Spain · Midfielder
Julián Alejo López
LİG1. Division
BU SEZON0G · 1A
Asist10.03 / 90
Şut100.32 / 90
Kilit pas491.56 / 90
Başarılı dripling511.63 / 90
Kazanılan ikili2518.01 / 90
Rating6.98
OYUNCU PROFİLİSegunda División 2025 · 122 defanslar
- Müdahale 3.19 %98
- Pas arası 0.96 %26
- Blok 0.19 %7
- İkili mücadele %56 %59
- Pas isabeti %77 %12
- Faul (az iyi) 2.27 %0
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 2820 dakika oynadı.
KUPALAR
🥈
Segunda División2019/2020 · Spain · 2nd Place
🥈
Emirates Cup2015 · World · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2021/22 · 4 G+A
GolAsist
2025/26
36
2.820
0
1
6.98
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut10%30 isabet
Kilit pas49
Drible51%55 başarı
İkili kazanılan251%56
Müdahale100
Faul7177 kazanılan
Ofsayt8
İlk 11333 yedek
G+A / 900.03
Kart131
Kaptan4maçta
2024/25
2
42
0
0
6.50
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Kilit pas1
İkili kazanılan1%20
Faul11 kazanılan
2023/24
35
1.713
0
2
6.54
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut9%22 isabet
Kilit pas16
Drible24%43 başarı
İkili kazanılan127%44
Müdahale39
Faul4949 kazanılan
Ofsayt9
İlk 112114 yedek
G+A / 900.11
Kart17
2022/23
33
1.310
0
1
6.55
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut17%35 isabet
Kilit pas22
Drible11%29 başarı
İkili kazanılan111%48
Müdahale31
Faul3844 kazanılan
Ofsayt2
İlk 111320 yedek
G+A / 900.07
Kart131
2021/22
27
1.067
2
2
6.67
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut9%44 isabet
Kilit pas21
Drible15%36 başarı
İkili kazanılan92%43
Müdahale33
Faul3733 kazanılan
Ofsayt5
İlk 111116 yedek
G+A / 900.34
Kart7
2020/21
34
814
1
1
6.60
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut11%36 isabet
Kilit pas10
Drible13%52 başarı
İkili kazanılan62%43
Müdahale14
Faul2922 kazanılan
Ofsayt3
İlk 11628 yedek
G+A / 900.22
Kart5
TOPLAM GOL3
İLK 115162 yedek girdi
KART43
VAR1onu ilgilendiren karar
FORMA14
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR3 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 2 %67
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 1 %33
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-4-285%78
- 4-2-3-110%9
- 4-1-4-16%6
- 4-4-1-14%4
- 4-5-12%2
- 5-3-22%2
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar2aldığı asist
Onun asist yaptıkları6verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 31.05.2026 | AlmeriaA | 1-0 | 9↑ | – | 6.7 | ||
| 24.05.2026 | Deportivo La CorunaH | 0-2 | 70 | 1 | 6.6 | ||
| 16.05.2026 | Racing SantanderAC | 4-1 | 90 | 1 | 6.5 | ||
| 09.05.2026 | ZaragozaH | 2-0 | 90 | – | 6.6 | ||
| 25.04.2026 | Real Sociedad IIH | 1-0 | 90 | 1 | 7.6 | ||
| 13.04.2026 | EibarH | 0-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 04.04.2026 | Cultural LeonesaA | 1-0 | 14↑ | – | 6.9 | ||
| 31.03.2026 | CadizH | 3-0 | 71 | – | 7.2 | ||
| 28.03.2026 | BurgosH | 0-1 | 29↑ | 1 | 6.2 | ||
| 22.03.2026 | MirandesA | 2-1 | 85 | – | 6.7 | ||
| 14.03.2026 | LeganesH | 3-2 | 90 | – | 6.5 | ||
| 07.03.2026 | MalagaA | 3-3 | 90 | – | 6.3 | ||
| 28.02.2026 | HuescaH | 1-0 | 90 | – | 7.6 | ||
| 22.02.2026 | Sporting GijonA | 2-2 | 90 | 1 | 1 | 6.9 | |
| 24.01.2026 | AlbaceteH | 0-1 | 83 | – | 7.2 | ||
| 17.01.2026 | AD Ceuta FCA | 0-3 | 90 | – | 6.9 | ||
| 11.01.2026 | LeganesA | 3-0 | 90 | – | 5.6 | ||
| 03.01.2026 | Racing SantanderHC | 1-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 19.12.2025 | EibarA | 3-0 | 45 | – | 6.5 | ||
| 13.12.2025 | FC AndorraH | 0-1 | 90 | – | 7.3 | ||
| 06.12.2025 | HuescaA | 1-4 | 88 | – | 6.5 | ||
| 29.11.2025 | MalagaH | 1-1 | 90 | 1 | 7.5 | ||
| 24.11.2025 | Real Sociedad IIA | 1-0 | 83 | – | 7.3 | ||
| 14.11.2025 | Las PalmasH | 0-1 | 90 | 1 | 6.7 | ||
| 09.11.2025 | CadizA | 0-0 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 03.11.2025 | Granada CFH | 2-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 26.10.2025 | Deportivo La CorunaA | 1-1 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 12.10.2025 | BurgosA | 0-1 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 05.10.2025 | MirandesHC | 1-1 | 90 | – | 7.9 | ||
| 28.09.2025 | Cultural LeonesaHC | 0-1 | 83 | – | 7.5 | ||
| 21.09.2025 | AlbaceteA | 2-0 | 69 | – | 7.3 | ||
| 13.09.2025 | AlmeriaH | 3-1 | 75 | – | 7.3 | ||
| 06.09.2025 | ZaragozaA | 1-1 | 83 | – | 6.6 | ||
| 30.08.2025 | CordobaH | 0-0 | 70 | – | 7.2 | ||
| 22.08.2025 | CastellónA | 0-1 | 72 | – | 7.3 | ||
| 15.08.2025 | AD Ceuta FCH | 3-0 | 81 | – | 7.9 | ||
| 20.02.2025 | CeljeH | 0-2 | 31↑ | – | 6.7 | ||
| 13.02.2025 | CeljeA | 2-2 | 11↑ | – | 6.3 | ||
| 25.05.2024 | AlmeriaA | 6-1 | –↑ | – | – | ||
| 19.05.2024 | Las PalmasH | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 15.05.2024 | SevillaA | 0-1 | 10↑ | – | 7.2 | ||
| 12.05.2024 | GetafeH | 1-0 | 26↑ | 1 | 6.3 | ||
| 04.05.2024 | Real MadridA | 3-0 | 11↑ | – | 6.6 | ||
| 28.04.2024 | MallorcaH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 20.04.2024 | GironaA | 4-1 | 70 | – | 7.2 | ||
| 13.04.2024 | BarcelonaH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 29.03.2024 | Granada CFH | 1-0 | 14↑ | – | 6.7 | ||
| 09.03.2024 | Atletico MadridH | 2-0 | 9↑ | – | 6.6 | ||
| 02.03.2024 | Rayo VallecanoA | 1-1 | 15↑ | – | 6.3 | ||
| 25.02.2024 | Celta VigoH | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 17.02.2024 | OsasunaA | 2-0 | 45↑ | – | 6.9 | ||
| 09.02.2024 | Real BetisH | 0-2 | 45 | – | 6.5 | ||
| 04.02.2024 | VillarrealA | 0-0 | 75 | – | 6.7 | ||
| 28.01.2024 | Athletic ClubH | 0-0 | 90 | 2 | 6.2 | ||
| 19.01.2024 | AlavesA | 1-0 | 70 | – | 6.2 | ||
| 14.01.2024 | ValenciaH | 1-4 | 90 | 1 | 6.7 | ||
| 21.12.2023 | Real SociedadH | 0-0 | 77 | 1 | 5.9 | ||
| 17.12.2023 | Las PalmasA | 1-1 | 82 | – | 6.5 | ||
| 10.12.2023 | OsasunaH | 1-1 | 76 | 1 | 2 | 6.9 | |
| 04.12.2023 | Celta VigoA | 1-1 | 77 | 1 | – | 7.2 |
ŞUT15
GOL1
xG0.0
xG FARKI+1.0over performing
DÖNÜŞÜM%6.7
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası6%40
- Korner6%40
- Açık oyun2%13
- Kontra atak1%7
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak10%67
- Sol ayak3%20
- Kafa2%13
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR15 şut
- 1-15' 2 %13
- 16-30' 3 %20
- 31-45' 5 %33
- 46-60' 1 %7
- 61-75' 1 %7
- 76-90+' 3 %20
PİYASA DEĞERİ€1.20M
KAÇIRDIĞI MAÇ13
DİSİPLİN41kart krallığı tablolarında
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2013–2025 · 167 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2025-06-30
APOEL Nicosia
→
Cádiz CF
End of loan
APOEL Nicosia
→
Cádiz CF
End of loan
2025-01-01
Cádiz CF
→
APOEL Nicosia
loan transfer
Cádiz CF
→
APOEL Nicosia
loan transfer
2017-07-01
AD Alcorcón
→
SD Eibar
€300k
AD Alcorcón
→
SD Eibar
€300k
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
03.2024
Sarı kart cezasıKadroda yok
6 maç
01.2023
Kırmızı kart cezasıKadroda yok
1 maç
10.2022
SakatlıkKadroda yok
4 maç
10.2022
SakatlıkŞüpheli
1 maç
05.2021
CezalıKadroda yok
1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨
Segunda División2025 · Valladolid
12sarı · 36 maç
🟨
La Liga2023 · Cadiz
17sarı · 30 maç
🟨
La Liga2022 · Cadiz
12sarı · 31 maç
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 2820 dk
Takip listesi: İki yönlü orta saha
Profil takip listesine girecek kadar güçlü; maç izleme ve rol kontrolü gerekiyor.
Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Savunma etkisiMüdahale, pas arası ve ikili mücadele etkisi olumlu.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Model primi riskiModelin beklediği değer, güncel piyasa değerinin altında kalıyor.
Bir scout sırada neye bakar
- Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
- Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU66.5Segunda División 2025
PERFORMANS61.42820 dk
KARARVeri yetersiz60/100
◆ Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Top kapan ön libero
87.1
Box-to-box orta saha
78.9
Derinden oyun kurucu
78.6
Role fit sinyali var ama confidence 88/100 ve risk 0/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 465 oyuncu
Scout skoru
%87
Performans
%90
Dakika
%93
Değer / getiri
%12
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru
%94
Performans
%89
Dakika
%98
Değer / getiri
%11
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği
100
82
100
Müdahale / 90
3.19
3.2
100
Ortalama rating
6.98
7.1
98
Performans skoru
61.4
75
82
İkili mücadele kazanma
56.28
58
97
Pas arası / 90
0.96
2.3
42
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Marino IllescasAD Ceuta FC · 24
%95
0gol
2asist
82scout
€300K
Segunda División
Kevin CastañoRiver Plate · 25
%89
0gol
1asist
64scout
CONMEBOL Libertadores
Calebe GonçalvesAlaves · 25
%85
0gol
0asist
58scout
La Liga
Aladji BambaMonaco · 19
%82
0gol
2asist
80scout
€800K
Ligue 1
Rayan LutinAmiens · 22
%73
2gol
2asist
76scout
Ligue 2
Alexis SaelemaekersAC Milan · 26
%72
3gol
2asist
64scout
€25.00M
Serie A
Youba DiarraTSV Hartberg · 27
%67
0gol
2asist
70scout
€300K
Bundesliga
Elliot AndersonNottingham Forest · 23
%60
2gol
4asist
68scout
€60.00M
Premier League
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum




