BU SEZON0G · 0A
Asist00.00 / 90
Şut30.43 / 90
Kilit pas91.30 / 90
Başarılı dripling20.29 / 90
Kazanılan ikili284.03 / 90
Rating6.86
OYUNCU PROFİLİUEFA Europa Conference League 2024 · 135 defanslar
- Müdahale 1.30 %34
- Pas arası 1.30 %60
- Blok 0.58 %57
- İkili mücadele %37 %1
- Pas isabeti %77 %11
- Faul (az iyi) 2.30 %1
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 625 dakika oynadı.
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2020/21 · 0 G+A
GolAsist
2024/25
8
625
0
0
6.86
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut3%33 isabet
Kilit pas9
Drible2%17 başarı
İkili kazanılan28%37
Müdahale9
Faul168 kazanılan
İlk 1171 yedek
Kart2
2023/24
9
598
0
0
6.70
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut3%33 isabet
Kilit pas6
Drible11%46 başarı
İkili kazanılan42%55
Müdahale17
Faul79 kazanılan
Ofsayt1
İlk 1172 yedek
2022/23
12
138
0
0
6.40
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Kilit pas1
İkili kazanılan10%43
Müdahale6
Faul32 kazanılan
İlk 11111 yedek
2021/22
13
409
0
0
6.86
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1%100 isabet
Kilit pas7
Drible6%60 başarı
İkili kazanılan27%51
Müdahale8
Faul84 kazanılan
İlk 1158 yedek
Kart1
2020/21
9
180
0
0
6.90
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1%100 isabet
Kilit pas3
İkili kazanılan14%64
Müdahale10
Faul31 kazanılan
İlk 1127 yedek
Kart1
TOPLAM GOL0
İLK 11131 yedek girdi
KART4
FORMA2
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-15%38
- 4-4-23%23
- 5-4-12%15
- 3-1-4-21%8
- 3-4-2-11%8
- 3-5-1-11%8
MAÇ GEÇMİŞİ51 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 20.02.2025 | Borac Banja LukaH | 0-0 | 90 | – | 7.5 | ||
| 13.02.2025 | Borac Banja LukaA | 1-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 19.12.2024 | JagielloniaA | 0-0 | 87 | – | 6.6 | ||
| 12.12.2024 | Cercle BruggeH | 1-4 | 90 | 1 | 6.3 | ||
| 28.11.2024 | LarneH | 1-0 | 88 | – | 7.2 | ||
| 07.11.2024 | HJK helsinkiA | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 24.10.2024 | Lask LinzH | 2-0 | 90 | – | 7.0 | ||
| 03.10.2024 | 1. FC HeidenheimA | 2-1 | 90 | 2 | 6.2 | ||
| 14.12.2023 | Slovan BratislavaA | 1-2 | 75 | – | 6.3 | ||
| 30.11.2023 | LilleH | 0-2 | 45↑ | – | 6.7 | ||
| 09.11.2023 | KI KlaksvikH | 2-0 | 1 | – | – | ||
| 26.10.2023 | KI KlaksvikA | 3-0 | 33↑ | 1 | 7.2 | ||
| 05.10.2023 | Slovan BratislavaH | 0-1 | 90 | – | 6.3 | ||
| 20.09.2023 | LilleA | 2-0 | 90 | 2 | 6.2 | ||
| 15.08.2023 | GalatasarayA | 1-0 | 90 | – | 7.5 | ||
| 08.08.2023 | GalatasarayH | 0-3 | 90 | – | 6.5 | ||
| 19.07.2023 | Valmiera / BSSA | 1-2 | 84 | – | 6.7 | ||
| 18.02.2023 | EstorilA | 1-3 | 8↑ | – | 6.3 | ||
| 06.02.2023 | PortimonenseA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 31.01.2023 | GIL VicenteH | 2-1 | 9↑ | – | 6.3 | ||
| 26.01.2023 | BenficaH | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 21.01.2023 | SC BragaH | 1-2 | 11↑ | – | 6.3 | ||
| 14.01.2023 | Rio AveA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 08.01.2023 | ChavesH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 29.12.2022 | Sporting CPA | 3-0 | 10↑ | – | 6.7 | ||
| 13.11.2022 | VizelaH | 0-2 | 78 | – | 6.3 | ||
| 05.11.2022 | FC PortoA | 4-0 | 12↑ | – | 6.6 | ||
| 28.10.2022 | MaritimoH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 22.10.2022 | FamalicaoA | 2-1 | 10↑ | – | 6.3 | ||
| 18.12.2021 | TondelaA | 0-1 | 28 | – | 6.3 | ||
| 10.12.2021 | GIL VicenteH | 0-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 04.12.2021 | GuimaraesH | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 28.11.2021 | MaritimoA | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 07.11.2021 | Sporting CPH | 0-2 | 72 | – | 6.9 | ||
| 01.11.2021 | MoreirenseA | 1-1 | 90 | 1 | 6.5 | ||
| 24.10.2021 | AroucaH | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 19.09.2021 | VizelaA | 1-1 | 90 | – | 7.9 | ||
| 11.09.2021 | SC BragaH | 0-0 | 9↑ | – | 6.9 | ||
| 29.08.2021 | PortimonenseA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 23.08.2021 | EstorilH | 1-3 | 30↑ | – | 6.3 | ||
| 16.08.2021 | BoavistaA | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 08.08.2021 | FamalicaoH | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 18.05.2021 | TondelaA | 2-3 | –↑ | – | – | ||
| 14.05.2021 | GIL VicenteH | 0-2 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 09.05.2021 | MaritimoH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 05.05.2021 | SC BragaA | 1-1 | 90 | – | 6.6 | ||
| 30.04.2021 | BelenensesH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 25.04.2021 | Rio AveA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 16.04.2021 | BoavistaA | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 10.04.2021 | BenficaH | 0-5 | –↑ | – | – | ||
| 04.04.2021 | FamalicaoA | 2-0 | –↑ | – | – |
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2024 · 51 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum
