LİGMajor League Soccer
BU SEZON4G · 3A
Gol40.22 / 90
Asist30.16 / 90
Şut271.48 / 90
Kilit pas251.37 / 90
Başarılı dripling281.53 / 90
Kazanılan ikili1166.35 / 90
Rating7.21
OYUNCU PROFİLİMajor League Soccer 2026 · 159 orta sahalar
- Kilit pas 1.37 %67
- Asist 0.16 %66
- Drible 1.53 %89
- Pas isabeti %80 %20
- Top kapma 3.67 %84
- İkili mücadele %53 %75
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 1645 dakika oynadı.
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2025/26 · 8 G+A
GolAsist
2026/27
22
1.645
4
3
7.21
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut27%41 isabet
Kilit pas25
Drible28%52 başarı
İkili kazanılan116%53
Müdahale44
Faul2229 kazanılan
İlk 11193 yedek
G+A / 900.38
Kart3
2025/26
34
2.110
5
3
7.05
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut30%60 isabet
Kilit pas24
Drible30%48 başarı
İkili kazanılan139%51
Müdahale59
Faul1827 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11259 yedek
G+A / 900.34
Kart3
TOPLAM GOL7
İLK 113014 yedek girdi
KART4
FORMA34
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR7 gol
- 1-15' 1 %14
- 16-30' 1 %14
- 31-45' 2 %29
- 46-60' 1 %14
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 2 %29
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 3-4-314%33
- 3-4-2-111%26
- 4-2-3-17%17
- 3-5-25%12
- 4-3-33%7
- 3-4-1-22%5
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar2aldığı asist
Onun asist yaptıkları3verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 06.09.2026 | AustinA | 1-1 | 90 | 1 | 4 | 8.2 | |
| 30.08.2026 | Houston DynamoA | 0-0 | 73 | – | 7.3 | ||
| 23.08.2026 | Minnesota United FCH | 1-5 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 20.08.2026 | Los Angeles GalaxyA | 1-0 | 28↑ | – | 6.3 | ||
| 16.08.2026 | St. Louis CityH | 1-3 | 90 | 1 | 1 | 7.2 | |
| 26.07.2026 | Los Angeles GalaxyH | 1-1 | 96 | 2 | 7.3 | ||
| 23.07.2026 | Orlando City SCH | 0-4 | 86 | 3 | 7.2 | ||
| 24.05.2026 | Portland TimbersA | 1-3 | 98 | 1 | 7.9 | ||
| 17.05.2026 | FC DallasH | 2-3 | 90 | 1 | 4 | 7.2 | |
| 14.05.2026 | Seattle SoundersA | 3-2 | 26↑ | – | 7.2 | ||
| 10.05.2026 | Vancouver WhitecapsH | 1-1 | 90 | – | 6.7 | ||
| 02.05.2026 | Toronto FCA | 1-1 | 90 | 1 | 7.0 | ||
| 26.04.2026 | St. Louis CityA | 2-3 | –↑ | – | – | ||
| 23.04.2026 | AustinH | 5-1 | 82 | 3 | 7.2 | ||
| 19.04.2026 | Los Angeles FCA | 1-4 | 76 | 1 | – | 7.2 | |
| 12.04.2026 | Sporting Kansas CityA | 1-3 | 69 | 1 | 6.6 | ||
| 05.04.2026 | San DiegoH | 3-0 | 70 | 1 | 2 | 7.9 | |
| 22.03.2026 | Vancouver WhitecapsA | 0-1 | 82 | 1 | 1 | 7.3 | |
| 15.03.2026 | Seattle SoundersH | 0-1 | 77 | 1 | 7.2 | ||
| 08.03.2026 | Philadelphia UnionA | 0-1 | 82 | – | 6.9 | ||
| 01.03.2026 | Atlanta United FCH | 2-0 | 77 | 1 | 6.9 | ||
| 22.02.2026 | Sporting Kansas CityH | 3-0 | 83 | 1 | 1 | 7.9 | |
| 19.10.2025 | AustinH | 2-1 | 73 | 1 | 7.5 | ||
| 05.10.2025 | Vancouver WhitecapsA | 4-1 | 11↑ | 1 | 1 | 7.6 | |
| 28.09.2025 | San DiegoA | 0-1 | 9↑ | – | 6.2 | ||
| 21.09.2025 | St. Louis CityH | 1-3 | 12↑ | 1 | 6.9 | ||
| 14.09.2025 | Los Angeles FCH | 2-4 | 60 | – | 6.3 | ||
| 31.08.2025 | AustinA | 3-1 | 22↑ | – | 6.7 | ||
| 24.08.2025 | Houston DynamoA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 17.08.2025 | San DiegoH | 1-2 | 71 | – | 7.0 | ||
| 10.08.2025 | Vancouver WhitecapsH | 2-1 | 81 | – | 7.0 | ||
| 27.07.2025 | Real Salt LakeA | 2-1 | 79 | – | 7.2 | ||
| 20.07.2025 | Seattle SoundersA | 3-2 | 23↑ | 1 | 6.9 | ||
| 17.07.2025 | FC DallasH | 2-2 | 70 | – | 6.2 | ||
| 13.07.2025 | Minnesota United FCA | 4-1 | 90 | – | 7.3 | ||
| 06.07.2025 | New York Red BullsH | 1-1 | 86 | 1 | 6.9 | ||
| 29.06.2025 | Los Angeles GalaxyH | 1-1 | 90 | 1 | 1 | 7.3 | |
| 26.06.2025 | FC DallasA | 2-4 | 90 | 1 | 5 | 7.9 | |
| 14.06.2025 | Portland TimbersA | 1-1 | 75 | 3 | 6.7 | ||
| 31.05.2025 | St. Louis CityA | 2-1 | 30↑ | – | 7.0 | ||
| 29.05.2025 | Los Angeles GalaxyA | 0-1 | 65 | 1 | 7.2 | ||
| 25.05.2025 | Houston DynamoH | 3-3 | 78 | 2 | 6.9 | ||
| 17.05.2025 | New England RevolutionA | 0-0 | 31↑ | – | 6.9 | ||
| 15.05.2025 | Inter MiamiH | 3-3 | 90 | 1 | 1 | 2 | 7.9 |
| 11.05.2025 | Colorado RapidsA | 0-2 | 80 | 2 | 7.6 | ||
| 04.05.2025 | Portland TimbersH | 4-1 | 89 | – | 6.7 | ||
| 26.04.2025 | Columbus CrewA | 2-1 | 75 | 1 | 1 | 7.3 | |
| 20.04.2025 | Sporting Kansas CityH | 3-5 | 81 | 1 | 6.9 | ||
| 13.04.2025 | Los Angeles FCA | 2-1 | 75 | – | 7.2 | ||
| 06.04.2025 | DC UnitedH | 6-1 | 85 | 1 | 6.9 | ||
| 30.03.2025 | Seattle SoundersH | 1-1 | 86 | 1 | 3 | 7.7 | |
| 22.03.2025 | CharlotteA | 4-1 | 45↑ | 2 | 7.2 | ||
| 16.03.2025 | Colorado RapidsH | 1-2 | 58 | – | 6.3 | ||
| 09.03.2025 | Minnesota United FCH | 0-1 | 79 | – | 7.2 | ||
| 02.03.2025 | Sporting Kansas CityA | 1-2 | 76 | 1 | 6.9 | ||
| 23.02.2025 | Real Salt LakeH | 4-0 | 45 | 1 | – | 7.2 | |
| 15.09.2024 | Vancouver WhitecapsA | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 21.07.2024 | Minnesota United FCA | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 07.04.2024 | AustinA | 4-3 | –↑ | – | – | ||
| 24.03.2024 | Seattle SoundersH | 3-2 | –↑ | – | – |
ŞUT39
GOL4
xG3.2
xG FARKI+0.8over performing
DÖNÜŞÜM%10.3
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası17%44
- Açık oyun9%23
- Korner9%23
- Duran top2%5
- Penaltı1%3
- Taç sonrası1%3
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak27%69
- Sol ayak11%28
- Diğer1%3
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR39 şut
- 1-15' 4 %10
- 16-30' 8 %21
- 31-45' 15 %38
- 46-60' 6 %15
- 61-75' 3 %8
- 76-90+' 3 %8
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2024–2026 · 60 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2025-02-21
The Town FC
→
SJ Earthquakes
-
The Town FC
→
SJ Earthquakes
-
2024-03-15
SJ Earthquakes
→
The Town FC
-
SJ Earthquakes
→
The Town FC
-
2023-12-19
San José State
→
SJ Earthquakes
draft
San José State
→
SJ Earthquakes
draft
2022-08-01
Project 51O
→
San José State
End of loan
Project 51O
→
San José State
End of loan
2022-05-01
San José State
→
Project 51O
loan transfer
San José State
→
Project 51O
loan transfer
2021-08-01
SCB Academy
→
San José State
free transfer
SCB Academy
→
San José State
free transfer
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 1092 dk
Takip listesi: İki yönlü orta saha
Profil takip listesine girecek kadar güçlü; maç izleme ve rol kontrolü gerekiyor.
Güçlü yönler
Keşfedilmemiş profilYaş, oynadığı dakika ve skor dengesi olumlu.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Bir scout sırada neye bakar
- Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
- Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU75.0Major League Soccer 2026
PERFORMANS72.91092 dk
KARARİzlemeye değer73/100
FORM TRENDİDüşüşte-9.2
◆ KeşfedilmemişPerformansı piyasa değerinin üstünde.
ROL UYUMU2026
Box-to-box orta saha
85.7
İleri sekiz
82.0
Top kapan ön libero
79.6
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 356 oyuncu
Scout skoru
%99
Performans
%95
Dakika
%86
Değer / getiri
%2
Tüm ligler · 1512 oyuncu
Scout skoru
%100
Performans
%97
Dakika
%91
Değer / getiri
%1
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği
85.6
82
100
Performans skoru
72.9
76
96
Müdahale / 90
2.47
2.5
99
Başarılı drible / 90
1.48
1.2
100
İkili mücadele kazanma
54.79
55
100
Kilit pas / 90
1.24
1.3
95
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
FORM
Son form onceki pencereye gore dususte; trend skoru -9.2.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Alexis SteimbachGimnasia L.P. · 23
%95
0gol
3asist
75scout
Liga Profesional Argentina
Hugo PicardColumbus Crew · 22
%92
2gol
2asist
68scout
Major League Soccer
Sondre AuklendBodo/Glimt · 22
%87
1gol
0asist
56scout
Eliteserien
Stanley WilsonAIK Stockholm · 19
%73
0gol
2asist
73scout
Allsvenskan
José CifuentesToronto FC · 26
%69
1gol
1asist
58scout
Major League Soccer
Adrián FernándezRacing Club · 24
%69
1gol
1asist
60scout
Liga Profesional Argentina
Silas AndersenBK Hacken · 21
%68
3gol
0asist
64scout
Allsvenskan
Rubén BottaDefensa Y Justicia · 35
%60
1gol
1asist
54scout
Liga Profesional Argentina
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum