LİGAllsvenskan
BU SEZON0G · 0A
Asist00.00 / 90
Şut10.16 / 90
Kilit pas10.16 / 90
Başarılı dripling20.32 / 90
Kazanılan ikili213.41 / 90
Rating6.66
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Asist
0.000.10
Şut
0.160.10
Kilit pas
0.160.52
Başarılı dripling
0.320.31
Kazanılan ikili
3.413.45
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
KUPALAR
🏆
UEFA U21 ChampionshipNone · Europe
🏆
UEFA U21 Championship2013/2015 · Europe
🥈
EliteserienNone · Norway · 2nd Place
🥈
Svenska CupenNone · Sweden · 2nd Place
🥈
Eliteserien2018 · Norway · 2nd Place
🥈
Svenska Cupen2017/2018 · Sweden · 2nd Place
🥈
Eliteserien2017 · Norway · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2020/21 · 3 G+A
GolAsist
2025/26
15
555
0
0
6.66
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1%100 isabet
Kilit pas1
Drible2%100 başarı
İkili kazanılan21%68
Müdahale8
Faul33 kazanılan
İlk 1169 yedek
Kart1
2024/25
14
860
0
1
6.76
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1%100 isabet
Kilit pas5
Drible3%50 başarı
İkili kazanılan33%43
Müdahale18
Faul187 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11113 yedek
G+A / 900.1
Kart2
2022/23
10
706
0
0
6.80
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1%100 isabet
Kilit pas1
Drible5%100 başarı
İkili kazanılan21%66
Müdahale7
Faul54 kazanılan
İlk 1191 yedek
Kart2
2021/22
18
1.440
0
2
6.68
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut3%33 isabet
Kilit pas15
Drible12%55 başarı
İkili kazanılan63%48
Müdahale27
Faul1814 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11171 yedek
G+A / 900.12
Kart3
Kaptan2maçta
2020/21
28
2.360
1
2
6.78
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut23%30 isabet
Kilit pas22
Drible23%77 başarı
İkili kazanılan96%45
Müdahale47
Faul4221 kazanılan
İlk 11271 yedek
G+A / 900.11
Kart4
Kaptan1maçta
TOPLAM GOL0
İLK 111712 yedek girdi
KART3
FORMA28
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-4-213%45
- 4-2-3-111%38
- 4-3-1-22%7
- 5-3-22%7
- 3-4-31%3
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09.11.2025 | Degerfors IFH | 1-3 | 90 | – | 6.7 | ||
| 02.11.2025 | HalmstadA | 0-0 | 90 | 1 | 7.6 | ||
| 27.10.2025 | GaisH | 0-2 | 90 | – | 6.3 | ||
| 19.10.2025 | IFK VarnamoA | 1-1 | 90 | – | 6.3 | ||
| 05.10.2025 | BK HackenH | 1-3 | 72 | – | 6.0 | ||
| 28.09.2025 | Mjallby AIFH | 0-1 | 58↑ | – | 7.3 | ||
| 21.09.2025 | IFK GoteborgA | 0-1 | 11↑ | – | 6.7 | ||
| 24.08.2025 | Djurgardens IFA | 1-0 | 32 | – | 6.9 | ||
| 10.08.2025 | Osters IFA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 02.08.2025 | IFK NorrkopingH | 6-4 | 8↑ | – | 6.5 | ||
| 26.07.2025 | Malmo FFH | 2-3 | 14↑ | – | 6.3 | ||
| 20.07.2025 | Hammarby FFA | 3-2 | –↑ | – | – | ||
| 13.07.2025 | Osters IFH | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 07.07.2025 | IFK NorrkopingA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 29.06.2025 | Degerfors IFA | 0-3 | –↑ | – | – | ||
| 03.08.2024 | GaisA | 0-1 | 22 | – | 6.9 | ||
| 27.07.2024 | Kalmar FFH | 2-0 | 90 | – | 7.0 | ||
| 21.07.2024 | HalmstadH | 1-0 | 90 | – | 7.0 | ||
| 14.07.2024 | Vasteras SK FKA | 2-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 08.07.2024 | Djurgardens IFH | 1-3 | –↑ | – | – | ||
| 01.06.2024 | SiriusA | 5-1 | 45 | – | 6.3 | ||
| 27.05.2024 | IFK VarnamoH | 0-4 | 90 | – | 6.9 | ||
| 19.05.2024 | IF BrommapojkarnaA | 2-1 | 90 | – | 7.0 | ||
| 16.05.2024 | Kalmar FFA | 1-1 | 17↑ | – | 6.7 | ||
| 12.05.2024 | Hammarby FFH | 1-2 | 66 | – | 6.3 | ||
| 05.05.2024 | AIK StockholmA | 6-2 | 72 | – | 6.0 | ||
| 28.04.2024 | BK HackenA | 1-2 | 25↑ | – | 6.7 | ||
| 25.04.2024 | IF ElfsborgH | 4-2 | 83 | 1 | – | 7.3 | |
| 20.04.2024 | IFK GoteborgA | 1-1 | 80 | 1 | 6.6 | ||
| 17.07.2022 | Degerfors IFH | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 21.05.2022 | AIK StockholmA | 2-2 | 6 | – | – | ||
| 14.05.2022 | IF ElfsborgH | 2-0 | 90 | – | 7.5 | ||
| 08.05.2022 | Varbergs BoIS FCA | 0-2 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 30.04.2022 | Djurgardens IFA | 4-0 | 70 | – | 6.5 | ||
| 25.04.2022 | Hammarby FFH | 0-3 | 90 | – | 6.6 | ||
| 20.04.2022 | Mjallby AIFA | 3-0 | 90 | – | 6.2 | ||
| 17.04.2022 | HelsingborgH | 1-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 11.04.2022 | IFK VarnamoA | 0-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 03.04.2022 | GIF SundsvallH | 2-1 | 90 | – | 6.6 | ||
| 28.11.2021 | IFK GoteborgA | 4-0 | 70 | – | 6.5 | ||
| 02.10.2021 | HalmstadA | 1-1 | 90 | – | 6.5 | ||
| 26.09.2021 | Djurgardens IFH | 0-3 | 90 | – | 7.2 | ||
| 19.09.2021 | IF ElfsborgH | 3-1 | 90 | 1 | 1 | 6.9 | |
| 11.09.2021 | SiriusA | 1-0 | 90 | – | 6.2 | ||
| 29.08.2021 | IFK NorrkopingA | 3-0 | 90 | – | 6.0 | ||
| 23.08.2021 | Kalmar FFHC | 0-1 | 90 | – | 6.6 | ||
| 15.08.2021 | IFK NorrkopingH | 1-2 | 80 | – | 6.3 | ||
| 01.08.2021 | Hammarby FFH | 1-1 | 90 | – | 6.7 | ||
| 26.07.2021 | HalmstadH | 0-1 | 90 | – | 6.3 | ||
| 17.07.2021 | IF ElfsborgA | 3-0 | 64 | – | 6.9 | ||
| 11.07.2021 | IFK GoteborgH | 2-3 | 30↑ | – | 6.3 | ||
| 12.05.2021 | Djurgardens IFA | 2-0 | 56 | – | 6.9 | ||
| 09.05.2021 | Mjallby AIFAC | 1-0 | 90 | 1 | 7.5 | ||
| 02.05.2021 | Varbergs BoIS FCH | 1-2 | 89 | – | 7.0 | ||
| 25.04.2021 | Malmo FFA | 1-1 | 90 | – | 6.6 | ||
| 18.04.2021 | Orebro SKH | 5-0 | 78 | 1 | – | 6.9 | |
| 12.04.2021 | Kalmar FFA | 0-0 | 73 | 1 | 6.9 | ||
| 06.12.2020 | Malmo FFA | 4-0 | 92 | – | 6.2 | ||
| 29.11.2020 | IFK GoteborgH | 0-4 | 93 | 1 | 6.6 | ||
| 22.11.2020 | Varbergs BoIS FCH | 0-4 | 58 | – | 6.9 |
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2013–2025 · 85 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
SCOUT RAPORUAggregated only · 555 dk
Veri yetersiz: Dengeli savunmacı
Mevcut skor ve veri kalitesi aktif shortlist icin zayif.
Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Bir scout sırada neye bakar
- Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU48.4Allsvenskan 2025
PERFORMANS58.9555 dk
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 155 oyuncu
Scout skoru
%23
Performans
%44
Dakika
%39
Değer / getiri
%1
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru
%39
Performans
%60
Dakika
%61
Değer / getiri
%18
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Fredrik Pallesen KnudsenBrann · 29
%95
0gol
0asist
62scout
Eliteserien
Robin YalçınEyüpspor · 31
%81
0gol
0asist
60scout
Süper Lig
Williams RiverosUniversitario · 33
%81
0gol
0asist
44scout
CONMEBOL Libertadores
Gustaf LagerbielkeSC Braga · 25
%75
0gol
0asist
73scout
€25K
UEFA Europa League
Néstor BreitenbruchAldosivi · 30
%68
0gol
0asist
62scout
Liga Profesional Argentina
Léo OrtizFlamengo · 29
%64
1gol
2asist
62scout
Serie A
Marcos VictorCeara · 24
%60
0gol
1asist
65scout
Serie A
Hjalmar EkdalBurnley · 27
%60
0gol
0asist
64scout
Premier League
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum




