Brazil · Midfielder
Jorge Samuel Figueiredo Fernandes
LİGMatogrossense
BU SEZON0G · 0A
Asist00.00 / 90
Şut40.90 / 90
Kilit pas71.57 / 90
Başarılı dripling71.57 / 90
Kazanılan ikili163.59 / 90
Rating6.81
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Asist
0.000.08
Şut
0.901.35
Kilit pas
1.571.52
Başarılı dripling
1.571.10
Kazanılan ikili
3.594.65
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
KUPALAR
🏆
Matogrossense 12024 · Brazil
🏆
Tournoi Maurice Revello2019 · World
🏆
Florida Cup2017 · World
🏆
CONMEBOL Libertadores U202016 · South-America
🏆
Copa RS U202016 · World
🏆
Copa do Brasil U202016 · Brazil
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2021/22 · 5 G+A
GolAsist
2025/26
11
401
0
0
6.81
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut4%50 isabet
Kilit pas7
Drible7%78 başarı
İkili kazanılan16%47
Müdahale3
Faul55 kazanılan
Ofsayt1
İlk 1147 yedek
2024/25
35
1.563
1
1
6.77
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut17%53 isabet
Kilit pas22
Drible16%67 başarı
İkili kazanılan80%53
Müdahale22
Faul2433 kazanılan
İlk 111718 yedek
G+A / 900.12
Kart3
2023/24
29
512
0
0
6.66
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut9%56 isabet
Kilit pas7
Drible5%50 başarı
İkili kazanılan21%36
Müdahale2
Faul1611 kazanılan
İlk 11524 yedek
Kart1
2022/23
25
1.720
2
3
6.93
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut34%38 isabet
Kilit pas31
Drible21%43 başarı
İkili kazanılan75%39
Müdahale17
Faul2929 kazanılan
İlk 11205 yedek
G+A / 900.26
Kart3
2021/22
26
1.432
1
4
6.70
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut16%50 isabet
Kilit pas23
Drible13%46 başarı
İkili kazanılan67%44
Müdahale18
Faul3030 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11179 yedek
G+A / 900.31
Kart61
2020/21
7
578
0
2
7.09
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut2
Kilit pas14
Drible9%69 başarı
İkili kazanılan37%55
Müdahale14
Faul1111 kazanılan
İlk 117
G+A / 900.31
Kart2
TOPLAM GOL1
İLK 112125 yedek girdi
KART4
FORMA18
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR1 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 1 %100
- 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-115%39
- 4-3-37%18
- 5-4-17%18
- 3-4-2-13%8
- 3-4-33%8
- 4-5-13%8
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 23.11.2025 | Sao PauloA | 2-1 | 43↑ | 1 | 6.6 | ||
| 20.11.2025 | CruzeiroH | 3-3 | –↑ | – | – | ||
| 08.11.2025 | Vasco DA GamaA | 1-3 | –↑ | – | – | ||
| 05.11.2025 | Sport RecifeA | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 05.10.2025 | Fortaleza ECH | 1-2 | 77 | – | 7.0 | ||
| 01.10.2025 | Atletico-MGA | 0-0 | 77 | – | 6.9 | ||
| 27.09.2025 | InternacionalH | 1-1 | 74 | 1 | 6.9 | ||
| 21.09.2025 | MirassolA | 2-0 | 45↑ | 1 | 7.2 | ||
| 14.09.2025 | FlamengoH | 0-2 | 14↑ | – | 6.2 | ||
| 27.07.2025 | BahiaA | 3-0 | 71 | 1 | 6.9 | ||
| 24.07.2025 | Sao PauloH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 11.05.2025 | EstrelaA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 13.04.2025 | SC BragaA | 4-1 | 45↑ | – | 6.3 | ||
| 04.04.2025 | EstorilH | 0-3 | 90 | – | 6.0 | ||
| 30.03.2025 | FamalicaoA | 4-1 | 90 | – | 6.7 | ||
| 15.03.2025 | FC PortoA | 2-0 | 48 | – | 6.7 | ||
| 08.03.2025 | AroucaH | 0-1 | 63 | – | 6.6 | ||
| 02.03.2025 | FarenseA | 0-1 | 77 | – | 6.6 | ||
| 08.02.2025 | Santa ClaraH | 1-2 | 66 | 1 | 7.3 | ||
| 01.02.2025 | GuimaraesA | 2-0 | 20↑ | – | 6.3 | ||
| 09.11.2024 | BotafogoA | 0-0 | 15↑ | – | 6.3 | ||
| 02.11.2024 | RB BragantinoA | 0-0 | 34 | – | 6.9 | ||
| 28.10.2024 | CorinthiansH | 0-1 | 90 | 2 | 7.2 | ||
| 25.10.2024 | Vasco DA GamaA | 1-0 | 90 | 2 | 7.9 | ||
| 05.10.2024 | Sao PauloH | 2-0 | 64 | 1 | – | 6.6 | |
| 29.09.2024 | Fortaleza ECA | 1-0 | 83 | – | 6.9 | ||
| 22.09.2024 | CruzeiroH | 0-0 | 81 | 1 | 7.3 | ||
| 16.09.2024 | InternacionalA | 3-0 | 79 | – | 6.5 | ||
| 05.09.2024 | JuventudeH | 0-0 | 87 | 3 | 7.3 | ||
| 31.08.2024 | CriciumaH | 2-1 | 55↑ | 1 | 2 | 7.3 | |
| 24.08.2024 | PalmeirasA | 5-0 | 38 | – | 6.5 | ||
| 17.08.2024 | Atletico-MGA | 1-1 | 89 | 1 | 7.0 | ||
| 10.08.2024 | GremioH | 1-3 | 31↑ | 1 | 7.2 | ||
| 03.08.2024 | VitoriaA | 1-0 | 14↑ | – | 6.7 | ||
| 13.07.2024 | BahiaA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 06.07.2024 | FlamengoA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 03.07.2024 | BotafogoH | 1-2 | 15↑ | – | 6.9 | ||
| 29.06.2024 | RB BragantinoH | 1-1 | 28↑ | – | 6.3 | ||
| 26.06.2024 | CorinthiansA | 1-1 | 11↑ | 1 | 6.7 | ||
| 22.06.2024 | Atletico GoianienseH | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 19.06.2024 | Sao PauloA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 16.06.2024 | Fortaleza ECH | 5-0 | 23↑ | 1 | 6.9 | ||
| 05.05.2024 | PalmeirasH | 0-2 | 83 | 1 | 6.6 | ||
| 27.04.2024 | Atletico-MGH | 0-3 | 34↑ | – | 6.2 | ||
| 20.04.2024 | GremioA | 1-0 | 20↑ | 1 | 7.0 | ||
| 14.04.2024 | Atletico ParanaenseA | 4-0 | –↑ | – | – | ||
| 03.12.2023 | CruzeiroH | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 30.11.2023 | CoritibaA | 1-1 | 20↑ | – | 6.9 | ||
| 26.11.2023 | SantosH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 23.11.2023 | Fortaleza ECA | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 12.11.2023 | RB BragantinoA | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 09.11.2023 | GremioH | 3-4 | –↑ | – | – | ||
| 06.11.2023 | Vasco DA GamaA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 02.11.2023 | PalmeirasH | 3-4 | –↑ | – | – | ||
| 02.10.2023 | GoiasH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 22.09.2023 | CorinthiansA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 17.09.2023 | Atletico-MGA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 03.09.2023 | FlamengoH | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 27.08.2023 | BahiaH | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 19.08.2023 | Sao PauloA | 0-0 | –↑ | – | – |
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2016–2025 · 133 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
SCOUT RAPORUAggregated only · 401 dk
Veri yetersiz: Dengeli orta saha profili
Mevcut skor ve veri kalitesi aktif shortlist icin zayif.
Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Bir scout sırada neye bakar
- Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU38.6Serie A 2025
PERFORMANS43.4401 dk
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 341 oyuncu
Scout skoru
%32
Performans
%59
Dakika
%48
Değer / getiri
%2
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru
%41
Performans
%64
Dakika
%61
Değer / getiri
%18
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Giorgi TsitaishviliMetz · 25
%95
3gol
2asist
60scout
Ligue 1
Theodore Ku-DiPietroColorado Rapids · 23
%77
1gol
2asist
67scout
Major League Soccer
Villum BerthelsenFC Nordsjaelland · 19
%77
0gol
0asist
62scout
Superliga
Kevin RoseroNecaxa · 27
%77
2gol
3asist
62scout
Liga MX
Yáser AsprillaGirona · 22
%72
0gol
0asist
52scout
€14.00M
La Liga
Alexander WarnerydTromso · 20
%61
1gol
0asist
54scout
Eliteserien
Nermin KarićVirtus Entella · 26
%61
3gol
4asist
69scout
€650K
Serie B
Runar Robinsonn NorheimTromso · 20
%60
2gol
3asist
73scout
Eliteserien
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum




