LİGCoppa Italia
BU SEZON1G · 0A
Gol10.11 / 90
Asist00.00 / 90
Şut121.33 / 90
Kilit pas60.67 / 90
Başarılı dripling40.44 / 90
Kazanılan ikili707.79 / 90
Rating6.46
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Asist
0.000.00
Şut
1.330.61
Kilit pas
0.670.92
Başarılı dripling
0.440.61
Kazanılan ikili
7.7911.02
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
KUPALAR
🏆
Super Cup PrimaveraNone · Italy
🏆
Coppa Italia PrimaveraNone · Italy
🏆
Campionato Primavera 1None · Italy
🏆
Coppa Italia Primavera2016/2017 · Italy
🏆
Super Cup Primavera2016 · Italy
🏆
Campionato Primavera 12015/2016 · Italy
🥈
Coppa Italia PrimaveraNone · Italy · 2nd Place
🥈
Serie ANone · Italy · 2nd Place
🥈
Serie A2016/2017 · Italy · 2nd Place
🥈
Coppa Italia Primavera2014/2015 · Italy · 2nd Place
2025/26
37
1.125
1
0
6.47
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut15%27 isabet
Kilit pas9
Drible6%46 başarı
İkili kazanılan106%41
Müdahale5
Faul3330 kazanılan
Ofsayt6
İlk 111225 yedek
G+A / 900.08
Kart3
TOPLAM GOL2
İLK 1112 yedek girdi
VAR1onu ilgilendiren karar
FORMA27
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR2 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 1 %50
- 46-60' 1 %50
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 3-1-4-22%67
- 3-4-2-11%33
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ37 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 08.05.2026 | ReggianaA | 1-0 | 21↑ | – | 6.3 | ||
| 01.05.2026 | SudtirolH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 25.04.2026 | CesenaA | 0-0 | 12↑ | – | 6.3 | ||
| 17.04.2026 | MonzaH | 0-3 | 8↑ | – | 6.7 | ||
| 11.04.2026 | PescaraA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 06.04.2026 | EmpoliH | 1-0 | 12↑ | – | 6.5 | ||
| 22.03.2026 | AvellinoH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 18.03.2026 | CarrareseA | 2-0 | 57 | – | 6.0 | ||
| 14.03.2026 | VeneziaH | 0-0 | 9↑ | – | 6.5 | ||
| 08.03.2026 | FrosinoneA | 3-0 | 66 | – | 6.3 | ||
| 04.03.2026 | Juve StabiaA | 1-1 | 1↑ | – | – | ||
| 27.02.2026 | BariH | 0-2 | 15↑ | – | 6.2 | ||
| 21.02.2026 | MantovaA | 2-1 | 24↑ | 2 | 6.7 | ||
| 14.02.2026 | PadovaH | 1-0 | 11↑ | – | 6.6 | ||
| 10.02.2026 | PalermoH | 3-3 | 27↑ | – | 6.9 | ||
| 07.02.2026 | ModenaA | 1-2 | 31↑ | – | 6.7 | ||
| 31.01.2026 | SampdoriaA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 24.01.2026 | AvellinoH | 1-0 | 75 | 1 | 6.3 | ||
| 18.01.2026 | PalermoA | 1-0 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 10.01.2026 | SudtirolA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 27.12.2025 | PescaraH | 2-1 | 69 | – | 6.3 | ||
| 20.12.2025 | FrosinoneA | 2-1 | 70 | 1 | 5.6 | ||
| 13.12.2025 | ModenaH | 0-2 | 12↑ | – | 6.9 | ||
| 08.12.2025 | Virtus EntellaA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 07.11.2025 | BariH | 1-1 | 10↑ | – | 6.9 | ||
| 02.11.2025 | MonzaA | 1-0 | 13↑ | – | 6.7 | ||
| 29.10.2025 | PadovaH | 1-1 | 10↑ | – | 6.7 | ||
| 25.10.2025 | AvellinoA | 0-4 | 72 | 3 | 6.2 | ||
| 18.10.2025 | CesenaH | 1-2 | 71 | – | 6.5 | ||
| 04.10.2025 | PalermoH | 1-2 | 63 | – | 6.2 | ||
| 30.09.2025 | ReggianaA | 1-1 | 68 | – | 6.3 | ||
| 27.09.2025 | VeneziaA | 2-0 | 56 | – | 5.9 | ||
| 20.09.2025 | Juve StabiaH | 1-3 | 45↑ | 1 | 3 | 7.7 | |
| 14.09.2025 | EmpoliA | 1-1 | 18↑ | 2 | 6.5 | ||
| 30.08.2025 | CatanzaroH | 0-0 | 22↑ | 1 | 6.2 | ||
| 24.08.2025 | CarrareseH | 0-2 | 45 | – | 6.0 | ||
| 18.08.2025 | SampdoriaH | 1-1 | 22↑ | 1 | 6.9 |
ŞUT19
GOL1
xG2.1
xG FARKI-1.1under performing
DÖNÜŞÜM%5.3
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Korner7%37
- Duran top6%32
- Asist sonrası5%26
- Taç sonrası1%5
Vücut bölgesine göre
- Kafa10%53
- Sağ ayak8%42
- Sol ayak1%5
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR19 şut
- 1-15' 2 %11
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 6 %32
- 46-60' 2 %11
- 61-75' 4 %21
- 76-90+' 5 %26
PİYASA DEĞERİ€300K
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2025–2025 · 37 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2026-02-02
Spezia Calcio
→
Sampdoria
Loan fee:<br /><i class="normaler-text">€300k</i>
Spezia Calcio
→
Sampdoria
Loan fee:<br /><i class="normaler-text">€300k</i>
2024-07-15
Palermo
→
Spezia Calcio
€1.50m
Palermo
→
Spezia Calcio
€1.50m
2022-07-01
Padova
→
Palermo
€200k
Padova
→
Palermo
€200k
2022-06-30
Palermo
→
Padova
End of loan
Palermo
→
Padova
End of loan
2021-07-17
Padova
→
Palermo
loan transfer
Padova
→
Palermo
loan transfer
2021-06-30
Monopoli
→
Padova
End of loan
Monopoli
→
Padova
End of loan
2021-01-06
Padova
→
Monopoli
loan transfer
Padova
→
Monopoli
loan transfer
TRANSFER SÖYLENTİLERİ
Söylentiler üçüncü taraf haberleridir, gerçekleşmiş transfer değildir.
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 809 dk
Takip listesi: Dengeli hücum profili
Değer sinyali olumlu; performans ve oynadığı bağlam ikinci bir kontrolü hak ediyor.
Güçlü yönler
Şut kalitesiŞut haritası ve xG, ceza sahasındaki tehdidi doğruluyor.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Bir scout sırada neye bakar
- Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
- Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU43.4Serie B 2025
PERFORMANS27.2809 dk
KARARVeri yetersiz48/100
ROL UYUMU2025
Bitirici
51.7
Pivot forvet
50.7
Baskıcı forvet
46.3
Bağlantı kuran forvet
31.3
Baskıcı forvet
30.9
Çizgi kanadı
29.2
Role fit sinyali var ama confidence 85/100 ve risk 14/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 150 oyuncu
Scout skoru
%25
Performans
%20
Dakika
%53
Değer / getiri
%85
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru
%49
Performans
%41
Dakika
%75
Değer / getiri
%93
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Tahmini xG / 90
0.636
0.48
100
Ortalama rating
6.46
7.15
90
Şut isabeti
33.33
48
69
Dakika güvenliği
47.9
72
66
Performans skoru
27.2
78
35
Şut / 90
1.33
3.4
39
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Ransford Yeboah KönigsdörfferHamburger SV · 24
%95
5gol
0asist
58scout
€5.00M
Bundesliga
AlemãoRayo Vallecano · 27
%85
3gol
0asist
54scout
La Liga
Nélson OliveiraGuimaraes · 34
%77
3gol
0asist
49scout
Primeira Liga
Abiel OsorioDefensa Y Justicia · 23
%74
6gol
1asist
64scout
Liga Profesional Argentina
August PriskeBirmingham · 21
%72
1gol
1asist
54scout
Championship
Samuel Ntamack NdimbaAmiens · 24
%72
2gol
0asist
51scout
Ligue 2
Adriano Grimaldi1. FC Nürnberg · 34
%68
1gol
2asist
52scout
€350K
2. Bundesliga
Erencan YardımcıEintracht Braunschweig · 23
%60
5gol
1asist
66scout
€2.00M
2. Bundesliga
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum

Braga B
Almere City