuurA | 1-1 | 85 | 1 | 6.5 | ||
| 07.05.2022 | HeraclesH | 2-0 | 80 | 2 | 7.0 | ||
| 01.05.2022 | PSV EindhovenA | 4-2 | 67 | – | 6.2 | ||
| 24.04.2022 | VitesseH | 1-0 | 84 | 1 | 6.6 | ||
| 08.04.2022 | GO Ahead EaglesA | 4-0 | 45↑ | – | 6.5 | ||
| 02.04.2022 | FeyenoordA | 2-0 | 22↑ | – | 6.7 | ||
| 20.03.2022 | AZ AlkmaarH | 2-2 | 23↑ | – | 6.3 | ||
| 13.03.2022 | Fortuna SittardA | 1-0 | 12↑ | – | 6.7 | ||
| 05.03.2022 | HeerenveenH | 0-0 | 74 | – | 6.2 | ||
| 26.02.2022 | GroningenA | 1-0 | 81 | – | 6.2 | ||
| 19.02.2022 | AjaxH | 0-1 | 79 | 1 | 6.9 | ||
| 13.02.2022 | Sparta RotterdamA | 1-0 | 76 | – | 6.7 | ||
| 06.02.2022 | WaalwijkH | 3-1 | 74 | 2 | – | 8.2 | |
| 22.01.2022 | TwenteH | 0-1 | 59 | – | 6.2 | ||
| 14.01.2022 | PEC ZwolleA | 2-0 | 61 | – | 7.0 | ||
| 22.12.2021 | NEC NijmegenH | 0-1 | 90 | – | 6.5 | ||
| 18.12.2021 | AZ AlkmaarA | 4-1 | 90 | 4 | 7.3 | ||
| 10.12.2021 | CambuurH | 1-3 | 45↑ | 1 | 6.7 | ||
| 02.12.2021 | AjaxA | 5-0 | 45 | – | 6.5 | ||
| 27.11.2021 | GO Ahead EaglesH | 0-1 | 26↑ | – | 6.9 | ||
| 21.11.2021 | HeerenveenA | 2-1 | 64 | 1 | 7.0 | ||
| 06.11.2021 | Sparta RotterdamH | 0-3 | 78 | – | 5.9 | ||
| 31.10.2021 | UtrechtA | 5-1 | 90 | 2 | 6.0 | ||
| 22.10.2021 | Fortuna SittardH | 1-1 | 90 | 1 | 2 | 7.0 | |
| 17.10.2021 | TwenteA | 1-1 | 81 | 1 | 7.2 | ||
| 02.10.2021 | HeraclesA | 3-2 | 75↑ | 1 | 2 | 7.7 | |
| 25.09.2021 | PSV EindhovenH | 2-1 | 27↑ | – | 6.5 | ||
| 21.09.2021 | WaalwijkA | 1-2 | 18↑ | – | 6.7 | ||
| 18.09.2021 | GroningenH | 2-1 | 10↑ | 1 | 6.3 | ||
| 12.09.2021 | NEC NijmegenA | 0-0 | 36↑ | 1 | 6.6 | ||
| 28.08.2021 | PEC ZwolleH | 1-0 | 18↑ | – | 6.7 | ||
| 22.08.2021 | VitesseA | 0-3 | 20↑ | 1 | 1 | 7.9 | |
| 15.08.2021 | FeyenoordH | 0-4 | 23↑ | – | 6.3 | ||
| 06.12.2020 | IFK NorrkopingA | 3-4 | 17 | – | 6.5 | ||
| 29.11.2020 | falkenbergs FFH | 0-0 | 45↑ | 1 | 6.6 | ||
| 22.11.2020 | IF ElfsborgA | 2-1 | 17↑ | 1 | 6.6 | ||
| 08.11.2020 | IFK GoteborgH | 0-1 | 60 | 1 | 6.9 | ||
| 02.11.2020 | Malmo FFH | 0-1 | 90 | 1 | 6.3 | ||
| 25.10.2020 | Orebro SKA | 3-2 | 90 | 1 | 2 | 7.2 | |
| 19.10.2020 | BK HackenH | 0-0 | 89 | 3 | 6.3 | ||
| 04.10.2020 | Mjallby AIFA | 3-2 | 10↑ | 1 | 6.7 | ||
| 27.09.2020 | Ostersunds FKH | 0-1 | 86 | 3 | 6.6 | ||
| 21.09.2020 | Varbergs BoIS FCA | 1-3 | 90 | 3 | 6.9 | ||
| 13.09.2020 | Hammarby FFA | 2-2 | 88 | 1 | 1 | 1 | 8.7 |
| 09.09.2020 | Kalmar FFH | 1-1 | 78 | 1 | 2 | 7.7 |
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2024 · 77 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum

