Valentin Rosier
France · Midfielder

Valentin Rosier

YAŞ28
BOY190
KİLO82
DOĞUM YERİGonesse
LİGPro League
BU SEZON3G · 1A
Gol30.13 / 90
Asist10.04 / 90
Şut160.67 / 90
Kilit pas90.38 / 90
Başarılı dripling150.63 / 90
Kazanılan ikili1325.53 / 90
Rating6.97
OYUNCU PROFİLİEredivisie 2024 · 110 orta sahalar
Kilit pas — %5 (0.38) Asist — %17 (0.04) Drible — %44 (0.63) Pas isabeti — %41 (%81) Top kapma — %74 (3.43) İkili mücadele — %87 (%57) 45 ORT. % 5 17 44 41 74 87
  • Kilit pas 0.38 %5
  • Asist 0.04 %17
  • Drible 0.63 %44
  • Pas isabeti %81 %41
  • Top kapma 3.43 %74
  • İkili mücadele %57 %87
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 2150 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆 Segunda LigaNone · Portugal
🏆 Segunda Liga2020/2021 · Portugal
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2021/22 · 4 G+A
2021 4 2022 1 2023 1 2024 4
GolAsist
2024/25 32 2.150 3 1 6.97
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
EredivisieFortuna Sittard 32 2.150 3 1 6.97
Şut16%31 isabet
Kilit pas9
Drible15%88 başarı
İkili kazanılan132%57
Müdahale41
Faul2926 kazanılan
İlk 11248 yedek
G+A / 900.17
Kart6
2023/24 30 1.705 1 0 6.97
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
EredivisieFortuna Sittard 30 1.705 1 0 6.97
Şut15%33 isabet
Kilit pas11
Drible7%70 başarı
İkili kazanılan132%61
Müdahale58
Faul3413 kazanılan
İlk 111812 yedek
G+A / 900.05
Kart4
2022/23 12 1.035 0 1 6.92
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Primeira LigaEstoril 12 1.035 0 1 6.92
Şut11%18 isabet
Kilit pas4
Drible6%75 başarı
İkili kazanılan68%59
Müdahale34
Faul2110 kazanılan
İlk 1112
G+A / 900.09
Kart1
2021/22 32 2.296 3 1 6.94
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Primeira LigaEstoril 32 2.296 3 1 6.94
Şut27%33 isabet
Kilit pas23
Drible11%52 başarı
İkili kazanılan172%60
Müdahale65
Faul4330 kazanılan
Ofsayt5
İlk 11248 yedek
G+A / 900.16
Kart61
TOPLAM GOL5
İLK 115810 yedek girdi
KART13
FORMA32
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR5 gol
1-15' — 1 16-30' — 0 31-45' — 2 46-60' — 1 61-75' — 1 76-90+' — 0 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 2 31-45'
  • 1-15' 1 %20
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 2 %40
  • 46-60' 1 %20
  • 61-75' 1 %20
  • 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-2-3-1 — 24 4-3-3 — 18 3-4-3 — 8 5-4-1 — 6 4-4-2 — 3 5-3-2 — 3 62 maç
  • 4-2-3-124%39
  • 4-3-318%29
  • 3-4-38%13
  • 5-4-16%10
  • 4-4-23%5
  • 5-3-23%5
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar2aldığı asist
1 M. DijksM. Dijks 1 F. MartinsF. Martins Rosier 2
Onun asist yaptıkları2verdiği asist
1 A. HalilovićA. Halilović 1 A. Al ShanqitiA. Al Shanqiti Rosier 2
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
18.05.2025 UtrechtH 0-0 81 6.9
14.05.2025 Almere City FCA 1-1 60 6.6
10.05.2025 NAC BredaH 1-0 34 6.3
03.05.2025 PSV EindhovenA 4-1 45 6.3
27.04.2025 Willem IIH 1-0 45 7.0
12.04.2025 FeyenoordH 0-2 13 6.7
05.04.2025 TwenteA 1-1
29.03.2025 Sparta RotterdamH 0-3 45 6.2
16.03.2025 GroningenA 1-0 88 6.6
08.03.2025 HeraclesH 1-0 20 6.7
23.02.2025 AZ AlkmaarA 1-0 26 6.6
09.02.2025 AjaxH 0-2 90 1 6.9
26.01.2025 PEC ZwolleH 1-4 90 1 6.3
19.01.2025 NEC NijmegenA 4-1 90 1 2 7.9
10.01.2025 GO Ahead EaglesH 0-3 54 1 6.9
22.12.2024 UtrechtA 2-5 90 6.9
14.12.2024 WaalwijkH 3-2 90 7.3
07.12.2024 HeraclesA 2-2 90 6.6
30.11.2024 FeyenoordA 1-1 45 7.2
23.11.2024 TwenteH 1-2 45 6.7
09.11.2024 PEC ZwolleA 3-1 90 1 7.0
02.11.2024 HeerenveenH 3-0 90 2 2 9.2
26.10.2024 GroningenH 1-0 90 1 6.9
20.10.2024 Willem IIA 0-0 90 2 8.0
06.10.2024 AZ AlkmaarH 1-0 90 6.9
28.09.2024 Sparta RotterdamA 1-1 90 1 7.0
22.09.2024 PSV EindhovenH 1-3 90 6.9
18.09.2024 AjaxA 5-0 45 1 7.2
14.09.2024 NAC BredaA 1-0 90 2 7.3
31.08.2024 NEC NijmegenH 0-3 68 6.7
16.08.2024 Almere City FCH 3-0 86 1 1 7.7
11.08.2024 GO Ahead EaglesA 0-2 90 6.7
19.05.2024 HeraclesA 0-0 90 2 7.3
12.05.2024 PSV EindhovenH 1-1 90 7.2
03.05.2024 GO Ahead EaglesH 0-0 90 1 7.0
28.04.2024 VitesseA 3-2 45 1 6.9
14.04.2024 FeyenoordH 0-1 13 6.6
06.04.2024 TwenteA 2-0 11 6.5
02.04.2024 NEC NijmegenH 1-1 9 6.7
30.03.2024 Sparta RotterdamA 4-0 24 2 6.7
16.03.2024 PEC ZwolleH 3-1 8 1 6.9
10.03.2024 AjaxA 2-2 23 6.7
03.03.2024 ExcelsiorH 5-2 19 6.7
03.02.2024 HeerenveenH 3-3 45 6.5
28.01.2024 FC VolendamA 0-1 90 7.5
24.01.2024 Almere City FCA 0-0 90 7.2
13.01.2024 Sparta RotterdamH 0-2 90 7.7
15.12.2023 NEC NijmegenA 4-1 9 6.6
10.12.2023 WaalwijkH 1-0 12 6.7
25.11.2023 HeerenveenA 3-0 78 6.7
10.11.2023 HeraclesH 4-1 90 1 7.0
05.11.2023 PEC ZwolleA 2-0 81 1 6.9
28.10.2023 UtrechtH 0-0 90 1 7.3
21.10.2023 PSV EindhovenA 3-1 90 6.6
08.10.2023 TwenteH 0-3 26 6.6
01.10.2023 AZ AlkmaarA 4-0 33 6.9
22.09.2023 GO Ahead EaglesA 3-0 61 6.9
16.09.2023 FC VolendamH 3-1 55 6.6
03.09.2023 AjaxH 0-0 90 7.5
26.08.2023 ExcelsiorA 2-2 90 1 7.2
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2021–2024 · 106 maç
Fortuna Sittard 62maç 2023–2024
Estoril 44maç 2021–2022
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2026-07-27 Al-Hazm Abha
2025-08-27 Fortuna Sittard Al-Hazm
2023-07-18 Estoril Fortuna Sittard
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
02.2025 Sarı kart cezasıKadroda yok 1 maç
02.2024 SakatlıkKadroda yok 1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨 Pro League2026 · Abha 1sarı · 1 maç
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam