BU SEZON0G · 0A
Asist00.00 / 90
Şut30.21 / 90
Kilit pas10.07 / 90
Başarılı dripling10.07 / 90
Kazanılan ikili584.00 / 90
Rating6.69
OYUNCU PROFİLİChampionship 2024 · 134 defanslar
- Müdahale 1.03 %20
- Pas arası 0.83 %25
- Blok 0.55 %45
- İkili mücadele %65 %85
- Pas isabeti %88 %89
- Faul (az iyi) 0.48 %94
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 1305 dakika oynadı.
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2021/22 · 5 G+A
GolAsist
2024/25
33
1.305
0
0
6.69
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut3
Kilit pas1
Drible1%100 başarı
İkili kazanılan58%65
Müdahale15
Faul74 kazanılan
Ofsayt2
İlk 111320 yedek
Kart3
Kaptan2maçta
2023/24
42
3.144
1
0
6.99
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut15%13 isabet
Kilit pas6
Drible7%100 başarı
İkili kazanılan145%64
Müdahale40
Faul1816 kazanılan
İlk 11357 yedek
G+A / 900.03
Kart5
2022/23
32
1.703
0
0
6.77
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut3%33 isabet
Kilit pas2
Drible1%33 başarı
İkili kazanılan79%60
Müdahale23
Faul68 kazanılan
İlk 111814 yedek
Kart2
2021/22
41
2.225
3
2
6.93
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut12%58 isabet
Kilit pas7
İkili kazanılan108%57
Müdahale31
Faul146 kazanılan
Ofsayt2
İlk 112417 yedek
G+A / 900.2
Kart1
2020/21
29
1.226
0
1
6.50
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut5%40 isabet
Kilit pas5
Drible3%75 başarı
İkili kazanılan62%60
Müdahale15
Faul104 kazanılan
İlk 111514 yedek
G+A / 900.07
Kart11
TOPLAM GOL1
İLK 111320 yedek girdi
KART4
FORMA5
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR1 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 1 %100
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-123%72
- 4-4-23%9
- 4-4-1-12%6
- 5-4-12%6
- 3-4-2-11%3
- 3-5-21%3
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 29.03.2025 | QPRH | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 15.03.2025 | MillwallA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 12.03.2025 | BlackburnH | 1-0 | 8↑ | – | 6.9 | ||
| 08.03.2025 | CoventryA | 3-2 | –↑ | – | – | ||
| 01.03.2025 | WatfordH | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 25.02.2025 | MiddlesbroughH | 1-3 | 76 | – | 6.5 | ||
| 22.02.2025 | NorwichA | 4-2 | 90 | – | 6.5 | ||
| 15.02.2025 | SwanseaH | 3-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 12.02.2025 | Bristol CityA | 2-0 | 90 | – | 6.3 | ||
| 01.02.2025 | Hull CityA | 1-2 | 90 | – | 6.9 | ||
| 25.01.2025 | Oxford UnitedH | 0-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 22.01.2025 | PortsmouthA | 3-1 | 31↑ | – | 6.7 | ||
| 18.01.2025 | West BromA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 04.01.2025 | PlymouthH | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 01.01.2025 | BurnleyA | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 29.12.2024 | SunderlandH | 1-0 | 11↑ | – | 6.6 | ||
| 26.12.2024 | LeedsH | 0-2 | 45↑ | – | 6.3 | ||
| 21.12.2024 | Sheffield WednesdayA | 2-0 | 59 | 1 | 6.3 | ||
| 14.12.2024 | CardiffH | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 10.12.2024 | LutonAC | 2-1 | 90 | – | 7.0 | ||
| 07.12.2024 | SunderlandAC | 2-1 | 90 | 1 | 6.7 | ||
| 30.11.2024 | BurnleyH | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 26.11.2024 | PrestonH | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 23.11.2024 | QPRA | 1-1 | 1↑ | – | – | ||
| 09.11.2024 | MillwallH | 1-1 | 36↑ | – | 6.7 | ||
| 06.11.2024 | BlackburnA | 0-2 | 12↑ | – | 6.9 | ||
| 26.10.2024 | Sheffield UtdA | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 22.10.2024 | Bristol CityH | 2-2 | 90 | – | 6.2 | ||
| 19.10.2024 | NorwichH | 1-1 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 05.10.2024 | SwanseaA | 0-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 02.10.2024 | PortsmouthH | 6-1 | 90 | – | 6.3 | ||
| 28.09.2024 | MiddlesbroughA | 2-0 | 27↑ | – | 6.7 | ||
| 20.09.2024 | Hull CityH | 1-3 | 9↑ | – | 6.7 | ||
| 04.05.2024 | Bristol CityH | 4-0 | –↑ | – | – | ||
| 27.04.2024 | SouthamptonA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 20.04.2024 | PlymouthH | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 13.04.2024 | Sheffield WednesdayA | 1-1 | 74 | – | 6.3 | ||
| 10.04.2024 | SwanseaA | 3-0 | 90 | – | 6.7 | ||
| 06.04.2024 | West BromH | 2-2 | 90 | – | 6.9 | ||
| 01.04.2024 | HuddersfieldH | 1-1 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 29.03.2024 | Hull CityA | 0-2 | 90 | – | 7.2 | ||
| 16.03.2024 | NorwichH | 0-3 | 90 | – | 6.3 | ||
| 09.03.2024 | PrestonA | 1-2 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 05.03.2024 | LeedsA | 1-0 | 90 | – | 6.6 | ||
| 02.03.2024 | MiddlesbroughH | 2-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 24.02.2024 | CardiffA | 2-1 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 17.02.2024 | CoventryH | 0-1 | 90 | 3 | 7.7 | ||
| 14.02.2024 | QPRH | 1-0 | 90 | 1 | 7.7 | ||
| 03.02.2024 | LeicesterH | 0-5 | 90 | – | 5.3 | ||
| 27.01.2024 | SunderlandA | 3-1 | 90 | – | 6.7 | ||
| 20.01.2024 | BirminghamH | 1-2 | 90 | 1 | 7.5 | ||
| 13.01.2024 | RotherhamA | 0-1 | 90 | – | 7.7 | ||
| 01.01.2024 | IpswichH | 0-0 | 90 | – | 7.7 | ||
| 29.12.2023 | WatfordA | 1-1 | 90 | – | 7.0 | ||
| 26.12.2023 | BirminghamA | 1-3 | 90 | – | 6.6 | ||
| 23.12.2023 | MillwallH | 0-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 17.12.2023 | West BromA | 1-1 | 90 | – | 7.3 | ||
| 12.12.2023 | SwanseaH | 1-1 | 90 | 3 | 7.7 | ||
| 09.12.2023 | Sheffield WednesdayH | 0-1 | 12↑ | – | 6.7 | ||
| 02.12.2023 | PlymouthA | 2-1 | –↑ | – | – |
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2024 · 177 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum
