BU SEZON1G · 1A
Gol10.08 / 90
Asist10.08 / 90
Şut60.49 / 90
Kilit pas161.30 / 90
Başarılı dripling90.73 / 90
Kazanılan ikili655.27 / 90
Rating6.65
OYUNCU PROFİLİJupiler Pro League 2024 · 84 defanslar
- Müdahale 2.67 %84
- Pas arası 1.30 %59
- Blok 0.65 %57
- İkili mücadele %52 %23
- Pas isabeti %81 %24
- Faul (az iyi) 1.46 %7
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 1111 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆
Challenger Pro LeagueNone · Belgium
🏆
Challenger Pro League2023/2024 · Belgium
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2021/22 · 2 G+A
GolAsist
2024/25
30
1.111
1
1
6.65
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut6%33 isabet
Kilit pas16
Drible9%64 başarı
İkili kazanılan65%52
Müdahale33
Faul1813 kazanılan
İlk 11822 yedek
G+A / 900.16
Kart4
2021/22
14
689
1
1
6.55
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut2%100 isabet
Kilit pas6
Drible3%100 başarı
İkili kazanılan41%51
Müdahale23
Faul1610 kazanılan
Ofsayt1
İlk 1168 yedek
G+A / 900.26
Kart4
2020/21
14
531
0
0
6.60
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1%100 isabet
Kilit pas3
Drible5%62 başarı
İkili kazanılan27%59
Müdahale15
Faul128 kazanılan
İlk 1159 yedek
Kart3
TOPLAM GOL2
İLK 11822 yedek girdi
KART5
FORMA28
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR2 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 2 %100
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-113%43
- 4-4-27%23
- 3-4-2-15%17
- 3-4-34%13
- 4-3-31%3
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ58 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 25.04.2025 | KortrijkH | 2-0 | 61 | – | 7.5 | ||
| 12.04.2025 | KortrijkA | 3-2 | 25↑ | – | 6.5 | ||
| 05.04.2025 | Cercle BruggeA | 2-1 | 90 | – | 6.6 | ||
| 29.03.2025 | St. TruidenH | 0-1 | 68 | – | 6.7 | ||
| 16.03.2025 | KVC WesterloH | 1-2 | 31↑ | – | 6.3 | ||
| 07.03.2025 | St. TruidenA | 2-0 | 27↑ | – | 6.9 | ||
| 02.03.2025 | KV MechelenH | 1-0 | 28↑ | – | 6.6 | ||
| 22.02.2025 | DenderA | 0-0 | 21↑ | – | 6.3 | ||
| 16.02.2025 | GentA | 3-2 | –↑ | – | – | ||
| 01.02.2025 | GenkA | 1-0 | 23↑ | 1 | 6.3 | ||
| 26.01.2025 | Union St. GilloiseH | 0-4 | 45↑ | – | 6.3 | ||
| 18.01.2025 | Club Brugge KVA | 4-2 | 90 | 1 | 2 | 7.3 | |
| 12.01.2025 | AntwerpH | 1-1 | 8↑ | – | 6.3 | ||
| 27.12.2024 | OH LeuvenA | 2-0 | 26↑ | – | 6.5 | ||
| 21.12.2024 | KortrijkH | 2-2 | 19↑ | – | 6.2 | ||
| 14.12.2024 | Standard LiegeH | 0-0 | 20↑ | – | 6.7 | ||
| 08.12.2024 | AnderlechtA | 2-1 | 23↑ | – | 6.2 | ||
| 01.12.2024 | Cercle BruggeH | 3-2 | 33↑ | – | 6.7 | ||
| 24.11.2024 | KV MechelenA | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 25.10.2024 | KortrijkA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 04.10.2024 | KVC WesterloA | 2-2 | 32↑ | 1 | – | 7.0 | |
| 29.09.2024 | AntwerpA | 4-0 | 67 | – | 6.5 | ||
| 21.09.2024 | St. TruidenH | 0-3 | 45↑ | – | 7.2 | ||
| 15.09.2024 | CharleroiA | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 31.08.2024 | DenderH | 1-2 | 45 | – | 6.6 | ||
| 25.08.2024 | Standard LiegeA | 1-0 | 67 | 1 | 6.9 | ||
| 17.08.2024 | GenkH | 3-4 | 90 | 2 | 7.3 | ||
| 11.08.2024 | Cercle BruggeA | 4-1 | 45↑ | – | 6.3 | ||
| 02.08.2024 | Union St. GilloiseA | 3-1 | 82↑ | – | 6.5 | ||
| 27.07.2024 | OH LeuvenH | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 07.11.2021 | AIK StockholmA | 3-0 | 16↑ | – | 6.2 | ||
| 30.10.2021 | Varbergs BoIS FCA | 3-0 | 90 | – | 6.5 | ||
| 24.10.2021 | Hammarby FFA | 4-3 | 90 | 1 | 1 | 6.9 | |
| 16.10.2021 | Malmo FFH | 0-3 | 90 | – | 6.9 | ||
| 02.10.2021 | HalmstadA | 1-1 | 21↑ | – | 6.9 | ||
| 26.09.2021 | Djurgardens IFH | 0-3 | 20↑ | – | 6.7 | ||
| 22.09.2021 | Orebro SKA | 2-0 | 45↑ | – | 6.2 | ||
| 19.09.2021 | IF ElfsborgH | 3-1 | 14↑ | 1 | – | 6.2 | |
| 11.09.2021 | SiriusA | 1-0 | 66 | 1 | 6.9 | ||
| 29.08.2021 | IFK NorrkopingA | 3-0 | 90 | – | 6.5 | ||
| 23.08.2021 | Kalmar FFH | 0-1 | 70 | – | 6.3 | ||
| 15.08.2021 | IFK NorrkopingH | 1-2 | 45↑ | – | 6.7 | ||
| 08.08.2021 | BK HackenA | 5-0 | 32↑ | – | 6.2 | ||
| 26.07.2021 | HalmstadH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 07.11.2020 | BK HackenA | 2-1 | 17↑ | – | 6.3 | ||
| 01.11.2020 | Mjallby AIFA | 3-0 | 54↑ | – | 7.5 | ||
| 18.10.2020 | SiriusA | 2-3 | –↑ | – | – | ||
| 14.09.2020 | Orebro SKH | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 02.08.2020 | Varbergs BoIS FCA | 1-1 | 57 | 0 | 6.2 | ||
| 27.07.2020 | HelsingborgH | 0-0 | 24↑ | 0 | 6.6 | ||
| 22.07.2020 | Djurgardens IFA | 0-0 | 15↑ | 0 | 6.7 | ||
| 19.07.2020 | BK HackenH | 2-2 | 11↑ | 1 | 6.6 | ||
| 16.07.2020 | Malmo FFH | 1-2 | 9↑ | 0 | 7.0 | ||
| 11.07.2020 | falkenbergs FFA | 0-1 | 95 | 0 | 6.6 | ||
| 06.07.2020 | Mjallby AIFH | 0-1 | 22↑ | 0 | 6.9 | ||
| 27.06.2020 | IFK NorrkopingH | 2-4 | 62 | 0 | 6.3 | ||
| 18.06.2020 | SiriusH | 0-2 | 95 | 0 | 6.6 | ||
| 14.06.2020 | Hammarby FFA | 2-0 | 70 | 0 | 5.9 |
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2024 · 58 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum
