A. Hezarkhani
USA · Attacker

A. Hezarkhani

YAŞ18
BOY178
KİLO70
DOĞUM YERİIrvine
LİGMajor League Soccer
BU SEZON2G · 0A
Gol20.25 / 90
Asist00.00 / 90
Şut81.02 / 90
Kilit pas70.89 / 90
Başarılı dripling91.14 / 90
Kazanılan ikili384.83 / 90
Rating6.64
OYUNCU PROFİLİMajor League Soccer 2026 · 84 forvetler
Gol — %34 (0.25) Şut — %10 (1.0) Asist — %0 (0.00) Kilit pas — %27 (0.89) Drible — %70 (1.14) İkili mücadele — %18 (%38) 26 ORT. % 34 10 0 27 70 18
  • Gol 0.25 %34
  • Şut 1.0 %10
  • Asist 0.00 %0
  • Kilit pas 0.89 %27
  • Drible 1.14 %70
  • İkili mücadele %38 %18
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 708 dakika oynadı.
2026/27 18 708 2 0 6.64
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Major League SoccerReal Salt Lake 18 708 2 0 6.64
Şut8%62 isabet
Kilit pas7
Drible9%33 başarı
İkili kazanılan38%38
Müdahale7
Faul1017 kazanılan
İlk 11108 yedek
G+A / 900.25
Kart2
2025/26 4 57 0 0 6.40
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Major League SoccerReal Salt Lake 4 57 0 0 6.40
Drible1%25 başarı
İkili kazanılan3%38
Faul11 kazanılan
TOPLAM GOL0
İLK 1115 yedek girdi
KART1
FORMA39
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-2-3-1 — 4 3-4-1-2 — 1 3-4-3 — 1 6 maç
  • 4-2-3-14%67
  • 3-4-1-21%17
  • 3-4-31%17
MAÇ GEÇMİŞİ22 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
30.08.2026 Colorado RapidsA 1-0 63 6.2
22.08.2026 Orlando City SCA 2-1 61 6.3
20.08.2026 FC DallasH 3-4
16.08.2026 Minnesota United FCH 1-1 10 6.5
02.08.2026 St. Louis CityA 1-1 0
23.05.2026 Minnesota United FCA 1-1 60 6.2
17.05.2026 Colorado RapidsH 2-1 64 3 6.7
14.05.2026 Houston DynamoH 3-0 9 6.6
10.05.2026 FC DallasA 3-1 22 6.5
02.05.2026 Portland TimbersH 2-0 8 6.5
26.04.2026 Los Angeles GalaxyA 2-1 56 7.0
23.04.2026 Inter MiamiH 0-2 13 6.3
19.04.2026 San DiegoH 4-2 20 7.0
22.03.2026 San DiegoA 2-2 45 6.6
15.03.2026 AustinH 2-1 71 2 6.5
08.03.2026 Atlanta United FCA 2-3 62 1 1 7.2
01.03.2026 Seattle SoundersH 2-1 72 1 1 7.9
22.02.2026 Vancouver WhitecapsA 1-0 72 1 6.3
15.06.2025 DC UnitedH 2-0 45 6.3
01.06.2025 Los Angeles GalaxyA 2-0 12 6.5
29.05.2025 AustinA 1-1
25.05.2025 Vancouver WhitecapsH 2-3
ŞUT13
GOL2
xG0.7
xG FARKI+1.3over performing
DÖNÜŞÜM%15.4
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
52' · xG 0.039 31' · xG 0.058 23' · xG 0.151 · GOL 17' · xG 0.014 27' · xG 0.037 · GOL 1' · xG 0.04 35' · xG 0.045 33' · xG 0.043 17' · xG 0.133 90' · xG 0.027 83' · xG 0.063 51' · xG 0.014 90' · xG 0.024
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Asist sonrası — 8 (%62) Serbest vuruş — 3 (%23) Açık oyun — 1 (%8) Taç sonrası — 1 (%8) 13 şut
  • Asist sonrası8%62
  • Serbest vuruş3%23
  • Açık oyun1%8
  • Taç sonrası1%8
Vücut bölgesine göre
Sol ayak — 9 (%69) Sağ ayak — 3 (%23) Kafa — 1 (%8) 13 şut
  • Sol ayak9%69
  • Sağ ayak3%23
  • Kafa1%8
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR13 şut
1-15' — 1 16-30' — 4 31-45' — 3 46-60' — 2 61-75' — 0 76-90+' — 3 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 4 16-30'
  • 1-15' 1 %8
  • 16-30' 4 %31
  • 31-45' 3 %23
  • 46-60' 2 %15
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 3 %23
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2025–2026 · 22 maç
Real Salt Lake 22maç 2025–2026
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2025-03-14 Salt Lake Real Monarchs loan transfer
2025-01-16 Real Monarchs Salt Lake -
2024-07-20 RSL Academy Real Monarchs -
2023-07-01 Irvine Strikers RSL Academy free transfer
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 574 dk

İzlemede: Dengeli hücum profili

Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.

Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Bir scout sırada neye bakar
  • Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
  • Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU56.4Major League Soccer 2026
PERFORMANS49.2574 dk
KARARVeri yetersiz59/100
FORM TRENDİStabil+1.4
ROL UYUMU2026
Baskıcı forvet 51.9
Bağlantı kuran forvet 48.6
Bitirici 47.6
Role fit sinyali var ama confidence 85/100 ve risk 22/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 165 oyuncu
Scout skoru %60
Performans %49
Dakika %55
Değer / getiri %2
Tüm ligler · 674 oyuncu
Scout skoru %71
Performans %61
Dakika %62
Değer / getiri %2
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Ortalama rating 6.72 7.15 94
Performans skoru 49.2 76 65
Gol / 90 0.31 0.42 74
Müdahale / 90 1.1 1.4 79
İkili mücadele kazanma 40.48 50 81
Şut / 90 1.25 3 42
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
FORM

Son form stabil. Rating delta -0.20. Dakika delta +30.0.

BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam