LİGWorld Cup
BU SEZON0G · 0A
Gol00.00 / 90
Asist00.00 / 90
Şut00.00 / 90
Kilit pas00.00 / 90
Başarılı dripling00.00 / 90
Kazanılan ikili00.00 / 90
Rating6.87
OYUNCU PROFİLİChampionship 2026 · 25 kaleciler
- Kurtarış 4.52 %100
- Yenen gol (az iyi) 0.45 %50
- Pas isabeti %44 %4
- Pas hacmi 29.4 %25
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 398 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆
AllsvenskanNone · Sweden
🏆
Allsvenskan2019 · Sweden
🥈
AllsvenskanNone · Sweden · 2nd Place
🥈
Svenska CupenNone · Sweden · 2nd Place
🥈
Svenska Cupen2023/2024 · Sweden · 2nd Place
🥈
Allsvenskan2022 · Sweden · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2021/22 · 1 G+A
GolAsist
2026/27
9
532
0
0
7.01
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
İlk 1172 yedek
2025/26
32
2.918
0
0
7.05
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Kilit pas1
Drible2%100 başarı
İkili kazanılan17%85
İlk 1132
Kart1
2024/25
60
5.230
0
1
6.94
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Kilit pas1
Drible3%75 başarı
İkili kazanılan34%81
Müdahale2
Faul211 kazanılan
İlk 11582 yedek
G+A / 900.02
Kart2
2023/24
25
2.210
0
0
6.75
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Kilit pas1
İkili kazanılan6%75
Müdahale2
Faul22 kazanılan
İlk 1125
Kart11
2022/23
38
2.977
0
0
6.91
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1
Kilit pas2
İkili kazanılan9%82
Müdahale1
İlk 11335 yedek
2021/22
23
1.710
0
1
6.94
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Kilit pas2
İkili kazanılan8%89
İlk 11194 yedek
G+A / 900.05
Kart1
TOPLAM GOL0
İLK 1110010 yedek girdi
KART4
FORMA1
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-143%47
- 3-4-1-212%13
- 3-4-2-112%13
- 4-4-29%10
- 3-5-28%9
- 4-3-38%9
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.09.2026 | West HamA | 3-0 | 90 | 0 | 6.5 | ||
| 01.09.2026 | PortsmouthA | 0-2 | 90 | 0 | 6.3 | ||
| 29.08.2026 | SwanseaH | 0-3 | 88 | 0 | 7.1 | ||
| 22.08.2026 | CardiffH | 2-2 | 46 | – | 7.9 | ||
| 15.08.2026 | CharltonA | 2-1 | 84 | – | 6.5 | ||
| 30.06.2026 | FranceA | 3-0 | 89 | – | 8.7 | ||
| 25.06.2026 | JapanA | 1-1 | 45 | 0 | 6.2 | ||
| 20.06.2026 | NetherlandsA | 5-1 | –↑ | – | – | ||
| 15.06.2026 | TunisiaH | 5-1 | –↑ | – | – | ||
| 02.05.2026 | Sheffield UtdH | 1-2 | 87 | – | 5.3 | ||
| 25.04.2026 | QPRA | 2-3 | 82 | – | 8.3 | ||
| 21.04.2026 | NorwichA | 2-1 | 95 | – | 7.3 | ||
| 18.04.2026 | Oxford UnitedH | 1-0 | 89 | – | 6.9 | ||
| 23.01.2026 | West BromH | 1-1 | 91 | – | 7.0 | ||
| 17.01.2026 | PrestonA | 0-1 | 97 | – | 7.2 | ||
| 04.01.2026 | WrexhamH | 1-2 | 95 | – | 6.3 | ||
| 01.01.2026 | MiddlesbroughH | 1-0 | 90 | – | 8.5 | ||
| 29.12.2025 | LeicesterA | 2-1 | 90 | – | 6.0 | ||
| 26.12.2025 | BirminghamA | 1-1 | 90 | – | 8.9 | ||
| 20.12.2025 | PortsmouthH | 1-1 | 90 | – | 6.2 | ||
| 15.12.2025 | Sheffield WednesdayA | 0-3 | 90 | – | 6.6 | ||
| 10.12.2025 | MillwallH | 1-1 | 90 | – | 6.3 | ||
| 06.12.2025 | LeicesterH | 1-3 | 90 | – | 6.0 | ||
| 29.11.2025 | MiddlesbroughA | 2-1 | 90 | – | 6.5 | ||
| 25.11.2025 | SwanseaA | 1-2 | 90 | – | 7.3 | ||
| 22.11.2025 | WatfordH | 2-3 | 90 | – | 6.3 | ||
| 18.11.2025 | SloveniaH | 1-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 15.11.2025 | SwitzerlandA | 4-1 | –↑ | – | – | ||
| 08.11.2025 | BlackburnA | 1-2 | 90 | – | 7.7 | ||
| 04.11.2025 | Hull CityH | 2-1 | 90 | – | 7.0 | ||
| 01.11.2025 | Sheffield UtdA | 1-3 | 90 | – | 8.5 | ||
| 25.10.2025 | QPRH | 1-0 | 90 | – | 7.0 | ||
| 21.10.2025 | NorwichH | 1-0 | 90 | – | 7.7 | ||
| 18.10.2025 | Oxford UnitedA | 1-0 | 95 | – | 8.0 | ||
| 04.10.2025 | SouthamptonH | 1-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 30.09.2025 | CharltonH | 1-1 | 90 | – | 6.6 | ||
| 27.09.2025 | WrexhamA | 1-1 | 90 | – | 7.3 | ||
| 20.09.2025 | PrestonH | 0-1 | 90 | – | 7.3 | ||
| 13.09.2025 | West BromA | 0-1 | 90 | – | 8.0 | ||
| 30.08.2025 | IpswichA | 2-2 | 107 | – | 6.9 | ||
| 22.08.2025 | Bristol CityH | 1-1 | 90 | – | 6.7 | ||
| 16.08.2025 | CoventryH | 3-5 | 100 | – | 6.9 | ||
| 09.08.2025 | Stoke CityA | 3-1 | 90 | – | 6.2 | ||
| 12.04.2025 | PortsmouthA | 2-2 | 90 | – | 6.5 | ||
| 08.04.2025 | BurnleyH | 0-0 | 90 | – | 7.7 | ||
| 05.04.2025 | SwanseaA | 1-0 | 90 | – | 6.7 | ||
| 02.04.2025 | PrestonH | 2-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 15.03.2025 | PlymouthA | 2-3 | 90 | – | 6.3 | ||
| 11.03.2025 | CoventryH | 2-0 | 90 | – | 7.9 | ||
| 08.03.2025 | BlackburnH | 2-1 | 90 | – | 6.7 | ||
| 01.03.2025 | MiddlesbroughA | 1-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 22.02.2025 | MillwallH | 0-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 14.02.2025 | QPRA | 4-0 | 90 | – | 5.6 | ||
| 11.02.2025 | Oxford UnitedH | 0-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 08.02.2025 | NorwichA | 1-1 | 90 | – | 6.7 | ||
| 01.02.2025 | Sheffield UtdH | 0-1 | 90 | – | 6.5 | ||
| 25.01.2025 | CardiffA | 2-1 | 90 | – | 7.9 | ||
| 21.01.2025 | SunderlandH | 0-1 | 90 | – | 6.3 | ||
| 18.01.2025 | WatfordH | 0-2 | 90 | – | 6.9 | ||
| 04.01.2025 | Bristol CityA | 1-0 | 90 | – | 6.6 |
SCOUT RAPORUHeatmap proxy · 2918 dk
İzlemede: Kurtarış ağırlıklı kaleci
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Yaratıcı üretimAsist, kilit pas ve top taşıma katkısı güçlü.
Soru işaretleri
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU67.4Championship 2025
PERFORMANS64.22918 dk
KARARİzlemeye değer63/100
◆ Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Libero kaleci
84.3
Kurtarıcı kaleci
78.2
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 91 oyuncu
Scout skoru
%88
Performans
%88
Dakika
%81
Değer / getiri
%6
Tüm ligler · 2899 oyuncu
Scout skoru
%92
Performans
%82
Dakika
%94
Değer / getiri
%18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği
100
80
100
Pas hacmi / 90
31.03
38
82
Performans skoru
64.2
76
84
Ortalama rating
7.05
7.2
98
Kurtarış / 90
3.08
3.2
96
Yenen gol / 90
1.26
1.3
3
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Vladan KovačevićNorwich · 27
%95
0gol
0asist
65scout
Championship
Dominik Reimann1. FC Magdeburg · 28
%92
0gol
0asist
66scout
€900K
2. Bundesliga
Ivan ProvedelLazio · 31
%85
0gol
0asist
70scout
€3.00M
Serie A
Mirko PigliacelliCatanzaro · 32
%84
0gol
0asist
64scout
€400K
Serie B
Mergim KrasniqiGais · 33
%75
0gol
0asist
59scout
Allsvenskan
FábioFluminense · 45
%65
0gol
0asist
61scout
Serie A
Victor Wehbi AznarCadiz · 23
%62
0gol
0asist
74scout
€1.20M
Segunda División
Jonathan BondHouston Dynamo · 32
%60
0gol
0asist
54scout
Major League Soccer
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum