Ryan Hardie
Scotland · Attacker

Ryan Hardie

YAŞ28
BOY188
KİLO62
KULÜPBolton
DOĞUM YERİStranraer
LİGChampionship
BU SEZON0G · 0A
Gol00.00 / 90
Asist00.00 / 90
Şut11.91 / 90
Kilit pas23.83 / 90
Başarılı dripling00.00 / 90
Kazanılan ikili00.00 / 90
Rating6.37
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Asist 0.000.00
Şut 1.912.69
Kilit pas 3.830.45
Başarılı dripling 0.000.45
Kazanılan ikili 0.001.79
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
LİG SIRALAMALARINDA
18. Championship2023 · Plymouth · 40 maç 12gol18.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆 League OneNone · England
🏆 League One2022/2023 · England
🥈 ChampionshipNone · Scotland · 2nd Place
🥈 EFL TrophyNone · England · 2nd Place
🥈 EFL Trophy2022/2023 · England · 2nd Place
🥈 Championship2017/2018 · Scotland · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2023/24 · 16 G+A
2023 16 2024 13 2025 0 2026 0
GolAsist
2026/27 5 47 0 0 6.37
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
ChampionshipBolton 5 47 0 0 6.37
Şut1
Kilit pas2
Faul1
İlk 1132 yedek
2025/26 17 270 0 0 6.46
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
ChampionshipWrexham 16 201 0 0 6.55
League CupWrexham 1 69 0 0 6.20
Şut8%50 isabet
Kilit pas1
Drible1%33 başarı
İkili kazanılan5%25
Müdahale1
Faul1
İlk 11314 yedek
2024/25 38 2.276 10 3 6.72
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
ChampionshipPlymouth 38 2.276 10 3 6.72
Şut46%54 isabet
Kilit pas16
Drible8%40 başarı
İkili kazanılan61%23
Müdahale12
Faul1510 kazanılan
Ofsayt20
Penaltı3
İlk 112810 yedek
G+A / 900.51
2023/24 40 2.847 12 4 6.98
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
ChampionshipPlymouth 40 2.847 12 4 6.97
Şut65%54 isabet
Kilit pas27
Drible23%53 başarı
İkili kazanılan114%39
Müdahale11
Faul136 kazanılan
Ofsayt21
İlk 11337 yedek
G+A / 900.51
Kart3
TOPLAM GOL144 penaltı
İLK 113028 yedek girdi
FORMA9
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR14 gol
1-15' — 2 16-30' — 2 31-45' — 1 46-60' — 2 61-75' — 1 76-90+' — 6 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 6 76-90+'
  • 1-15' 2 %14
  • 16-30' 2 %14
  • 31-45' 1 %7
  • 46-60' 2 %14
  • 61-75' 1 %7
  • 76-90+' 6 %43
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-2-3-1 — 18 3-4-2-1 — 12 3-5-2 — 7 3-5-1-1 — 4 4-1-4-1 — 4 3-4-1-2 — 3 48 maç
  • 4-2-3-118%38
  • 3-4-2-112%25
  • 3-5-27%15
  • 3-5-1-14%8
  • 4-1-4-14%8
  • 3-4-1-23%6
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
05.09.2026 MillwallA 4-0 14 0 6.3
01.09.2026 Sheffield UtdA 3-2 0 0
29.08.2026 LincolnH 0-1 18 1 6.6
22.08.2026 QPRA 0-0
15.08.2026 PrestonH 2-1 15 6.2
13.12.2025 WatfordH 2-2 22 1 6.5
10.12.2025 Hull CityA 2-0
06.12.2025 PrestonA 1-1
29.11.2025 BlackburnH 1-1
26.11.2025 Bristol CityH 2-0
22.11.2025 IpswichA 0-0 10 6.7
08.11.2025 CharltonH 1-0
05.11.2025 PortsmouthA 0-0
31.10.2025 CoventryH 3-2
25.10.2025 MiddlesbroughA 1-1
22.10.2025 Oxford UnitedH 1-0
13.09.2025 QPRH 1-3 61 3 6.2
30.08.2025 MillwallA 0-2 70 1 6.2
23.08.2025 Sheffield WednesdayH 2-2 19 6.5
16.08.2025 West BromH 2-3
12.08.2025 Hull CityH 3-3 69 2 6.2
09.08.2025 SouthamptonA 2-1 19 1 7.2
03.05.2025 LeedsH 1-2 90 1 6.3
26.04.2025 PrestonA 1-2 82 6.5
21.04.2025 CoventryH 3-1 86 1 4 6.5
18.04.2025 MiddlesbroughA 2-1 89 3 6.0
12.04.2025 Sheffield UtdH 2-1 90 1 3 7.5
09.04.2025 SwanseaA 3-0 65 1 6.2
05.04.2025 NorwichH 2-1 89 2 4 8.2
29.03.2025 WatfordA 0-0 85 2 6.7
15.03.2025 DerbyH 2-3 90 2 6.3
12.03.2025 PortsmouthA 1-2 65 1 1 2 8.2
08.03.2025 Sheffield WednesdayH 0-3 45 6.3
15.02.2025 BlackburnA 2-0 19 6.2
12.02.2025 MillwallH 5-1 63 2 3 8.3
01.02.2025 West BromH 2-1 19 2 2 8.3
25.01.2025 SunderlandA 2-2 65 1 6.5
22.01.2025 BurnleyH 0-5 45 1 6.7
18.01.2025 QPRH 0-1 73 6.5
01.01.2025 Bristol CityH 2-2 72 2 6.3
29.12.2024 Oxford UnitedA 2-0 90 6.3
21.12.2024 MiddlesbroughH 3-3 60 1 2 6.7
14.12.2024 Sheffield UtdA 2-0 74 2 6.9
10.12.2024 SwanseaH 1-2 24 1 6.6
30.11.2024 Bristol CityA 4-0 59 2 6.3
09.11.2024 DerbyA 1-1 21 6.2
05.11.2024 PortsmouthH 1-0
02.11.2024 LeedsA 3-0 69 6.5
26.10.2024 PrestonH 3-3 18 6.3
23.10.2024 MillwallA 1-0 62 1 6.5
19.10.2024 CardiffA 5-0 28 6.2
05.10.2024 BlackburnH 2-1 28 6.9
01.10.2024 BurnleyA 1-0 90 1 6.6
27.09.2024 LutonH 3-1 79 1 1 6.6
21.09.2024 West BromA 1-0 77 2 7.0
14.09.2024 SunderlandH 3-2 25 1 1 7.5
31.08.2024 Stoke CityH 0-1 62 6.9
24.08.2024 QPRA 1-1 63 6.5
17.08.2024 Hull CityH 1-1 82 2 6.6
11.08.2024 Sheffield WednesdayA 4-0 33 6.2
ŞUT9
GOL0
xG0.7
xG FARKI-0.7under performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
90' · xG 0.038 84' · xG 0.054 45' · xG 0.028 58' · xG 0.074 47' · xG 0.034 45' · xG 0.033 38' · xG 0.091 87' · xG 0.285 80' · xG 0.031
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Asist sonrası — 4 (%44) Açık oyun — 3 (%33) Duran top — 1 (%11) Kontra atak — 1 (%11) 9 şut
  • Asist sonrası4%44
  • Açık oyun3%33
  • Duran top1%11
  • Kontra atak1%11
Vücut bölgesine göre
Sağ ayak — 4 (%44) Sol ayak — 3 (%33) Kafa — 2 (%22) 9 şut
  • Sağ ayak4%44
  • Sol ayak3%33
  • Kafa2%22
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR9 şut
1-15' — 0 16-30' — 0 31-45' — 3 46-60' — 2 61-75' — 0 76-90+' — 4 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 4 76-90+'
  • 1-15' 0 %0
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 3 %33
  • 46-60' 2 %22
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 4 %44
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2023–2026 · 100 maç
Bolton 5maç 2026
Wrexham 17maç 2025
Plymouth 78maç 2023–2024
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2026-08-10 Wrexham Bolton
2026-06-30 Huddersfield Town Wrexham AFC Kiralıktan geri döndü30 Haz 2026
2025-06-30 Plymouth Wrexham
2025-06-16 Plymouth Wrexham
2021-02-01 Blackpool Plymouth
2020-01-10 Blackpool Plymouth
2019-07-17 Rangers Blackpool
2018-08-31 Rangers Livingston
2018-01-19 Rangers Livingston
2017-07-01 Raith Rovers Rangers
2017-01-01 ST Mirren Raith Rovers
2016-07-26 Rangers ST Mirren
2016-07-01 Raith Rovers Rangers
2016-02-18 Rangers Raith Rovers
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨 Championship2026 · Bolton 1sarı · 2 maç
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 201 dk

Veri yetersiz: Dengeli hücum profili

Örneklem ya da veri kapsamı bir yargıya varmak için yetersiz.

Güçlü yönler
Takip listesi adayıProfilde net bir zirve eksen yok; lig ve rol baglaminda izlenmeli.
Soru işaretleri
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıShot sample dusuk; xG/90 siralamasi dikkatli okunmali.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Bir scout sırada neye bakar
  • Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU33.4Championship 2025
PERFORMANS32.9201 dk
KARARVeri yetersiz41/100
ROL UYUMU2025
Bitirici 43.7
İçe kat eden kanat 39.8
Pivot forvet 38.5
Role fit sinyali var ama confidence 71/100 ve risk 36/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 217 oyuncu
Scout skoru %27
Performans %43
Dakika %31
Değer / getiri %12
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru %33
Performans %47
Dakika %48
Değer / getiri %19
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Şut isabeti 50 48 100
Şut / 90 2.69 3.4 79
Ortalama rating 6.55 7.15 92
Tahmini xG / 90 0.285 0.48 59
İsabetli şut / 90 1.34 1.8 74
Performans skoru 32.9 78 42
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam