Asist00.00 / 90
Kazanılan ikili124.00 / 90
Rating6.97
OYUNCU PROFİLİWorld Cup - Qualification Europe 2024 · 111 defanslar
- Müdahale 1.00 %36
- Pas arası 1.00 %55
- Blok 1.00 %84
- İkili mücadele %63 %75
- Pas isabeti %82 %25
- Faul (az iyi) 1.00 %41
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 270 dakika oynadı.
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2020/21 · 0 G+A
GolAsist
2024/25
3
270
0
0
6.97
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
İkili kazanılan12%63
Müdahale3
Faul34 kazanılan
Ofsayt1
İlk 113
Kart1
2022/23
7
495
0
0
6.93
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut6%33 isabet
Kilit pas2
Drible4%100 başarı
İkili kazanılan24%67
Müdahale3
Faul24 kazanılan
İlk 1152 yedek
Kart1
2021/22
6
540
0
0
6.88
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1
Drible1%25 başarı
İkili kazanılan29%59
Müdahale4
Faul15 kazanılan
İlk 116
Kart2
2020/21
5
450
0
0
7.18
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut3
Kilit pas2
Drible1%100 başarı
İkili kazanılan35%78
Müdahale7
Faul110 kazanılan
İlk 115
Kart2
TOPLAM GOL0
İLK 11161 yedek girdi
KART4
FORMA15
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-3-39%53
- 4-1-4-15%29
- 4-2-3-13%18
MAÇ GEÇMİŞİ21 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 26.03.2026 | TürkiyeA | 1-0 | 90 | – | 6.7 | ||
| 12.10.2025 | AustriaH | 1-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 07.06.2025 | AustriaA | 2-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 23.02.2023 | LazioH | 0-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 16.02.2023 | LazioA | 1-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 03.11.2022 | BallkaniH | 1-0 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 27.10.2022 | SivassporA | 3-0 | 45↑ | – | 6.2 | ||
| 13.10.2022 | Slavia PrahaH | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 15.09.2022 | SivassporH | 0-1 | 90 | 4 | 7.0 | ||
| 08.09.2022 | BallkaniA | 1-1 | 90 | 1 | 6.7 | ||
| 09.12.2021 | FK JablonecH | 2-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 25.11.2021 | Randers FCA | 2-1 | 90 | – | 7.5 | ||
| 04.11.2021 | AZ AlkmaarA | 2-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 21.10.2021 | AZ AlkmaarH | 0-1 | 90 | – | 6.6 | ||
| 30.09.2021 | Randers FCH | 1-1 | 90 | 1 | 6.7 | ||
| 16.09.2021 | FK JablonecA | 1-0 | 90 | – | 6.3 | ||
| 10.12.2020 | BSC Young BoysA | 2-1 | 90 | 2 | 7.7 | ||
| 03.12.2020 | CSKA SofiaH | 0-0 | 90 | – | 7.7 | ||
| 26.11.2020 | AS RomaH | 0-2 | 90 | – | 6.3 | ||
| 29.10.2020 | BSC Young BoysH | 1-1 | 90 | 1 | 7.0 | ||
| 22.10.2020 | CSKA SofiaA | 0-2 | 90 | – | 7.2 |
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2024 · 21 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum

