LİGFriendlies
BU SEZON0G · 1A
Asist10.67 / 90
Şut10.67 / 90
Kilit pas10.67 / 90
Kazanılan ikili42.69 / 90
Rating6.45
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Şut
0.670.53
Kilit pas
0.671.07
Kazanılan ikili
2.695.86
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
KUPALAR
🏆
Segunda División2022/2023 · Spain
🏆
Super Liga2020/2021 · Serbia
🏆
Cup2020/2021 · Serbia
🏆
Super Liga2019/2020 · Serbia
🥈
Cup2023/2024 · Serbia · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2020/21 · 1 G+A
GolAsist
2026/27
2
134
0
1
6.45
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1
Kilit pas1
İkili kazanılan4%33
Müdahale3
Faul41 kazanılan
İlk 112
G+A / 900.67
2023/24
20
169
0
0
6.62
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1%100 isabet
Kilit pas2
Drible3%60 başarı
İkili kazanılan11%69
Müdahale5
2021/22
20
984
0
1
6.69
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut5%40 isabet
Kilit pas4
Drible10%62 başarı
İkili kazanılan59%52
Müdahale25
Faul1314 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11119 yedek
G+A / 900.09
Kart5
2020/21
8
431
1
0
6.74
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut3%33 isabet
Kilit pas2
Drible4%67 başarı
İkili kazanılan23%48
Müdahale8
Faul83 kazanılan
İlk 1144 yedek
G+A / 900.21
TOPLAM GOL11 penaltı
İLK 111725 yedek girdi
KART7
FORMA18
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR1 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 1 %100
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-3-313%34
- 4-4-210%26
- 4-2-3-16%16
- 5-3-25%13
- 3-4-32%5
- 4-4-1-12%5
ASİST AĞI
Onun asist yaptıkları2verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ50 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.07.2026 | AjaxA | 4-1 | 63 | 1 | – | 6.7 | |
| 23.07.2026 | AjaxH | 1-4 | 71 | 1 | 6.2 | ||
| 13.01.2024 | Real BetisA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 03.01.2024 | CadizH | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 19.12.2023 | SevillaH | 0-3 | 26↑ | – | 6.7 | ||
| 16.12.2023 | Celta VigoA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 11.12.2023 | Athletic ClubH | 1-1 | 11↑ | – | 6.6 | ||
| 02.12.2023 | Real MadridA | 2-0 | 26↑ | – | 6.5 | ||
| 24.11.2023 | AlavesA | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 11.11.2023 | GetafeH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 05.11.2023 | ValenciaA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 30.10.2023 | VillarrealH | 2-3 | 12↑ | 1 | 7.2 | ||
| 20.10.2023 | OsasunaA | 2-0 | 12↑ | – | 6.5 | ||
| 08.10.2023 | BarcelonaH | 2-2 | 31↑ | – | 6.3 | ||
| 01.10.2023 | AlmeriaA | 3-3 | –↑ | – | – | ||
| 28.09.2023 | Real BetisH | 1-1 | 17↑ | – | 6.6 | ||
| 24.09.2023 | Las PalmasA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 18.09.2023 | GironaH | 2-4 | –↑ | – | – | ||
| 02.09.2023 | Real SociedadA | 5-3 | –↑ | – | – | ||
| 26.08.2023 | MallorcaH | 3-2 | 18↑ | – | 6.3 | ||
| 21.08.2023 | Rayo VallecanoH | 0-2 | 8↑ | – | 7.0 | ||
| 14.08.2023 | Atletico MadridA | 3-1 | 8↑ | – | 6.5 | ||
| 22.05.2022 | EspanyolH | 0-0 | 85 | – | 6.9 | ||
| 15.05.2022 | Real BetisA | 2-0 | 20↑ | – | 6.3 | ||
| 07.05.2022 | MallorcaA | 2-6 | 90 | – | 6.9 | ||
| 01.05.2022 | Celta VigoH | 1-1 | 90 | 1 | 1 | 7.0 | |
| 20.04.2022 | Atletico MadridA | 0-0 | 90 | 2 | 7.7 | ||
| 17.04.2022 | LevanteH | 1-4 | 80 | 1 | 6.9 | ||
| 08.04.2022 | SevillaA | 4-2 | 90 | – | 5.9 | ||
| 03.04.2022 | Rayo VallecanoH | 2-2 | 45 | – | 6.2 | ||
| 19.03.2022 | AlavesA | 2-3 | 84 | – | 6.7 | ||
| 12.03.2022 | ElcheH | 0-1 | 77 | 1 | 7.3 | ||
| 05.03.2022 | ValenciaA | 3-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 28.02.2022 | CadizH | 0-0 | 14↑ | – | 6.5 | ||
| 19.02.2022 | VillarrealH | 1-4 | 16↑ | – | 6.7 | ||
| 13.02.2022 | Real SociedadA | 2-0 | 27↑ | – | 6.3 | ||
| 06.02.2022 | Real MadridA | 1-0 | 19↑ | – | 6.5 | ||
| 25.11.2021 | LudogoretsH | 1-0 | 67 | – | 6.3 | ||
| 04.11.2021 | FC MidtjyllandH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 21.10.2021 | FC MidtjyllandA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 30.09.2021 | LudogoretsA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 16.09.2021 | SC BragaH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 25.02.2021 | AC MilanA | 1-1 | 45↑ | 1 | 6.9 | ||
| 18.02.2021 | AC MilanH | 2-2 | 81 | 1 | 6.9 | ||
| 10.12.2020 | Slovan LiberecA | 0-0 | 90 | – | 6.5 | ||
| 03.12.2020 | 1899 HoffenheimH | 0-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 26.11.2020 | GentA | 0-2 | 72 | 1 | 1 | 7.2 | |
| 05.11.2020 | GentH | 2-1 | 26↑ | – | 6.5 | ||
| 29.10.2020 | Slovan LiberecH | 5-1 | 12↑ | – | 6.3 | ||
| 22.10.2020 | 1899 HoffenheimA | 2-0 | 15↑ | – | 6.7 |
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2016–2026 · 50 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
05.2022
Sarı kart cezasıKadroda yok
1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum

