Spain · Defender
Aitor García Flores
LİGPrimeira Liga
BU SEZON0G · 0A
Gol00.00 / 90
Asist00.00 / 90
Şut11.10 / 90
Kilit pas00.00 / 90
Başarılı dripling00.00 / 90
Kazanılan ikili33.29 / 90
Rating6.34
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Asist
0.000.00
Kilit pas
0.000.46
Kazanılan ikili
3.294.18
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
KUPALAR
🥈
UEFA Conference League2024/2025 · Europe · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2024/25 · 0 G+A
GolAsist
2026/27
4
82
0
0
6.34
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1%100 isabet
İkili kazanılan3%50
Müdahale1
İlk 1122 yedek
2025/26
12
194
0
0
6.54
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Kilit pas1
İkili kazanılan9%56
Müdahale3
Faul34 kazanılan
Kart1
2024/25
33
450
0
0
6.71
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut3%33 isabet
Kilit pas5
Drible1%20 başarı
İkili kazanılan21%44
Müdahale9
Faul77 kazanılan
İlk 11429 yedek
Kart1
TOPLAM GOL0
İLK 11647 yedek girdi
KART4
FORMA21
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-144%85
- 4-4-26%12
- 4-3-31%2
- 4-4-1-11%2
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ49 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 29.08.2026 | MaritimoH | 2-1 | 11 | 1 | 6.4 | ||
| 23.08.2026 | FC PortoA | 2-0 | 6↑ | – | – | ||
| 16.08.2026 | MoreirenseH | 4-0 | –↑ | – | – | ||
| 08.08.2026 | GuimaraesA | 0-1 | 65 | – | 6.3 | ||
| 16.05.2026 | TondelaH | 3-1 | 10↑ | – | 6.7 | ||
| 11.05.2026 | GIL VicenteA | 1-3 | 11↑ | – | 6.5 | ||
| 02.05.2026 | Santa ClaraH | 2-2 | 15↑ | – | 6.3 | ||
| 24.04.2026 | AlvercaA | 2-1 | 9↑ | – | 6.3 | ||
| 19.04.2026 | EstrelaH | 1-0 | 18↑ | – | 6.3 | ||
| 12.04.2026 | SC BragaA | 1-0 | 8↑ | – | 6.3 | ||
| 06.04.2026 | EstorilH | 3-2 | 7↑ | – | – | ||
| 24.01.2026 | Sporting CPH | 1-2 | 26↑ | – | 6.3 | ||
| 17.01.2026 | AVSA | 0-1 | 18↑ | – | 6.9 | ||
| 23.08.2025 | Rio AveH | 3-3 | 31↑ | – | 6.7 | ||
| 17.08.2025 | Sporting CPA | 6-0 | 28↑ | – | 6.7 | ||
| 09.08.2025 | AVSH | 3-1 | 13↑ | – | 6.9 | ||
| 28.05.2025 | ChelseaH | 1-4 | –↑ | – | – | ||
| 23.05.2025 | ValenciaH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 17.04.2025 | JagielloniaA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 05.04.2025 | BarcelonaA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 16.03.2025 | LeganesA | 2-3 | –↑ | – | – | ||
| 13.03.2025 | GuimaraesA | 0-4 | 8↑ | – | 6.7 | ||
| 09.03.2025 | Las PalmasH | 1-0 | 10↑ | – | 6.3 | ||
| 06.03.2025 | GuimaraesH | 2-2 | 13↑ | 1 | 6.7 | ||
| 01.03.2025 | Real MadridH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 23.02.2025 | GetafeA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 20.02.2025 | GentH | 0-1 | 80 | – | 6.9 | ||
| 13.02.2025 | GentA | 0-3 | 1↑ | – | – | ||
| 08.02.2025 | Celta VigoA | 3-2 | –↑ | – | – | ||
| 02.02.2025 | Athletic ClubH | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 25.01.2025 | MallorcaA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 18.01.2025 | AlavesH | 1-3 | 19↑ | – | 6.5 | ||
| 11.01.2025 | ValladolidA | 1-0 | 15↑ | – | 6.6 | ||
| 22.12.2024 | Rayo VallecanoH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 19.12.2024 | HJK helsinkiH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 15.12.2024 | VillarrealA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 12.12.2024 | PetrocubA | 0-1 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 07.12.2024 | BarcelonaH | 2-2 | 76 | – | 6.2 | ||
| 01.12.2024 | Real SociedadA | 2-0 | 11↑ | – | 6.5 | ||
| 28.11.2024 | Mlada BoleslavA | 2-1 | 45↑ | – | 6.7 | ||
| 23.11.2024 | ValenciaA | 4-2 | –↑ | – | – | ||
| 10.11.2024 | Celta VigoH | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 07.11.2024 | CeljeH | 2-1 | 60 | 1 | 6.9 | ||
| 03.11.2024 | Athletic ClubA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 27.10.2024 | Atletico MadridH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 24.10.2024 | FC CopenhagenH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 19.10.2024 | OsasunaA | 1-2 | 22↑ | – | 6.3 | ||
| 03.10.2024 | Legia WarszawaA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 23.09.2024 | MallorcaH | 1-2 | –↑ | – | – |
ŞUT2
GOL0
xG0.1
xG FARKI-0.1under performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Vücut bölgesine göre
- Kafa1%50
- Sol ayak1%50
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR2 şut
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 2 %100
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2022–2026 · 49 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 194 dk
Veri yetersiz: Dengeli orta saha profili
Örneklem ya da veri kapsamı bir yargıya varmak için yetersiz.
Güçlü yönler
Takip listesi adayıProfilde net bir zirve eksen yok; lig ve rol baglaminda izlenmeli.
Soru işaretleri
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıShot sample dusuk; xG/90 siralamasi dikkatli okunmali.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Bir scout sırada neye bakar
- Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU40.1Primeira Liga 2025
PERFORMANS24.8194 dk
KARARVeri yetersiz45/100
ROL UYUMU2025
Top kapan ön libero
38.2
Derinden oyun kurucu
32.4
Box-to-box orta saha
27.1
Role fit sinyali var ama confidence 62/100 ve risk 36/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 242 oyuncu
Scout skoru
%27
Performans
%25
Dakika
%34
Değer / getiri
%17
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru
%44
Performans
%33
Dakika
%51
Değer / getiri
%18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Ortalama rating
6.54
7.1
92
İkili mücadele kazanma
56.25
58
97
Müdahale / 90
1.39
3.2
43
Performans skoru
24.8
75
33
Pas hacmi / 90
36.19
50
72
Pas arası / 90
0.46
2.3
20
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Antoine MakoumbouSamsunspor · 27
%95
0gol
1asist
48scout
€4.00M
UEFA Europa Conference League
Kazper KarlssonDegerfors IF · 20
%94
0gol
0asist
48scout
Allsvenskan
Denis Huseinbašić1.FC Köln · 24
%75
0gol
0asist
46scout
€2.00M
Bundesliga
Oscar MacíasAtletico San Luis · 27
%73
1gol
1asist
50scout
Liga MX
Alan FrancoAtletico-MG · 27
%72
1gol
0asist
50scout
Serie A
Lorenzo CrisetigPadova
%69
0gol
1asist
57scout
€400K
Serie B
Sander BergeFulham · 27
%61
0gol
1asist
49scout
€25.00M
Premier League
Tom Van De LooiFamalicao · 26
%60
0gol
0asist
54scout
€2.00M
Primeira Liga
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum
