LİGSüper Lig
BU SEZON0G · 0A
Şut11.08 / 90
Kilit pas22.17 / 90
Başarılı dripling11.08 / 90
Kazanılan ikili77.59 / 90
Rating6.45
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Şut
1.081.24
Kilit pas
2.170.85
Başarılı dripling
1.080.96
Kazanılan ikili
7.594.83
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
LİG SIRALAMALARINDA
14.
Ligue 22025 · Dunkerque · 32 maç
9gol14.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
2026/27
3
83
0
0
6.45
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1
Kilit pas2
Drible1%50 başarı
İkili kazanılan7%50
Müdahale1
2025/26
32
2.533
9
4
6.79
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut35%60 isabet
Kilit pas24
Drible27%43 başarı
İkili kazanılan136%40
Müdahale31
Faul6355 kazanılan
Ofsayt6
İlk 11302 yedek
G+A / 900.46
Kart8
TOPLAM GOL32 penaltı
İLK 1155 yedek girdi
KART2
FORMA8
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR3 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 3 %100
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-1-4-14%50
- 4-2-3-12%25
- 4-3-31%12
- 4-4-1-11%12
MAÇ GEÇMİŞİ35 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.08.2026 | FenerbahçeH | 0-2 | 68↑ | 1 | 6.6 | ||
| 22.08.2026 | RizesporA | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 17.08.2026 | GöztepeH | 3-3 | 15↑ | – | 6.3 | ||
| 09.05.2026 | NancyA | 3-2 | 90 | 1 | 1 | 3 | 7.5 |
| 02.05.2026 | GrenobleH | 0-1 | 58↑ | 1 | 6.2 | ||
| 11.04.2026 | Saint EtienneA | 2-1 | 77 | 1 | 6.2 | ||
| 03.04.2026 | RodezH | 1-1 | 90 | 1 | 6.3 | ||
| 21.03.2026 | Estac TroyesA | 5-1 | 75 | 1 | 2 | 6.9 | |
| 14.03.2026 | RED Star FC 93A | 1-0 | 90 | 1 | 6.5 | ||
| 09.03.2026 | ReimsH | 1-1 | 77 | 3 | 6.3 | ||
| 27.02.2026 | Clermont FootA | 2-1 | 74 | 1 | 6.2 | ||
| 20.02.2026 | BastiaH | 1-1 | 78 | 1 | 6.3 | ||
| 13.02.2026 | AmiensA | 1-4 | 85 | 2 | 2 | 9.2 | |
| 06.02.2026 | GuingampH | 0-0 | 90 | 1 | 6.7 | ||
| 31.01.2026 | AnnecyH | 0-1 | 45↑ | 1 | 6.3 | ||
| 26.01.2026 | Le MansA | 1-0 | 71 | 1 | 6.5 | ||
| 16.01.2026 | PAUH | 3-1 | 90 | 2 | 2 | 8.3 | |
| 05.01.2026 | MontpellierA | 1-3 | 75 | 3 | 6.5 | ||
| 12.12.2025 | LavalA | 1-2 | 71 | – | 6.7 | ||
| 06.12.2025 | Saint EtienneH | 1-0 | 84 | 1 | 6.6 | ||
| 21.11.2025 | RodezA | 1-1 | 90 | – | 5.9 | ||
| 07.11.2025 | BoulogneH | 1-1 | 90 | 1 | 6.2 | ||
| 01.11.2025 | ReimsA | 1-2 | 75 | – | 6.2 | ||
| 28.10.2025 | RED Star FC 93H | 3-0 | 90 | 1 | 1 | 7.9 | |
| 24.10.2025 | PAUA | 0-3 | 90 | – | 6.7 | ||
| 18.10.2025 | MontpellierH | 0-1 | 90 | – | 6.5 | ||
| 03.10.2025 | BastiaA | 0-0 | 73 | – | 7.2 | ||
| 27.09.2025 | AmiensH | 6-2 | 90 | 2 | 6.9 | ||
| 23.09.2025 | GuingampA | 2-1 | 59 | 2 | 6.0 | ||
| 19.09.2025 | Le MansH | 2-2 | 72 | 1 | 1 | 7.5 | |
| 13.09.2025 | GrenobleA | 1-0 | 69 | – | 5.6 | ||
| 29.08.2025 | Estac TroyesH | 2-0 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 22.08.2025 | NancyH | 1-3 | 74 | 1 | – | 7.2 | |
| 16.08.2025 | AnnecyA | 2-2 | 71 | 1 | 1 | 1 | 8.0 |
| 09.08.2025 | Clermont FootH | 2-2 | 90 | 1 | 1 | 7.3 |
ŞUT45
GOL9
xG0.3
xG FARKI+8.7over performing
DÖNÜŞÜM%20.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası30%67
- Korner7%16
- Açık oyun6%13
- Kontra atak2%4
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak18%40
- Sol ayak17%38
- Kafa10%22
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR45 şut
- 1-15' 6 %13
- 16-30' 7 %16
- 31-45' 13 %29
- 46-60' 4 %9
- 61-75' 8 %18
- 76-90+' 7 %16
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2025–2026 · 35 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨
Ligue 22025 · Dunkerque
8sarı · 32 maç
🟨
Coupe de France2024 · Dunkerque
2sarı · 6 maç
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 2533 dk
İzlemede: Dengeli orta saha profili
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU65.3Ligue 2 2025
PERFORMANS45.12533 dk
KARARİzlemeye değer66/100
◆ Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Box-to-box orta saha
76.0
İleri sekiz
75.0
Numara 10
71.2
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 330 oyuncu
Scout skoru
%84
Performans
%72
Dakika
%94
Değer / getiri
%36
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru
%92
Performans
%68
Dakika
%95
Değer / getiri
%18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği
100
82
100
Performans skoru
45.1
76
59
Gol / 90
0.32
0.18
100
Başarılı drible / 90
0.96
1.2
80
İkili mücadele kazanma
40.48
55
74
Pas hacmi / 90
34.54
60
58
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Sebastián DriussiRiver Plate · 29
%95
5gol
2asist
54scout
Liga Profesional Argentina
Emerson BatallaJuventude · 24
%87
4gol
2asist
59scout
Serie A
Muhammed Berat LuşEsenler Erokspor · 18
%73
5gol
2asist
65scout
1. Lig
Oscar BuchFC Fredericia · 28
%68
6gol
1asist
51scout
Superliga
Aurelio OehlersFC Volendam · 21
%66
4gol
0asist
57scout
Eredivisie
Jorge de FrutosRayo Vallecano · 28
%66
10gol
1asist
48scout
€12.00M
La Liga
Rezan CorluKristiansund BK · 28
%61
4gol
1asist
52scout
Eliteserien
Ruben Loftus-CheekAC Milan · 29
%60
3gol
1asist
47scout
€10.00M
Serie A
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum
