Facundo Mallo Blanco
Spain · Midfielder

Facundo Mallo Blanco

YAŞ27
BOY175
KİLO70
DOĞUM YERİBenidorm
LİG1. Lig
BU SEZON1G · 0A
Gol10.39 / 90
Asist00.00 / 90
Şut62.32 / 90
Kilit pas41.55 / 90
Başarılı dripling00.00 / 90
Kazanılan ikili51.93 / 90
Rating6.53
OYUNCU PROFİLİ1. Lig 2026 · 42 forvetler
Gol — %61 (0.39) Şut — %68 (2.3) Asist — %0 (0.00) Kilit pas — %76 (1.55) Drible — %0 (0.00) İkili mücadele — %2 (%23) 34 ORT. % 61 68 0 76 0 2
  • Gol 0.39 %61
  • Şut 2.3 %68
  • Asist 0.00 %0
  • Kilit pas 1.55 %76
  • Drible 0.00 %0
  • İkili mücadele %23 %2
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 233 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
28. UEFA Champions League2025 · Olimpija Ljubljana · 35 maç 3asist28.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆 1. SNLNone · Slovenia
🏆 1. SNL2024/2025 · Slovenia
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2024/25 · 3 G+A
2020 1 2021 0 2024 3 2026 1
GolAsist
2026/27 5 233 1 0 6.53
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
1. LigÜmraniyespor 5 233 1 0 6.53
Şut6%17 isabet
Kilit pas4
İkili kazanılan5%23
Müdahale1
Faul54 kazanılan
Ofsayt2
İlk 1132 yedek
G+A / 900.39
2024/25 8 419 3 0 6.91
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
UEFA Europa Conference LeagueOlimpija Ljubljana 8 419 3 0 6.91
Şut10%80 isabet
Kilit pas2
Drible6%46 başarı
İkili kazanılan17%47
Müdahale2
Faul38 kazanılan
İlk 1153 yedek
G+A / 900.64
Kart1
2021/22 7 0 0 0
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
La LigaValencia 7 0 0 0
2020/21 36 580 1 0 6.49
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
La LigaValencia 36 580 1 0 6.49
Şut4%50 isabet
Kilit pas8
Drible4%33 başarı
İkili kazanılan22%30
Müdahale8
Faul48 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11630 yedek
G+A / 900.16
Kart1
TOPLAM GOL81 penaltı
İLK 111524 yedek girdi
KART4
FORMA11
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR8 gol
1-15' — 5 16-30' — 0 31-45' — 0 46-60' — 0 61-75' — 1 76-90+' — 2 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 5 1-15'
  • 1-15' 5 %62
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 0 %0
  • 46-60' 0 %0
  • 61-75' 1 %12
  • 76-90+' 2 %25
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-4-2 — 17 4-3-3 — 6 5-4-1 — 4 3-4-2-1 — 3 4-1-4-1 — 3 3-1-4-2 — 1 34 maç
  • 4-4-217%50
  • 4-3-36%18
  • 5-4-14%12
  • 3-4-2-13%9
  • 4-1-4-13%9
  • 3-1-4-21%3
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ56 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
01.09.2026 MuğlasporH 0-1 86 3 6.4
28.08.2026 KeçiörengücüA 2-2 66 1 1 7.2
22.08.2026 Esenler EroksporH 1-1 65 2 6.3
15.08.2026 Fatih KaragümrükA 2-1 15 6.2
08.08.2026 Mardin 1969H 0-0 1
20.02.2025 Borac Banja LukaH 0-0 45 2 5.9
13.02.2025 Borac Banja LukaA 1-0 61 6.9
19.12.2024 JagielloniaA 0-0 90 2 7.0
12.12.2024 Cercle BruggeH 1-4 63 1 3 7.0
28.11.2024 LarneH 1-0
07.11.2024 HJK helsinkiA 0-2 10 1 6.6
24.10.2024 Lask LinzH 2-0 85 1 1 7.5
03.10.2024 1. FC HeidenheimA 2-1 65 1 1 7.5
08.01.2022 Real MadridA 4-1
31.12.2021 EspanyolH 1-2
20.12.2021 LevanteA 3-4
07.11.2021 Atletico MadridH 3-3
30.10.2021 VillarrealH 2-0
27.10.2021 Real BetisA 4-1
23.10.2021 MallorcaH 2-2
22.05.2021 HuescaA 0-0
16.05.2021 EibarH 4-1
12.05.2021 SevillaA 1-0
02.05.2021 BarcelonaH 2-3
24.04.2021 AlavesH 1-1
21.04.2021 OsasunaA 3-1
18.04.2021 Real BetisA 2-2 22 6.7
11.04.2021 Real SociedadH 2-2
04.04.2021 CadizA 2-1 73 6.3
21.03.2021 Granada CFH 2-1 79 1 2 6.9
12.03.2021 LevanteA 1-0 14 6.3
05.03.2021 VillarrealH 2-1 66 1 6.3
27.02.2021 GetafeA 3-0
20.02.2021 Celta VigoH 2-0 71 1 6.5
14.02.2021 Real MadridA 2-0
07.02.2021 Athletic ClubA 1-1 1
30.01.2021 ElcheH 1-0
24.01.2021 Atletico MadridA 3-1
10.01.2021 ValladolidA 0-1
04.01.2021 CadizH 1-1 26 6.5
30.12.2020 Granada CFA 2-1
22.12.2020 SevillaH 0-1 21 6.9
19.12.2020 BarcelonaA 2-2 48 6.3
12.12.2020 Athletic ClubH 2-2
07.12.2020 EibarA 0-0
28.11.2020 Atletico MadridH 0-1
22.11.2020 AlavesA 2-2
08.11.2020 Real MadridH 4-1
01.11.2020 GetafeH 2-2
23.10.2020 ElcheA 2-1
18.10.2020 VillarrealA 2-1 53 6.5
03.10.2020 Real BetisH 0-2 34 6.7
29.09.2020 Real SociedadA 0-1 72 6.0
26.09.2020 HuescaH 1-1
19.09.2020 Celta VigoA 2-1
13.09.2020 LevanteH 4-2
ŞUT9
GOL1
xG0.0
xG FARKI+1.0over performing
DÖNÜŞÜM%11.1
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
45' · xG 0.0 20' · xG 0.0 24' · xG 0.0 11' · xG 0.0 · GOL 70' · xG 0.0 63' · xG 0.0 22' · xG 0.0 90' · xG 0.0 54' · xG 0.0
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Asist sonrası — 4 (%44) Kontra atak — 3 (%33) Serbest vuruş — 1 (%11) Korner — 1 (%11) 9 şut
  • Asist sonrası4%44
  • Kontra atak3%33
  • Serbest vuruş1%11
  • Korner1%11
Vücut bölgesine göre
Sol ayak — 7 (%78) Kafa — 1 (%11) Sağ ayak — 1 (%11) 9 şut
  • Sol ayak7%78
  • Kafa1%11
  • Sağ ayak1%11
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR9 şut
1-15' — 1 16-30' — 3 31-45' — 1 46-60' — 1 61-75' — 2 76-90+' — 1 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 3 16-30'
  • 1-15' 1 %11
  • 16-30' 3 %33
  • 31-45' 1 %11
  • 46-60' 1 %11
  • 61-75' 2 %22
  • 76-90+' 1 %11
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2015–2026 · 56 maç
Ümraniyespor 5maç 2026
Olimpija Ljubljana 8maç 2024
Reggiana 2023
Como 2021–2022
Valencia 43maç 2020–2021
Zaragoza 2019
Spain U17 2015
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2026-07-22 Olimpija Ljubljana Ümraniyespor
2024-08-31 Reggiana Olimpija Ljubljana
2024-01-31 Como Reggiana
2022-01-18 Valencia Como
2020-08-17 Zaragoza Valencia
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
09.2021 Kas sakatlığıŞüpheli 1 maç
09.2021 SakatlıkKadroda yok 1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam