BU SEZON0G · 0A
Asist00.00 / 90
Kazanılan ikili100.57 / 90
Rating6.87
OYUNCU PROFİLİPrimeira Liga 2024 · 24 kaleciler
- Kurtarış 3.20 %74
- Yenen gol (az iyi) 1.71 %13
- Pas isabeti %60 %26
- Pas hacmi 26.7 %43
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 1575 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆
Paulista A22018 · Brazil
🏆
Paranaense 12017 · Brazil
🏆
Catarinense 12013 · Brazil
🥈
Paranaense 12015 · Brazil · 2nd Place
🥈
Serie B2012 · Brazil · 2nd Place
2024/25
18
1.575
0
0
6.87
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
İkili kazanılan10%100
İlk 1118
2023/24
26
2.340
0
0
7.02
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Kilit pas1
İkili kazanılan13%81
Müdahale2
İlk 1126
TOPLAM GOL0
İLK 11180 yedek girdi
FORMA30
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 3-4-2-14%25
- 3-4-34%25
- 4-4-24%25
- 4-2-3-12%12
- 4-3-31%6
- 4-4-1-11%6
MAÇ GEÇMİŞİ44 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 19.01.2025 | SC BragaH | 0-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 05.01.2025 | EstorilH | 2-4 | 90 | – | 5.6 | ||
| 28.12.2024 | AVSA | 1-1 | 90 | – | 7.5 | ||
| 23.12.2024 | Rio AveH | 1-0 | 90 | – | 8.2 | ||
| 16.12.2024 | FC PortoA | 2-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 09.12.2024 | AroucaH | 2-1 | 90 | – | 7.0 | ||
| 29.11.2024 | FarenseA | 1-0 | 90 | – | 6.3 | ||
| 10.11.2024 | NacionalH | 2-0 | 45 | – | 6.6 | ||
| 01.11.2024 | Sporting CPA | 5-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 27.10.2024 | GuimaraesH | 2-2 | 90 | – | 6.5 | ||
| 05.10.2024 | GIL VicenteA | 3-0 | 90 | – | 6.2 | ||
| 28.09.2024 | MoreirenseH | 2-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 21.09.2024 | Santa ClaraA | 1-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 16.09.2024 | BoavistaH | 2-2 | 90 | – | 6.0 | ||
| 31.08.2024 | Casa PiaH | 0-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 24.08.2024 | BenficaA | 1-0 | 90 | – | 8.3 | ||
| 19.08.2024 | FamalicaoH | 0-3 | 90 | – | 6.2 | ||
| 11.08.2024 | SC BragaA | 1-1 | 90 | – | 7.5 | ||
| 18.05.2024 | GIL VicenteH | 1-0 | 90 | – | 7.5 | ||
| 11.05.2024 | VizelaA | 4-0 | 90 | – | 6.5 | ||
| 05.05.2024 | AroucaA | 0-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 29.04.2024 | FarenseH | 0-3 | 90 | – | 6.3 | ||
| 20.04.2024 | BoavistaA | 1-1 | 90 | – | 7.3 | ||
| 14.04.2024 | Rio AveH | 2-2 | 90 | – | 6.5 | ||
| 07.04.2024 | MoreirenseA | 2-2 | 90 | – | 6.3 | ||
| 29.03.2024 | Sporting CPH | 1-2 | 90 | – | 7.3 | ||
| 16.03.2024 | FamalicaoA | 0-0 | 90 | – | 8.0 | ||
| 08.03.2024 | Casa PiaH | 3-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 02.03.2024 | SC BragaA | 3-0 | 90 | – | 7.9 | ||
| 24.02.2024 | ChavesH | 1-1 | 90 | – | 6.7 | ||
| 17.02.2024 | FC PortoA | 2-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 09.02.2024 | PortimonenseH | 3-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 04.02.2024 | EstorilA | 1-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 29.01.2024 | BenficaH | 1-4 | 90 | – | 6.9 | ||
| 21.01.2024 | GuimaraesA | 3-0 | 90 | – | 6.2 | ||
| 14.01.2024 | GIL VicenteA | 1-1 | 90 | – | 6.5 | ||
| 06.01.2024 | VizelaH | 1-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 28.09.2023 | SC BragaH | 2-4 | 90 | – | 7.0 | ||
| 24.09.2023 | ChavesA | 2-2 | 90 | – | 6.9 | ||
| 15.09.2023 | FC PortoH | 0-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 02.09.2023 | PortimonenseA | 1-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 25.08.2023 | EstorilH | 2-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 19.08.2023 | BenficaA | 2-0 | 90 | – | 7.9 | ||
| 13.08.2023 | GuimaraesH | 0-1 | 90 | – | 7.5 |
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2023–2024 · 44 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum