Andreas Verstraeten
Belgium · Midfielder

Andreas Verstraeten

YAŞ19
BOY173 cm
KULÜPAntwerp
DOĞUM YERİHerentals
BU SEZON0G · 1A
Asist10.10 / 90
Kilit pas60.58 / 90
Başarılı dripling20.19 / 90
Kazanılan ikili424.07 / 90
Rating6.73
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Asist 0.100.00
Kilit pas 0.580.46
Başarılı dripling 0.190.31
Kazanılan ikili 4.073.25
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
2025/26 27 928 0 1 6.73
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Jupiler Pro LeagueAntwerp 27 928 0 1 6.73
Kilit pas6
Drible2%29 başarı
İkili kazanılan42%57
Müdahale25
Faul68 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11918 yedek
G+A / 900.1
Kart3
2024/25 29 581 0 0 6.47
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Jupiler Pro LeagueAntwerp 29 581 0 0 6.47
Şut2
Kilit pas3
Drible2%40 başarı
İkili kazanılan21%37
Müdahale14
Faul91 kazanılan
İlk 11524 yedek
Kart1
TOPLAM GOL0
İLK 111442 yedek girdi
KART4
FORMA21
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-2-3-1 — 22 3-4-3 — 10 3-1-4-2 — 5 3-4-1-2 — 5 3-4-2-1 — 4 3-5-2 — 4 50 maç
  • 4-2-3-122%44
  • 3-4-310%20
  • 3-1-4-25%10
  • 3-4-1-25%10
  • 3-4-2-14%8
  • 3-5-24%8
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ56 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
23.05.2026 KVC WesterloH 2-0
18.04.2026 OH LeuvenH 2-0
10.04.2026 CharleroiA 2-1
03.04.2026 GenkH 1-2
22.03.2026 OH LeuvenA 1-0
15.03.2026 Standard LiegeH 1-1
06.03.2026 RAAL La LouvièreA 0-0
21.02.2026 Union St. GilloiseA 2-1
15.02.2026 KVC WesterloH 0-2 45 6.5
08.02.2026 KV MechelenA 2-0 94 7.2
31.01.2026 Cercle BruggeA 0-4 81 6.9
25.01.2026 CharleroiH 0-2 88 7.6
18.01.2026 DenderA 1-0 31 6.9
27.12.2025 Zulte WaregemH 2-1 45 7.2
21.12.2025 AnderlechtH 2-2
14.12.2025 GentA 0-2
20.10.2025 Standard LiegeA 1-0 45 6.6
04.10.2025 Cercle BruggeH 1-1 79 6.3
27.09.2025 Zulte WaregemA 2-0
20.09.2025 AnderlechtA 0-0 37 6.6
14.09.2025 GentH 1-2 10 7.0
30.08.2025 KVC WesterloA 2-0 90 6.5
24.08.2025 KV MechelenH 2-1 46 1 6.6
17.08.2025 CharleroiA 1-1 21 6.6
10.08.2025 OH LeuvenH 3-1 36 6.3
03.08.2025 GenkA 1-1 90 6.3
25.07.2025 Union St. GilloiseH 1-1 90 6.6
29.05.2025 CharleroiH 1-2
25.05.2025 Club Brugge KVA 1-1 13 6.7
17.05.2025 Union St. GilloiseH 0-4
11.05.2025 GentA 0-3 14 6.3
01.05.2025 AnderlechtH 1-3
27.04.2025 GenkA 0-1 13 6.3
23.04.2025 GenkH 1-1 30 6.3
20.04.2025 AnderlechtA 0-0 11 6.7
13.04.2025 GentH 0-1
06.04.2025 Club Brugge KVH 2-3
29.03.2025 Union St. GilloiseA 5-1 45 6.5
16.03.2025 Standard LiegeA 0-0 45 6.9
09.03.2025 GentH 0-1 8 6.2
01.03.2025 Cercle BruggeA 0-0
02.02.2025 Club Brugge KVH 2-1
24.01.2025 St. TruidenA 1-1
19.01.2025 KVC WesterloH 3-2
12.01.2025 Beerschot WilrijkA 1-1
26.12.2024 GenkH 2-2 12 6.3
21.12.2024 DenderA 1-3 15 6.9
13.12.2024 KV MechelenA 1-1 33 6.2
08.12.2024 CharleroiH 1-3 45 2 6.2
01.12.2024 Union St. GilloiseA 2-1
22.11.2024 DenderH 1-1 45 6.5
09.11.2024 KortrijkA 1-2 89 6.3
03.11.2024 GenkA 2-0 75 6.3
27.10.2024 Standard LiegeH 3-0 88 6.9
20.10.2024 OH LeuvenA 1-1
21.09.2024 KVC WesterloA 1-2
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2024–2025 · 56 maç
Antwerp 56maç 2024–2025
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2024-07-01 Young Reds Royal Antwerp -
2023-07-01 Antwerp U18 Young Reds -
2021-07-01 Antwerp Yth. Antwerp U18 -
2018-07-01 Lierse SK Yth. Antwerp Yth. free transfer
SCOUT RAPORUHeatmap proxy · 928 dk

İzlemede: İki yönlü orta saha

Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.

Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Savunma etkisiMüdahale, pas arası ve ikili mücadele etkisi olumlu.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Bir scout sırada neye bakar
  • Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
  • Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU62.2Jupiler Pro League 2025
PERFORMANS46.6928 dk
KARARİzlemeye değer62/100
ROL UYUMU2025
Top kapan ön libero 71.3
Derinden oyun kurucu 66.1
Box-to-box orta saha 60.9
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 228 oyuncu
Scout skoru %78
Performans %66
Dakika %62
Değer / getiri %3
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru %88
Performans %70
Dakika %76
Değer / getiri %18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Ortalama rating 6.73 7.1 95
Dakika güvenliği 63.7 82 78
Müdahale / 90 2.42 3.2 76
Performans skoru 46.6 75 62
İkili mücadele kazanma 56.76 58 98
Pas hacmi / 90 50.92 50 100
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam