Portugal · Midfielder
Miguel Reisinho
BU SEZON5G · 0A
Gol50.21 / 90
Asist00.00 / 90
Şut321.32 / 90
Kilit pas200.83 / 90
Başarılı dripling200.83 / 90
Kazanılan ikili1616.65 / 90
Rating6.92
OYUNCU PROFİLİPrimeira Liga 2024 · 106 orta sahalar
- Kilit pas 0.83 %38
- Asist 0.00 %0
- Drible 0.83 %56
- Pas isabeti %77 %19
- Top kapma 3.43 %78
- İkili mücadele %51 %60
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 2180 dakika oynadı.
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2023/24 · 5 G+A
GolAsist
2024/25
29
2.180
5
0
6.92
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut32%38 isabet
Kilit pas20
Drible20%47 başarı
İkili kazanılan161%51
Müdahale52
Faul4443 kazanılan
Ofsayt7
Penaltı5
İlk 11236 yedek
G+A / 900.21
Kart111
2023/24
31
2.107
3
2
6.88
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut13%38 isabet
Kilit pas20
Drible18%51 başarı
İkili kazanılan157%50
Müdahale49
Faul4833 kazanılan
Ofsayt3
Penaltı1
İlk 11265 yedek
G+A / 900.21
Kart7
2021/22
4
41
0
0
6.75
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1%100 isabet
Kilit pas1
İkili kazanılan3%60
Müdahale2
Faul11 kazanılan
Kart1
2020/21
6
207
0
0
6.74
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut2%50 isabet
Kilit pas5
Drible3%100 başarı
İkili kazanılan22%59
Müdahale8
Faul83 kazanılan
İlk 1124 yedek
Kart1
TOPLAM GOL55 penaltı
İLK 11236 yedek girdi
KART15
VAR1onu ilgilendiren karar
FORMA10
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR5 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 1 %20
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 4 %80
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-4-26%24
- 4-1-4-15%20
- 4-2-3-15%20
- 3-4-34%16
- 5-4-13%12
- 4-3-32%8
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.05.2025 | AroucaA | 4-1 | 90 | 3 | 6.9 | ||
| 11.05.2025 | FC PortoH | 1-2 | 90 | 1 | 3 | 6.6 | |
| 27.04.2025 | Sporting CPH | 0-5 | 90 | 1 | 6.3 | ||
| 18.04.2025 | FarenseA | 0-1 | 90 | 2 | 6.9 | ||
| 12.04.2025 | NacionalH | 0-1 | 9↑ | – | 6.9 | ||
| 07.04.2025 | Rio AveA | 0-2 | 45↑ | 1 | 7.2 | ||
| 01.04.2025 | GIL VicenteH | 1-3 | 52 | – | 6.7 | ||
| 16.03.2025 | MoreirenseA | 1-0 | 53↑ | 1 | 7.2 | ||
| 09.03.2025 | GuimaraesH | 1-2 | 19↑ | – | 6.3 | ||
| 22.02.2025 | BenficaA | 3-0 | 51 | – | 5.9 | ||
| 14.02.2025 | EstrelaH | 0-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 09.02.2025 | EstorilA | 2-1 | 90 | – | 6.3 | ||
| 31.01.2025 | FamalicaoH | 0-2 | 90 | – | 6.9 | ||
| 20.01.2025 | Casa PiaH | 2-3 | 80 | – | 6.6 | ||
| 04.01.2025 | AroucaH | 1-3 | 90 | 2 | 7.0 | ||
| 28.12.2024 | FC PortoA | 4-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 21.12.2024 | AVSH | 0-0 | 90 | 4 | 7.2 | ||
| 14.12.2024 | Sporting CPA | 3-2 | 90 | – | 6.3 | ||
| 08.12.2024 | FarenseH | 1-1 | 90 | 1 | 1 | 7.2 | |
| 30.11.2024 | NacionalA | 0-0 | 90 | – | 7.7 | ||
| 09.11.2024 | Rio AveH | 0-2 | 90 | 3 | 7.5 | ||
| 02.11.2024 | GIL VicenteA | 1-2 | 90 | 1 | 6.6 | ||
| 26.10.2024 | MoreirenseH | 0-2 | 90 | 1 | 6.6 | ||
| 06.10.2024 | GuimaraesA | 2-2 | 39↑ | 2 | 2 | 8.0 | |
| 29.09.2024 | Santa ClaraA | 1-0 | 36↑ | – | 6.5 | ||
| 31.08.2024 | EstorilH | 0-0 | 89 | 2 | 7.2 | ||
| 24.08.2024 | FamalicaoA | 1-0 | 87 | 2 | 7.2 | ||
| 18.08.2024 | SC BragaH | 0-1 | 90 | 1 | 7.5 | ||
| 10.08.2024 | Casa PiaA | 0-1 | 90 | 1 | 2 | 7.3 | |
| 18.05.2024 | VizelaH | 2-2 | 90 | 1 | 1 | 7.5 | |
| 12.05.2024 | FC PortoA | 2-1 | 89 | – | 7.2 | ||
| 04.05.2024 | GIL VicenteH | 1-1 | 90 | – | 7.0 | ||
| 27.04.2024 | GuimaraesA | 1-0 | 52↑ | 1 | 6.9 | ||
| 20.04.2024 | EstrelaH | 1-1 | 86 | – | 7.5 | ||
| 14.04.2024 | AroucaA | 2-1 | 45 | – | 6.5 | ||
| 30.03.2024 | Rio AveH | 0-0 | 78 | 1 | 6.9 | ||
| 17.03.2024 | Sporting CPA | 6-1 | 58 | – | 6.6 | ||
| 09.03.2024 | MoreirenseH | 1-0 | 12↑ | 1 | 1 | 7.5 | |
| 04.03.2024 | FamalicaoA | 1-1 | 17↑ | – | 6.7 | ||
| 26.02.2024 | SC BragaH | 0-4 | 65 | – | 5.7 | ||
| 17.02.2024 | ChavesA | 2-1 | 77 | – | 6.3 | ||
| 10.02.2024 | EstorilH | 2-1 | 74 | 1 | – | 6.9 | |
| 05.02.2024 | Casa PiaA | 0-0 | 14↑ | – | 6.9 | ||
| 28.01.2024 | PortimonenseH | 1-4 | 45 | 1 | 5.3 | ||
| 19.01.2024 | BenficaA | 2-0 | 81 | – | 7.2 | ||
| 14.01.2024 | VizelaA | 1-4 | 88 | – | 7.2 | ||
| 05.01.2024 | FC PortoH | 1-1 | 70 | – | 6.5 | ||
| 30.12.2023 | GIL VicenteA | 1-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 16.12.2023 | GuimaraesH | 1-1 | 23↑ | – | 7.2 | ||
| 12.11.2023 | FarenseH | 1-3 | 78 | – | 6.9 | ||
| 05.11.2023 | Rio AveA | 2-0 | 89 | 2 | 6.9 | ||
| 30.10.2023 | Sporting CPH | 0-2 | 90 | – | 6.7 | ||
| 06.10.2023 | MoreirenseA | 1-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 30.09.2023 | FamalicaoH | 2-2 | 90 | 1 | 1 | 7.6 | |
| 24.09.2023 | SC BragaA | 4-1 | 77 | 2 | 6.5 | ||
| 18.09.2023 | ChavesH | 4-1 | 66 | – | 7.0 | ||
| 03.09.2023 | EstorilA | 1-2 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 27.08.2023 | Casa PiaH | 1-1 | 81 | 1 | 2 | 7.2 | |
| 19.08.2023 | PortimonenseA | 1-4 | 67 | – | 7.0 | ||
| 14.08.2023 | BenficaH | 3-2 | 45 | – | 6.7 |
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2024 · 73 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
05.2021
Diz sakatlığıKadroda yok
9 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨
Primeira Liga2024 · Boavista
11sarı · 29 maç
🟥
Primeira Liga2024 · Boavista
1kırmızı · 29 maç
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum