BU SEZON2G · 2A
Gol20.14 / 90
Asist20.14 / 90
Şut130.92 / 90
Kilit pas70.50 / 90
Başarılı dripling110.78 / 90
Kazanılan ikili997.02 / 90
Rating6.54
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Gol
0.140.39
Şut
0.921.72
Kilit pas
0.500.59
Başarılı dripling
0.780.78
Kazanılan ikili
7.025.74
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
LİG SIRALAMALARINDA
13.
League Cup2021 · Blackpool · 2 maç
2gol13.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
2022/23
29
1.270
2
2
6.54
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut13%31 isabet
Kilit pas7
Drible11%26 başarı
İkili kazanılan99%40
Müdahale39
Faul2333 kazanılan
Ofsayt2
İlk 111316 yedek
G+A / 900.28
Kart21
2021/22
39
1.835
8
0
6.67
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut35%54 isabet
Kilit pas12
Drible16%34 başarı
İkili kazanılan117%34
Müdahale38
Faul3025 kazanılan
Ofsayt12
İlk 112019 yedek
G+A / 900.39
Kart3
TOPLAM GOL0
İLK 1102 yedek girdi
FORMA9
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 08.05.2023 | NorwichA | 0-1 | 20↑ | – | 6.3 | ||
| 25.02.2023 | ReadingA | 3-1 | 21 | – | 6.5 | ||
| 21.02.2023 | BlackburnA | 1-0 | 54↑ | – | 6.3 | ||
| 18.02.2023 | Stoke CityH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 07.02.2023 | HuddersfieldH | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 04.02.2023 | MiddlesbroughA | 3-0 | 60 | 1 | 6.0 | ||
| 14.01.2023 | WatfordA | 2-0 | 1↑ | 1 | – | ||
| 01.01.2023 | SunderlandH | 1-1 | 73 | 1 | 1 | 7.2 | |
| 29.12.2022 | Sheffield UtdH | 1-2 | 24↑ | – | 6.3 | ||
| 26.12.2022 | Hull CityA | 1-1 | 13↑ | – | 6.3 | ||
| 17.12.2022 | CardiffA | 1-1 | 65 | – | 6.2 | ||
| 10.12.2022 | BirminghamH | 0-0 | 66 | – | 6.3 | ||
| 12.11.2022 | WiganA | 2-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 08.11.2022 | MiddlesbroughH | 0-3 | 26↑ | – | 6.6 | ||
| 01.11.2022 | West BromA | 1-0 | 45↑ | – | 6.7 | ||
| 15.10.2022 | Sheffield UtdA | 3-3 | 82 | 1 | – | 7.2 | |
| 08.10.2022 | WatfordH | 3-1 | 24↑ | 1 | – | 6.9 | |
| 04.10.2022 | SunderlandA | 0-0 | 66 | – | 6.5 | ||
| 01.10.2022 | NorwichH | 0-1 | 12↑ | – | 6.3 | ||
| 17.09.2022 | MillwallA | 2-1 | 90 | 2 | 6.2 | ||
| 14.09.2022 | RotherhamA | 3-0 | 34↑ | – | 6.5 | ||
| 04.09.2022 | HuddersfieldA | 0-1 | 15↑ | – | 6.5 | ||
| 31.08.2022 | BlackburnH | 0-1 | 66 | 1 | 6.9 | ||
| 27.08.2022 | Bristol CityH | 3-3 | 87 | 1 | 6.2 | ||
| 20.08.2022 | BurnleyA | 3-3 | 75 | 1 | 2 | 6.5 | |
| 16.08.2022 | QPRA | 0-1 | 89 | 4 | 6.9 | ||
| 13.08.2022 | SwanseaH | 0-1 | 45↑ | – | 6.9 | ||
| 06.08.2022 | Stoke CityA | 2-0 | 8↑ | – | 6.3 | ||
| 30.07.2022 | ReadingH | 1-0 | 19↑ | – | 6.6 | ||
| 30.04.2022 | DerbyH | 0-2 | 90 | 1 | 6.3 | ||
| 26.04.2022 | BarnsleyA | 0-2 | 68 | – | 6.7 | ||
| 23.04.2022 | LutonA | 1-1 | 14↑ | – | 6.7 | ||
| 18.04.2022 | BirminghamH | 6-1 | 70 | – | 6.5 | ||
| 15.04.2022 | West BromA | 2-1 | 90 | – | 6.6 | ||
| 09.04.2022 | BlackburnA | 1-1 | 82 | – | 6.5 | ||
| 05.04.2022 | PrestonA | 1-0 | 26↑ | – | 6.3 | ||
| 02.04.2022 | Nottingham ForestH | 1-4 | 15↑ | – | 6.3 | ||
| 16.03.2022 | Sheffield UtdH | 0-0 | 9↑ | – | 6.3 | ||
| 12.03.2022 | SwanseaH | 1-0 | 15↑ | – | 6.5 | ||
| 05.03.2022 | Stoke CityA | 0-1 | 83 | – | 7.0 | ||
| 26.02.2022 | ReadingH | 4-1 | 11↑ | 1 | 1 | 7.3 | |
| 23.02.2022 | QPRA | 2-1 | 75 | 1 | 6.5 | ||
| 19.02.2022 | CardiffA | 1-1 | 22↑ | – | 6.7 | ||
| 12.02.2022 | BournemouthH | 1-2 | 17↑ | – | 6.3 | ||
| 08.02.2022 | CoventryA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 05.02.2022 | Bristol CityH | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 29.01.2022 | FulhamA | 1-1 | 80 | 1 | 6.7 | ||
| 22.01.2022 | MillwallH | 1-0 | 78 | 1 | 3 | 7.5 | |
| 01.01.2022 | Hull CityH | 1-0 | 73 | – | 6.6 | ||
| 29.12.2021 | MiddlesbroughH | 1-2 | 17↑ | 1 | 1 | 7.2 | |
| 26.12.2021 | HuddersfieldA | 3-2 | 15↑ | – | 6.7 | ||
| 18.12.2021 | PeterboroughH | 3-1 | 73 | 1 | 6.6 | ||
| 11.12.2021 | DerbyA | 1-0 | 90 | 3 | 6.9 | ||
| 04.12.2021 | LutonH | 0-3 | 26↑ | – | 6.3 | ||
| 27.11.2021 | BirminghamA | 1-0 | 15↑ | – | 6.5 | ||
| 23.11.2021 | West BromH | 0-0 | 66 | 1 | 6.7 | ||
| 20.11.2021 | SwanseaA | 1-1 | 19↑ | – | 6.5 | ||
| 02.10.2021 | BlackburnH | 2-1 | 22 | 1 | 1 | 7.2 | |
| 28.09.2021 | Hull CityA | 1-1 | 85 | 1 | 2 | 6.3 | |
| 25.09.2021 | BarnsleyH | 1-0 | 90 | 1 | 4 | 7.3 |
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2021–2022 · 68 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum