OYUNCU PROFİLİEliteserien 2026 · 45 forvetler
- Gol 0.27 %39
- Şut 1.9 %52
- Asist 0.27 %82
- Kilit pas 1.19 %70
- Drible 1.19 %86
- İkili mücadele %32 %14
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 679 dakika oynadı.
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2026/27 · 4 G+A
GolAsist
2026/27
20
679
2
2
6.63
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut14%50 isabet
Kilit pas9
Drible9%32 başarı
İkili kazanılan25%32
Müdahale7
Faul105 kazanılan
Ofsayt5
İlk 11911 yedek
G+A / 900.53
2025/26
14
56
0
0
6.63
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1
Drible2%40 başarı
İkili kazanılan5%45
Müdahale1
2024/25
11
117
0
0
6.74
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut2%50 isabet
Kilit pas4
Drible3%75 başarı
İkili kazanılan6%46
Müdahale3
Faul2
Kart1
TOPLAM GOL0
İLK 11334 yedek girdi
KART1
FORMA23
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-1-4-126%70
- 4-3-39%24
- 4-2-3-11%3
- 4-5-11%3
MAÇ GEÇMİŞİ45 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 04.09.2026 | SandefjordA | 1-1 | 15 | 0 | 6.4 | ||
| 30.08.2026 | AalesundH | 2-1 | 19↑ | – | 6.9 | ||
| 18.08.2026 | Dinamo ZagrebA | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 14.08.2026 | RosenborgA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 08.08.2026 | Sarpsborg 08 FFH | 2-1 | 2↑ | – | – | ||
| 01.08.2026 | StartA | 0-3 | –↑ | – | – | ||
| 26.07.2026 | AalesundA | 1-1 | 84 | 1 | 5.9 | ||
| 22.07.2026 | LillestromA | 1-2 | 31↑ | 1 | 6.5 | ||
| 18.07.2026 | SandefjordH | 2-1 | 59 | 1 | 6.9 | ||
| 12.07.2026 | Sarpsborg 08 FFA | 1-0 | 63 | 2 | 6.6 | ||
| 24.05.2026 | Kristiansund BKA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 16.05.2026 | StartH | 6-3 | 18↑ | 1 | – | 6.7 | |
| 10.05.2026 | KFUM OsloA | 0-2 | 34↑ | – | 6.5 | ||
| 01.05.2026 | RosenborgH | 3-0 | 61 | – | 6.2 | ||
| 25.04.2026 | FredrikstadA | 1-2 | 70 | 1 | 2 | 7.0 | |
| 18.04.2026 | BrannH | 3-2 | 25↑ | 1 | 6.7 | ||
| 11.04.2026 | Bodo/GlimtH | 5-0 | 1↑ | 1 | – | ||
| 06.04.2026 | ValerengaA | 0-1 | 73 | 2 | 6.3 | ||
| 21.03.2026 | MoldeH | 4-1 | 66 | 2 | 2 | 8.2 | |
| 14.03.2026 | Ham-KamA | 2-1 | 58 | 1 | 6.0 | ||
| 19.07.2025 | Bodo/GlimtH | 2-4 | –↑ | – | – | ||
| 13.07.2025 | BrannA | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 05.07.2025 | StromsgodsetH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 01.06.2025 | MoldeA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 25.05.2025 | Kristiansund BKA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 16.05.2025 | SandefjordH | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 11.05.2025 | HaugesundA | 1-4 | 8↑ | – | 6.9 | ||
| 04.05.2025 | Sarpsborg 08 FFH | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 30.04.2025 | HaugesundH | 5-1 | 21↑ | – | 6.3 | ||
| 27.04.2025 | TromsoH | 4-4 | –↑ | – | – | ||
| 21.04.2025 | Ham-KamA | 2-5 | 26↑ | 1 | 6.7 | ||
| 10.04.2025 | Kristiansund BKH | 3-1 | 1↑ | – | – | ||
| 06.04.2025 | KFUM OsloH | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 30.03.2025 | ValerengaA | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 01.12.2024 | BrannA | 1-1 | 9↑ | – | 6.7 | ||
| 23.11.2024 | HaugesundH | 5-1 | 12↑ | 1 | 6.9 | ||
| 27.10.2024 | Sarpsborg 08 FFA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 20.10.2024 | ODD BallklubbH | 3-3 | 31↑ | 1 | 6.9 | ||
| 29.09.2024 | LillestromA | 1-4 | 9↑ | – | 6.5 | ||
| 22.09.2024 | FredrikstadA | 3-2 | 25↑ | – | 6.9 | ||
| 14.09.2024 | KFUM OsloH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 01.09.2024 | TromsoA | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 28.07.2024 | MoldeH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 21.07.2024 | HaugesundA | 1-0 | 14↑ | – | 6.6 | ||
| 13.07.2024 | Kristiansund BKH | 2-0 | 17↑ | – | 6.7 |
ŞUT21
GOL2
xG2.9
xG FARKI-0.9under performing
DÖNÜŞÜM%9.5
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası13%62
- Korner4%19
- Kontra atak2%10
- Taç sonrası1%5
- Açık oyun1%5
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR21 şut
- 1-15' 4 %19
- 16-30' 3 %14
- 31-45' 3 %14
- 46-60' 2 %10
- 61-75' 2 %10
- 76-90+' 7 %33
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2024–2026 · 45 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2024-07-01
Viking FK II
→
Viking FK
-
Viking FK II
→
Viking FK
-
2023-08-01
Viking FK Youth
→
Viking FK II
-
Viking FK Youth
→
Viking FK II
-
2022-01-05
Sola FK Youth
→
Viking FK Youth
?
Sola FK Youth
→
Viking FK Youth
?
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 406 dk
Takip listesi: Dengeli hücum profili
Profil takip listesine girecek kadar güçlü; maç izleme ve rol kontrolü gerekiyor.
Güçlü yönler
Şut kalitesiŞut haritası ve xG, ceza sahasındaki tehdidi doğruluyor.
Yaratıcı üretimAsist, kilit pas ve top taşıma katkısı güçlü.
Soru işaretleri
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Oyun sürekliliğinde soru işaretiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika yeterince güçlü değil.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Bir scout sırada neye bakar
- Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
- Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU68.2Eliteserien 2026
PERFORMANS77.8406 dk
KARARİzlemeye değer64/100
FORM TRENDİDüşüşte-9.5
ROL UYUMU2026
Bitirici
61.0
İçe kat eden kanat
60.9
Bağlantı kuran forvet
60.6
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 78 oyuncu
Scout skoru
%94
Performans
%94
Dakika
%57
Değer / getiri
%1
Tüm ligler · 219 oyuncu
Scout skoru
%94
Performans
%95
Dakika
%55
Değer / getiri
%3
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Performans skoru
77.8
78
100
Tahmini xG / 90
0.503
0.48
100
Gol / 90
0.44
0.65
68
Ortalama rating
6.7
7.15
94
Şut isabeti
44.44
48
93
Şut / 90
2
3.4
59
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
FORM
Son form onceki pencereye gore dususte; trend skoru -9.5.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Julian HallNew York Red Bulls · 17
%95
9gol
3asist
84scout
Major League Soccer
Adrian Kurd RønningKristiansund BK · 19
%73
1gol
0asist
55scout
Eliteserien
Fabrizio Sartori PrietoIndepend. Rivadavia · 23
%70
7gol
0asist
71scout
Liga Profesional Argentina
Kristian Stromland LienDjurgardens IF · 24
%65
4gol
1asist
66scout
Allsvenskan
Dániel SallóiToronto FC · 29
%64
4gol
3asist
64scout
Major League Soccer
Darren YapiColorado Rapids · 21
%63
3gol
2asist
68scout
Major League Soccer
Matías FernándezIndepend. Rivadavia · 24
%61
2gol
2asist
62scout
Liga Profesional Argentina
Jens Hjertø-DahlTromso · 20
%60
5gol
2asist
76scout
Eliteserien
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum
