LİGAllsvenskan
BU SEZON1G · 0A
Gol10.15 / 90
Asist00.00 / 90
Şut81.18 / 90
Kilit pas101.48 / 90
Başarılı dripling71.04 / 90
Kazanılan ikili192.81 / 90
Rating6.91
OYUNCU PROFİLİAllsvenskan 2026 · 89 orta sahalar
- Kilit pas 1.48 %69
- Asist 0.00 %0
- Drible 1.04 %72
- Pas isabeti %91 %100
- Top kapma 1.92 %19
- İkili mücadele %45 %26
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 608 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
20.
Allsvenskan2025 · Hammarby FF · 23 maç
4asist20.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆
AllsvenskanNone · Sweden
🏆
Allsvenskan2015 · Sweden
🥈
AllsvenskanNone · Sweden · 2nd Place
🥈
Allsvenskan2024 · Sweden · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2024/25 · 6 G+A
GolAsist
2026/27
16
608
1
0
6.91
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut8%50 isabet
Kilit pas10
Drible7%54 başarı
İkili kazanılan19%45
Müdahale6
Faul35 kazanılan
İlk 11610 yedek
G+A / 900.15
Kaptan1maçta
2025/26
28
2.202
1
4
7.22
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut22%50 isabet
Kilit pas36
Drible14%40 başarı
İkili kazanılan118%51
Müdahale74
Faul2626 kazanılan
İlk 11244 yedek
G+A / 900.2
Kart5
2024/25
29
2.251
4
2
7.15
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut25%48 isabet
Kilit pas37
Drible26%54 başarı
İkili kazanılan114%49
Müdahale59
Faul2024 kazanılan
İlk 11254 yedek
G+A / 900.24
Kart5
2023/24
16
1.180
2
1
6.99
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut16%62 isabet
Kilit pas23
Drible18%72 başarı
İkili kazanılan63%54
Müdahale25
Faul918 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11133 yedek
G+A / 900.23
Kart1
2022/23
12
348
0
0
6.60
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut3
Kilit pas3
Drible1%20 başarı
İkili kazanılan14%42
Müdahale10
Faul63 kazanılan
İlk 1148 yedek
Kart2
2021/22
31
2.025
1
3
6.80
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut14%43 isabet
Kilit pas21
Drible31%55 başarı
İkili kazanılan111%51
Müdahale38
Faul2031 kazanılan
İlk 11238 yedek
G+A / 900.18
Kart1
2020/21
33
2.691
1
3
6.83
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut14%43 isabet
Kilit pas28
Drible30%57 başarı
İkili kazanılan142%51
Müdahale63
Faul2233 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11312 yedek
G+A / 900.13
Kart1
TOPLAM GOL6
İLK 115614 yedek girdi
KART9
FORMA5
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR6 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 1 %17
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 2 %33
- 61-75' 2 %33
- 76-90+' 1 %17
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-137%54
- 4-3-317%25
- 4-3-1-25%7
- 4-4-25%7
- 3-4-32%3
- 4-1-4-12%3
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar5aldığı asist
Onun asist yaptıkları6verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.08.2026 | AIK StockholmA | 3-2 | 64↑ | 1 | 6.6 | ||
| 23.08.2026 | GaisH | 2-0 | 7↑ | – | – | ||
| 16.08.2026 | Kalmar FFA | 0-4 | –↑ | – | – | ||
| 09.08.2026 | BK HackenH | 3-0 | 28↑ | – | 6.9 | ||
| 26.07.2026 | IF BrommapojkarnaAC | 1-1 | 62 | – | 6.9 | ||
| 19.07.2026 | Degerfors IFH | 4-0 | 23↑ | 1 | 1 | 7.3 | |
| 12.07.2026 | Kalmar FFH | 2-0 | 63 | – | 7.0 | ||
| 05.07.2026 | IF ElfsborgA | 1-2 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 31.05.2026 | BK HackenA | 3-2 | 65 | 2 | 6.7 | ||
| 24.05.2026 | AIK StockholmH | 1-2 | 87 | – | 7.3 | ||
| 20.05.2026 | GaisA | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 17.05.2026 | Malmo FFH | 4-1 | 62 | 1 | 7.2 | ||
| 26.04.2026 | Djurgardens IFA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 22.04.2026 | HalmstadH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 18.04.2026 | Orgryte ISH | 8-1 | 30↑ | 1 | 6.9 | ||
| 13.04.2026 | SiriusA | 2-0 | 27↑ | 1 | 6.3 | ||
| 09.11.2025 | IF ElfsborgH | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 03.11.2025 | Degerfors IFA | 1-1 | 90 | – | 6.6 | ||
| 27.10.2025 | Malmo FFA | 1-3 | 80 | 1 | 6.9 | ||
| 19.10.2025 | AIK StockholmH | 2-1 | 89 | 1 | 7.2 | ||
| 05.10.2025 | IFK GoteborgA | 1-2 | 89 | 1 | 7.7 | ||
| 28.09.2025 | HalmstadA | 1-0 | 90 | 1 | 7.9 | ||
| 21.09.2025 | BK HackenH | 4-0 | 81 | 1 | 1 | 7.7 | |
| 14.09.2025 | Djurgardens IFA | 3-3 | 90 | 1 | 6.2 | ||
| 31.08.2025 | Osters IFH | 4-0 | 26↑ | – | 6.7 | ||
| 24.08.2025 | SiriusA | 3-1 | 90 | 1 | 1 | 7.3 | |
| 17.08.2025 | GaisH | 1-2 | 19↑ | – | 6.7 | ||
| 10.08.2025 | IFK NorrkopingA | 0-2 | 89 | – | 7.0 | ||
| 20.07.2025 | IF BrommapojkarnaH | 3-2 | 46↑ | 1 | 6.6 | ||
| 13.07.2025 | GaisA | 3-2 | 83 | 2 | 7.3 | ||
| 05.07.2025 | IFK VarnamoH | 1-0 | 85 | – | 7.0 | ||
| 28.06.2025 | HalmstadH | 2-0 | 90 | 3 | 8.0 | ||
| 31.05.2025 | IF ElfsborgA | 0-2 | 89 | – | 6.7 | ||
| 26.05.2025 | Degerfors IFH | 1-0 | 90 | 1 | 1 | 7.9 | |
| 22.05.2025 | Mjallby AIFH | 1-2 | 85 | 1 | 6.9 | ||
| 18.05.2025 | AIK StockholmA | 0-0 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 11.05.2025 | IFK NorrkopingH | 1-1 | 88 | 2 | 7.2 | ||
| 04.05.2025 | Osters IFA | 0-3 | 87 | – | 7.0 | ||
| 27.04.2025 | BK HackenA | 1-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 23.04.2025 | Malmo FFH | 2-0 | 89 | 1 | 7.5 | ||
| 18.04.2025 | Mjallby AIFA | 3-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 13.04.2025 | Djurgardens IFH | 2-0 | 89 | 1 | 7.7 | ||
| 06.04.2025 | IF BrommapojkarnaA | 0-2 | 89 | 1 | – | 8.2 | |
| 30.03.2025 | IFK GoteborgH | 4-0 | 89 | 1 | 2 | 8.3 | |
| 10.11.2024 | Vasteras SK FKA | 1-0 | 27↑ | 1 | 6.6 | ||
| 02.11.2024 | Malmo FFH | 2-2 | 90 | – | 7.5 | ||
| 26.10.2024 | SiriusA | 0-3 | 90 | 1 | 1 | 8.2 | |
| 21.10.2024 | Djurgardens IFH | 2-0 | 89 | – | 6.6 | ||
| 05.10.2024 | HalmstadH | 1-0 | 90 | 2 | 7.3 | ||
| 29.09.2024 | AIK StockholmA | 1-0 | 89 | 1 | 6.9 | ||
| 26.09.2024 | BK HackenH | 2-0 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 22.09.2024 | IF ElfsborgA | 0-0 | 85 | 2 | 7.9 | ||
| 16.09.2024 | IFK NorrkopingH | 1-1 | 90 | 2 | 7.9 | ||
| 26.08.2024 | GaisH | 0-0 | 73 | – | 7.3 | ||
| 17.08.2024 | IFK VarnamoA | 0-3 | 10↑ | – | 6.7 | ||
| 12.08.2024 | IF BrommapojkarnaH | 3-3 | 90 | 1 | 1 | 7.2 | |
| 04.08.2024 | Kalmar FFA | 1-4 | 68 | 1 | 1 | 8.2 | |
| 28.07.2024 | Mjallby AIFH | 3-0 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 20.07.2024 | IF BrommapojkarnaA | 0-2 | 90 | 1 | – | 8.0 | |
| 15.07.2024 | IFK GoteborgH | 0-1 | 90 | 1 | 6.6 |
ŞUT9
GOL1
xG0.0
xG FARKI+1.0over performing
DÖNÜŞÜM%11.1
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak8%89
- Sol ayak1%11
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR9 şut
- 1-15' 1 %11
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 2 %22
- 46-60' 2 %22
- 61-75' 3 %33
- 76-90+' 1 %11
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2015–2026 · 165 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2024-01-31
Apol. Limassol
→
Hammarby
End of loan
Apol. Limassol
→
Hammarby
End of loan
2023-08-28
Hammarby
→
Apol. Limassol
loan transfer
Hammarby
→
Apol. Limassol
loan transfer
2023-02-09
Go Ahead Eagles
→
Hammarby
free transfer
Go Ahead Eagles
→
Hammarby
free transfer
2022-09-08
Without Club
→
Go Ahead Eagles
-
Without Club
→
Go Ahead Eagles
-
2022-07-01
Fortuna Sittard
→
Without Club
-
Fortuna Sittard
→
Without Club
-
2019-09-09
Without Club
→
Fortuna Sittard
-
Without Club
→
Fortuna Sittard
-
2019-09-02
KAA Gent
→
Without Club
-
KAA Gent
→
Without Club
-
2019-06-30
Östersund
→
KAA Gent
End of loan
Östersund
→
KAA Gent
End of loan
2018-01-08
KAA Gent
→
Östersund
loan transfer
KAA Gent
→
Östersund
loan transfer
2017-01-18
Norrköping
→
KAA Gent
€1.60m
Norrköping
→
KAA Gent
€1.60m
2015-07-19
Norrköping U21
→
Norrköping
-
Norrköping U21
→
Norrköping
-
2015-01-08
Norrköping U19
→
Norrköping U21
-
Norrköping U19
→
Norrköping U21
-
2014-11-30
IF Sylvia
→
Norrköping U19
End of loan
IF Sylvia
→
Norrköping U19
End of loan
2014-01-01
Norrköping U19
→
IF Sylvia
loan transfer
Norrköping U19
→
IF Sylvia
loan transfer
SCOUT RAPORUAggregated only · 2202 dk
İzlemede: İki yönlü orta saha
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Savunma etkisiMüdahale, pas arası ve ikili mücadele etkisi olumlu.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU67.1Allsvenskan 2025
PERFORMANS70.42202 dk
KARARVeri yetersiz48/100
FORM TRENDİStabil-5.0
◆ Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Derinden oyun kurucu
55.6
Top kapan ön libero
47.6
Box-to-box orta saha
44.2
Role fit sinyali var ama confidence 66/100 ve risk 36/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 221 oyuncu
Scout skoru
%86
Performans
%92
Dakika
%92
Değer / getiri
%2
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru
%94
Performans
%95
Dakika
%92
Değer / getiri
%18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Pas hacmi / 90
75.39
72
100
Kilit pas / 90
1.33
1.4
95
Performans skoru
50.8
76
67
Ortalama rating
6.88
7.2
96
Pas arası / 90
1.33
1.6
83
Müdahale / 90
1.33
2
66
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
FORM
Son form stabil. Rating delta -0.10. Dakika delta -36.6.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Mads Emil MadsenFC Copenhagen · 27
%95
3gol
2asist
66scout
Superliga
RhaldneyGöztepe · 27
%88
1gol
1asist
65scout
€1.00M
Süper Lig
Johann LepenantNantes · 23
%70
0gol
1asist
66scout
€7.00M
Ligue 1
Hakon Helland HosethKFUM Oslo · 26
%68
1gol
3asist
65scout
Eliteserien
Cristian Cásseres Jr.Toulouse · 25
%65
2gol
3asist
67scout
€9.00M
Ligue 1
Adam WhartonCrystal Palace · 21
%62
1gol
5asist
67scout
€60.00M
Premier League
Sergio GómezReal Sociedad · 25
%62
0gol
6asist
70scout
€15.00M
La Liga
Lee Tae-seokAustria Vienna
%60
3gol
4asist
62scout
Bundesliga
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum



