LİGPro League
BU SEZON0G · 0A
Asist00.00 / 90
Şut12.73 / 90
Rating6.30
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Asist
0.000.04
Şut
2.731.55
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
LİG SIRALAMALARINDA
16.
Pro League2025 · Al-Fayha · 34 maç
7asist16.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆
Segunda División2016/2017 · Spain
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2023/24 · 11 G+A
GolAsist
2026/27
1
33
0
0
6.30
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1%100 isabet
İlk 111
2024/25
32
2.267
5
1
6.84
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut39%49 isabet
Kilit pas33
Drible22%35 başarı
İkili kazanılan119%48
Müdahale25
Faul2260 kazanılan
Ofsayt9
Penaltı12 kaçan
İlk 11257 yedek
G+A / 900.24
Kart5
Kaptan5maçta
2023/24
34
2.590
6
5
7.07
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut48%46 isabet
Kilit pas51
Drible28%38 başarı
İkili kazanılan121%43
Müdahale23
Faul2660 kazanılan
Ofsayt6
İlk 11322 yedek
G+A / 900.38
Kart4
2021/22
33
777
0
1
6.65
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut9%22 isabet
Kilit pas20
Drible8%38 başarı
İkili kazanılan49%41
Müdahale15
Faul1617 kazanılan
İlk 111122 yedek
G+A / 900.12
Kart3
2020/21
33
470
0
0
6.47
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut2
Kilit pas7
Drible8%40 başarı
İkili kazanılan37%46
Müdahale9
Faul615 kazanılan
İlk 11429 yedek
Kart41
TOPLAM GOL154 penaltı
İLK 117043 yedek girdi
KART18
VAR1onu ilgilendiren karar
FORMA23
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR15 gol
- 1-15' 3 %20
- 16-30' 2 %13
- 31-45' 2 %13
- 46-60' 2 %13
- 61-75' 3 %20
- 76-90+' 3 %20
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-138%36
- 4-4-233%31
- 4-3-39%9
- 5-3-29%9
- 5-4-19%9
- 4-1-4-17%7
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar7aldığı asist
Onun asist yaptıkları10verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 14.08.2026 | NEOMA | 2-1 | 33 | 1 | 6.3 | ||
| 17.05.2025 | BoavistaHC | 4-1 | 90 | 3 | 7.2 | ||
| 10.05.2025 | GIL VicenteAC | 1-1 | 88 | 1 | 6.6 | ||
| 04.05.2025 | Casa PiaH | 0-0 | 33↑ | 1 | 6.6 | ||
| 19.04.2025 | EstrelaHC | 1-0 | 60 | – | 6.3 | ||
| 13.04.2025 | BenficaAC | 2-2 | 89 | – | 7.5 | ||
| 05.04.2025 | FamalicaoHC | 1-2 | 85 | 3 | 7.0 | ||
| 29.03.2025 | SC BragaA | 2-1 | 65 | – | 6.2 | ||
| 16.03.2025 | EstorilH | 1-1 | 98 | – | 6.3 | ||
| 08.03.2025 | AVSA | 0-1 | 90 | 4 | 6.3 | ||
| 01.03.2025 | FC PortoH | 0-2 | 90 | 2 | 6.9 | ||
| 23.02.2025 | FarenseH | 2-2 | 45↑ | 1 | 7.3 | ||
| 15.02.2025 | Sporting CPA | 2-2 | 30↑ | 3 | 6.6 | ||
| 10.02.2025 | Rio AveH | 1-1 | 22↑ | – | 6.9 | ||
| 24.01.2025 | MoreirenseH | 1-0 | 23↑ | 1 | 1 | 7.3 | |
| 18.01.2025 | GuimaraesA | 2-2 | 45 | 1 | 6.5 | ||
| 04.01.2025 | BoavistaA | 1-3 | 78 | 1 | 2 | 7.3 | |
| 27.12.2024 | GIL VicenteH | 1-1 | 90 | – | 6.5 | ||
| 20.12.2024 | Casa PiaA | 3-1 | 90 | 1 | – | 7.3 | |
| 15.12.2024 | Santa ClaraH | 1-0 | 90 | 1 | 4 | 7.6 | |
| 09.12.2024 | EstrelaA | 2-1 | 90 | 1 | 1 | 7.3 | |
| 01.12.2024 | BenficaH | 0-2 | 90 | 3 | 7.7 | ||
| 09.11.2024 | FamalicaoA | 0-0 | 89 | – | 6.6 | ||
| 03.11.2024 | SC BragaH | 1-2 | 90 | – | 7.0 | ||
| 26.10.2024 | EstorilA | 4-1 | 83 | 2 | 6.2 | ||
| 05.10.2024 | AVSH | 1-1 | 87 | 1 | 2 | 7.7 | |
| 29.09.2024 | FC PortoA | 4-0 | 15↑ | 1 | 6.3 | ||
| 22.09.2024 | FarenseA | 0-1 | 17↑ | – | 6.9 | ||
| 13.09.2024 | Sporting CPH | 0-3 | 90 | 1 | 6.3 | ||
| 01.09.2024 | Rio AveA | 1-0 | 77 | 1 | 6.9 | ||
| 25.08.2024 | NacionalH | 1-0 | 61 | – | 6.3 | ||
| 18.08.2024 | MoreirenseA | 3-1 | 89 | 2 | 7.3 | ||
| 12.08.2024 | GuimaraesH | 0-1 | 88 | – | 6.2 | ||
| 18.05.2024 | GuimaraesH | 1-3 | 54 | 1 | 6.9 | ||
| 12.05.2024 | BenficaA | 5-0 | 85 | – | 6.3 | ||
| 05.05.2024 | EstrelaH | 0-0 | 83 | 1 | 6.9 | ||
| 26.04.2024 | GIL VicenteA | 2-2 | 81 | 1 | 3 | 7.3 | |
| 19.04.2024 | Rio AveA | 1-1 | 88 | 2 | 6.9 | ||
| 14.04.2024 | BoavistaH | 2-1 | 81 | 1 | 6.9 | ||
| 06.04.2024 | SC BragaA | 0-3 | 90 | 1 | 3 | 8.0 | |
| 30.03.2024 | FarenseH | 2-1 | 80 | 1 | 7.7 | ||
| 17.03.2024 | MoreirenseA | 1-0 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 10.03.2024 | Sporting CPH | 0-3 | 72 | 1 | 7.0 | ||
| 01.03.2024 | ChavesA | 1-5 | 69 | 1 | 1 | 7.5 | |
| 23.02.2024 | FamalicaoH | 3-2 | 78 | 1 | 1 | 6.9 | |
| 18.02.2024 | Casa PiaA | 1-0 | 90 | 2 | 6.9 | ||
| 12.02.2024 | FC PortoH | 3-2 | 85 | 1 | 3 | 7.2 | |
| 03.02.2024 | PortimonenseA | 1-2 | 83 | 2 | 7.0 | ||
| 28.01.2024 | VizelaH | 5-0 | 90 | 1 | 1 | 7.9 | |
| 20.01.2024 | EstorilA | 1-2 | 73 | – | 6.9 | ||
| 15.01.2024 | GuimaraesA | 2-1 | 72 | 1 | 2 | 8.0 | |
| 06.01.2024 | BenficaH | 0-3 | 73 | – | 6.0 | ||
| 28.12.2023 | EstrelaA | 1-4 | 85 | 1 | 3 | 7.7 | |
| 16.12.2023 | GIL VicenteH | 3-0 | 84 | 2 | 7.2 | ||
| 10.12.2023 | Rio AveH | 2-2 | 79 | 1 | 3 | 7.2 | |
| 03.12.2023 | BoavistaA | 0-4 | 78 | 1 | 5 | 7.7 | |
| 12.11.2023 | SC BragaH | 0-1 | 67 | 1 | 6.9 | ||
| 06.11.2023 | FarenseA | 2-0 | 90 | 2 | 7.5 | ||
| 27.10.2023 | MoreirenseH | 0-1 | 32↑ | – | 6.9 | ||
| 08.10.2023 | Sporting CPA | 2-1 | 35↑ | 1 | – | 6.9 |
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2012–2026 · 133 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
12.2021
HastalıkŞüpheli
1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum




