LİGAllsvenskan
BU SEZON0G · 0A
Gol00.00 / 90
Asist00.00 / 90
Şut70.71 / 90
Kilit pas70.71 / 90
Başarılı dripling101.02 / 90
Kazanılan ikili464.68 / 90
Rating6.62
OYUNCU PROFİLİAllsvenskan 2026 · 89 orta sahalar
- Kilit pas 0.71 %15
- Asist 0.00 %0
- Drible 1.02 %68
- Pas isabeti %77 %18
- Top kapma 2.55 %35
- İkili mücadele %49 %52
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 884 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
9.
Allsvenskan2025 · Mjallby AIF · 29 maç
5asist9.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆
SuperettanNone · Sweden
🏆
Superettan2019 · Sweden
🥈
Svenska CupenNone · Sweden · 2nd Place
🥈
Svenska Cupen2022/2023 · Sweden · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2025/26 · 8 G+A
GolAsist
2026/27
14
884
0
0
6.62
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut7%57 isabet
Kilit pas7
Drible10%62 başarı
İkili kazanılan46%49
Müdahale16
Faul2113 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11104 yedek
Kart4
Kaptan1maçta
2025/26
29
1.988
3
5
7.06
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut13%54 isabet
Kilit pas25
Drible5%19 başarı
İkili kazanılan96%47
Müdahale46
Faul4034 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11227 yedek
G+A / 900.36
Kart4
2024/25
27
1.953
3
3
6.99
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut13%38 isabet
Kilit pas20
Drible17%52 başarı
İkili kazanılan98%47
Müdahale32
Faul3935 kazanılan
İlk 11243 yedek
G+A / 900.28
Kart4
2023/24
16
1.011
0
1
6.87
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut6%50 isabet
Kilit pas14
Drible11%73 başarı
İkili kazanılan63%52
Müdahale26
Faul2316 kazanılan
İlk 11133 yedek
G+A / 900.09
Kart1
2022/23
20
1.578
4
1
6.94
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut18%50 isabet
Kilit pas20
Drible16%59 başarı
İkili kazanılan82%47
Müdahale28
Faul4220 kazanılan
Ofsayt1
İlk 1120
G+A / 900.29
Kart6
2021/22
15
1.106
0
1
6.84
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut10%50 isabet
Kilit pas8
Drible6%40 başarı
İkili kazanılan73%47
Müdahale31
Faul3313 kazanılan
İlk 11141 yedek
G+A / 900.08
Kart4
TOPLAM GOL5
İLK 115412 yedek girdi
KART11
FORMA7
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR5 gol
- 1-15' 1 %20
- 16-30' 1 %20
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 1 %20
- 61-75' 1 %20
- 76-90+' 1 %20
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 3-4-341%67
- 3-5-27%11
- 3-4-2-14%7
- 5-3-24%7
- 3-1-4-23%5
- 5-4-12%3
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar3aldığı asist
Onun asist yaptıkları7verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 03.09.2026 | Djurgardens IFH | 0-2 | 68 | 0 | 6.0 | ||
| 31.08.2026 | Djurgardens IFA | 4-0 | 44↑ | – | 6.5 | ||
| 15.08.2026 | SiriusH | 4-3 | 87 | – | 6.5 | ||
| 25.07.2026 | Kalmar FFA | 2-1 | 66 | – | 6.7 | ||
| 17.07.2026 | Vasteras SK FKH | 0-0 | 66 | – | 6.9 | ||
| 03.07.2026 | SiriusA | 4-4 | 57 | 2 | 6.2 | ||
| 17.05.2026 | BK HackenHC | 0-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 09.05.2026 | Degerfors IFA | 1-4 | 33↑ | – | 6.5 | ||
| 03.05.2026 | Malmo FFA | 2-3 | 64 | 1 | 6.6 | ||
| 27.04.2026 | HalmstadH | 2-0 | 45↑ | 1 | 7.0 | ||
| 23.04.2026 | GaisA | 0-0 | 83 | 1 | 6.7 | ||
| 18.04.2026 | IF BrommapojkarnaH | 3-0 | 65 | 1 | 7.0 | ||
| 11.04.2026 | Orgryte ISH | 0-2 | 45↑ | 1 | 6.9 | ||
| 04.04.2026 | Hammarby FFA | 3-0 | 71 | – | 6.3 | ||
| 09.11.2025 | BK HackenH | 1-0 | 86 | 1 | 7.9 | ||
| 03.11.2025 | IFK VarnamoA | 0-5 | 90 | 1 | 1 | 1 | 8.9 |
| 26.10.2025 | IFK NorrkopingH | 2-1 | 45↑ | – | 6.3 | ||
| 20.10.2025 | IFK GoteborgA | 0-2 | 81 | 2 | 7.2 | ||
| 04.10.2025 | IF ElfsborgH | 2-0 | 86 | 1 | – | 7.6 | |
| 28.09.2025 | IF BrommapojkarnaA | 0-1 | 90 | 1 | – | 7.5 | |
| 20.09.2025 | Osters IFH | 1-1 | 28↑ | – | 6.7 | ||
| 13.09.2025 | Degerfors IFA | 0-1 | 41 | – | 6.7 | ||
| 30.08.2025 | HalmstadH | 1-0 | 90 | 1 | 7.0 | ||
| 25.08.2025 | GaisA | 0-2 | 90 | 1 | – | 7.2 | |
| 17.08.2025 | Djurgardens IFH | 1-1 | 90 | – | 7.0 | ||
| 09.08.2025 | Malmo FFA | 1-3 | 90 | 1 | 1 | 7.9 | |
| 27.07.2025 | SiriusH | 2-1 | 89 | 1 | 2 | 7.9 | |
| 20.07.2025 | AIK StockholmH | 2-0 | 90 | 1 | 6.6 | ||
| 14.07.2025 | SiriusA | 1-2 | 89 | 1 | – | 7.3 | |
| 05.07.2025 | Osters IFA | 0-1 | 75 | 1 | 7.3 | ||
| 30.06.2025 | Malmo FFH | 1-1 | 19↑ | – | 6.3 | ||
| 01.06.2025 | IFK VarnamoH | 2-0 | 59 | – | 6.6 | ||
| 22.05.2025 | Hammarby FFA | 1-2 | 30↑ | – | 6.9 | ||
| 19.05.2025 | IF BrommapojkarnaH | 1-0 | 70 | – | 6.3 | ||
| 15.05.2025 | Djurgardens IFA | 1-3 | 26↑ | 1 | 7.0 | ||
| 11.05.2025 | AIK StockholmA | 2-1 | 74 | – | 6.6 | ||
| 04.05.2025 | IFK GoteborgH | 1-0 | 74 | – | 7.2 | ||
| 27.04.2025 | Degerfors IFH | 4-1 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 23.04.2025 | HalmstadA | 1-3 | 45↑ | – | 6.7 | ||
| 18.04.2025 | Hammarby FFH | 3-1 | 25↑ | – | 6.6 | ||
| 12.04.2025 | BK HackenA | 0-3 | 77 | – | 6.9 | ||
| 06.04.2025 | GaisH | 1-1 | 63 | – | 6.6 | ||
| 30.03.2025 | IF ElfsborgA | 2-2 | 86 | 1 | 6.7 | ||
| 03.11.2024 | SiriusA | 1-1 | 82 | – | 6.9 | ||
| 26.10.2024 | GaisH | 1-1 | 89 | – | 6.9 | ||
| 20.10.2024 | Kalmar FFA | 0-3 | 81 | 1 | – | 7.5 | |
| 29.09.2024 | Malmo FFA | 2-0 | 60 | – | 6.3 | ||
| 25.09.2024 | IFK VarnamoH | 1-1 | 33↑ | 1 | 7.0 | ||
| 21.09.2024 | IF BrommapojkarnaA | 0-0 | 76 | 2 | 7.2 | ||
| 15.09.2024 | Djurgardens IFA | 1-1 | 90 | 1 | 7.0 | ||
| 31.08.2024 | HalmstadH | 3-1 | 84 | 1 | 1 | 7.2 | |
| 18.08.2024 | IF ElfsborgH | 1-1 | 77 | – | 6.9 | ||
| 11.08.2024 | AIK StockholmA | 1-0 | 69 | 1 | 6.9 | ||
| 28.07.2024 | Hammarby FFA | 3-0 | 68 | – | 6.7 | ||
| 21.07.2024 | IF ElfsborgA | 3-1 | 56 | 1 | – | 7.3 | |
| 13.07.2024 | Malmo FFH | 2-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 06.07.2024 | SiriusH | 3-2 | 79 | – | 6.9 | ||
| 02.06.2024 | IFK VarnamoA | 1-2 | 66 | 1 | 7.0 | ||
| 29.05.2024 | BK HackenH | 2-1 | 87 | 1 | 6.9 | ||
| 25.05.2024 | Djurgardens IFH | 1-3 | 81 | – | 7.0 |
ŞUT8
GOL0
xG0.0
xG FARKI+0.0over performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası4%50
- Açık oyun3%38
- Taç sonrası1%12
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak7%88
- Sol ayak1%12
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR8 şut
- 1-15' 2 %25
- 16-30' 3 %38
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 1 %12
- 61-75' 1 %12
- 76-90+' 1 %12
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2017–2026 · 121 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2018-01-01
FK Karlskrona
→
Mjällby AIF
free transfer
FK Karlskrona
→
Mjällby AIF
free transfer
2017-01-01
Asarums IF
→
FK Karlskrona
free transfer
Asarums IF
→
FK Karlskrona
free transfer
SCOUT RAPORUAggregated only · 1988 dk
İzlemede: Dengeli orta saha profili
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU60.9Allsvenskan 2025
PERFORMANS58.01988 dk
KARARUygun değil47/100
FORM TRENDİStabil-5.0
◆ Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Top kapan ön libero
48.8
Derinden oyun kurucu
47.0
Box-to-box orta saha
43.8
Role fit veya performans sinyali aktif liste icin yeterli degil.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 221 oyuncu
Scout skoru
%76
Performans
%78
Dakika
%88
Değer / getiri
%2
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru
%85
Performans
%86
Dakika
%90
Değer / getiri
%18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Ortalama rating
6.74
7.1
95
Müdahale / 90
2
3.2
62
Performans skoru
44.1
75
59
İkili mücadele kazanma
44.83
58
77
Pas hacmi / 90
43.73
50
88
Pas arası / 90
0.73
2.3
32
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
FORM
Son form stabil. Rating delta -0.17. Dakika delta +1.0.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Máximo PerroneComo · 22
%95
3gol
4asist
62scout
€60.00M
Serie A
Marco D'AlessandroCatanzaro · 34
%78
2gol
4asist
61scout
€175K
Serie B
Iver FossumRosenborg · 29
%73
2gol
3asist
56scout
Eliteserien
Hidemasa MoritaSporting CP · 30
%73
1gol
4asist
61scout
€9.00M
Primeira Liga
Damián BobadillaSao Paulo · 24
%69
4gol
2asist
62scout
Serie A
KokeAtletico Madrid · 33
%69
2gol
2asist
57scout
€6.00M
La Liga
Andrea CagnanoPescara
%64
1gol
1asist
58scout
€300K
Serie B
Michele CastagnettiCesena · 36
%60
1gol
3asist
63scout
€300K
Serie B
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum