LİGCoppa Italia
BU SEZON0G · 0A
Gol00.00 / 90
Asist00.00 / 90
Şut00.00 / 90
Kilit pas00.00 / 90
Başarılı dripling00.00 / 90
Kazanılan ikili00.00 / 90
Rating6.22
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Gol
0.000.23
Asist
0.000.17
Şut
0.001.19
Kilit pas
0.001.25
Başarılı dripling
0.002.21
Kazanılan ikili
0.007.02
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
KUPALAR
🏆
UEFA U17 Championship2024 Cyprus · Europe
🏆
Super Cup2024/2025 · Italy
🏆
Trofeo Silvio Berlusconi2024 · Italy
🥈
Coppa Italia2024/2025 · Italy · 2nd Place
🥈
Coppa Italia Primavera2024/2025 · Italy · 2nd Place
🥈
UEFA Youth League2023/2024 · Europe · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2025/26 · 7 G+A
GolAsist
2025/26
41
1.646
4
3
6.86
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut21%81 isabet
Kilit pas22
Drible41%50 başarı
İkili kazanılan128%45
Müdahale28
Faul3749 kazanılan
Ofsayt1
İlk 112120 yedek
G+A / 900.38
Kart2
2024/25
5
62
0
0
6.90
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut2
Kilit pas1
İkili kazanılan3%50
Müdahale2
Faul1
İlk 1114 yedek
TOPLAM GOL0
İLK 1126 yedek girdi
FORMA14
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-17%88
- 4-3-31%12
MAÇ GEÇMİŞİ49 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 04.09.2026 | GenoaA | 1-4 | 6 | 0 | 6.2 | ||
| 30.08.2026 | NapoliA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 22.08.2026 | UdineseA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 29.05.2026 | MonzaA | 0-2 | 78 | 2 | 7.2 | ||
| 24.05.2026 | MonzaH | 0-2 | 84 | – | 7.2 | ||
| 20.05.2026 | PalermoA | 2-0 | 45 | 1 | 7.0 | ||
| 17.05.2026 | PalermoH | 3-0 | 76 | 1 | 1 | 7.3 | |
| 12.05.2026 | AvellinoH | 3-0 | 80 | 2 | 7.2 | ||
| 08.05.2026 | BariH | 2-3 | 21↑ | – | 6.6 | ||
| 01.05.2026 | PalermoA | 3-2 | –↑ | – | – | ||
| 25.04.2026 | SpeziaH | 4-2 | 78 | 2 | 6.3 | ||
| 18.04.2026 | Juve StabiaA | 1-1 | 79 | – | 6.9 | ||
| 14.04.2026 | ModenaH | 2-2 | 74 | 1 | – | 6.6 | |
| 11.04.2026 | AvellinoA | 1-1 | 79 | 1 | 6.2 | ||
| 06.04.2026 | MonzaH | 1-1 | 67 | – | 6.9 | ||
| 21.03.2026 | CesenaA | 3-1 | 83 | 1 | 2 | 8.2 | |
| 14.03.2026 | PadovaA | 1-3 | 59 | – | 6.3 | ||
| 08.03.2026 | EmpoliH | 3-2 | 72 | 1 | 7.7 | ||
| 04.03.2026 | CarrareseA | 3-3 | 55 | – | 6.2 | ||
| 01.03.2026 | FrosinoneH | 2-2 | 84 | 1 | 4 | 8.2 | |
| 21.02.2026 | Virtus EntellaA | 1-3 | 66 | – | 6.3 | ||
| 14.02.2026 | MantovaH | 2-0 | 70 | – | 6.6 | ||
| 10.02.2026 | PescaraA | 0-2 | 74 | 1 | 1 | 7.3 | |
| 07.02.2026 | ReggianaH | 2-0 | 67 | 1 | 1 | 8.3 | |
| 31.01.2026 | SudtirolA | 2-1 | 74 | 1 | 1 | 7.2 | |
| 25.01.2026 | SampdoriaH | 0-0 | 24↑ | 1 | 6.9 | ||
| 17.01.2026 | VeneziaA | 3-1 | 11↑ | – | 6.3 | ||
| 10.01.2026 | FrosinoneA | 2-0 | 15↑ | – | 6.2 | ||
| 27.12.2025 | CesenaH | 2-0 | 13↑ | – | 6.5 | ||
| 19.12.2025 | BariA | 1-2 | 19↑ | – | 6.3 | ||
| 13.12.2025 | AvellinoH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 08.12.2025 | ModenaA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 29.11.2025 | Virtus EntellaH | 3-2 | –↑ | – | – | ||
| 21.11.2025 | PescaraH | 3-3 | –↑ | – | – | ||
| 08.11.2025 | EmpoliA | 1-0 | 13↑ | – | 6.5 | ||
| 02.11.2025 | VeneziaH | 2-1 | 1↑ | – | – | ||
| 29.10.2025 | MantovaA | 1-3 | –↑ | – | – | ||
| 25.10.2025 | PalermoH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 19.10.2025 | PadovaH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 20.09.2025 | ReggianaA | 2-2 | 28↑ | 1 | 6.2 | ||
| 13.09.2025 | CarrareseH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 30.08.2025 | SpeziaA | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 24.08.2025 | SudtirolH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 15.08.2025 | SassuoloA | 1-0 | 57 | – | 6.3 | ||
| 29.12.2024 | AS RomaH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 20.12.2024 | VeronaA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 15.12.2024 | GenoaH | 0-0 | 62 | 2 | 6.9 | ||
| 29.10.2024 | NapoliH | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 19.10.2024 | UdineseH | 1-0 | –↑ | – | – |
ŞUT38
GOL4
xG2.9
xG FARKI+1.1over performing
DÖNÜŞÜM%10.5
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası20%53
- Açık oyun6%16
- Taç sonrası4%11
- Kontra atak3%8
- Korner2%5
- Duran top2%5
- Diğer1%3
Vücut bölgesine göre
- Sol ayak31%82
- Sağ ayak6%16
- Kafa1%3
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR38 şut
- 1-15' 4 %11
- 16-30' 8 %21
- 31-45' 8 %21
- 46-60' 7 %18
- 61-75' 7 %18
- 76-90+' 4 %11
PİYASA DEĞERİ€7.00M
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2023–2026 · 49 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2025-08-08
Milan U20
→
Catanzaro
free transfer
Milan U20
→
Catanzaro
free transfer
2023-07-01
Milan U17
→
Milan U19
-
Milan U17
→
Milan U19
-
2023-01-01
AC Milan Youth
→
Milan U17
-
AC Milan Youth
→
Milan U17
-
2015-07-01
La Dominante
→
AC Milan Youth
-
La Dominante
→
AC Milan Youth
-
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 1589 dk
Takip listesi: Top taşıyan hücumcu
Profil takip listesine girecek kadar güçlü; maç izleme ve rol kontrolü gerekiyor.
Güçlü yönler
Keşfedilmemiş profilYaş, oynadığı dakika ve skor dengesi olumlu.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Model primi riskiModelin beklediği değer, güncel piyasa değerinin altında kalıyor.
Bir scout sırada neye bakar
- Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
- Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU75.0Serie B 2025
PERFORMANS58.31589 dk
KARARİzlemeye değer63/100
◆ KeşfedilmemişPerformansı piyasa değerinin üstünde.
ROL UYUMU2025
Baskıcı forvet
82.8
Bağlantı kuran forvet
82.4
Çizgi kanadı
81.5
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 150 oyuncu
Scout skoru
%92
Performans
%73
Dakika
%79
Değer / getiri
%5
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru
%97
Performans
%75
Dakika
%88
Değer / getiri
%4
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği
100
76
100
Ortalama rating
6.88
7.15
96
Performans skoru
58.3
76
77
Müdahale / 90
1.47
1.4
100
İkili mücadele kazanma
45.42
50
91
Asist / 90
0.17
0.2
85
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
DukLeganes · 25
%95
4gol
5asist
65scout
Segunda División
Samuel MbangulaWerder Bremen · 21
%81
3gol
2asist
70scout
€8.00M
Bundesliga
Antony AlvesPortland Timbers · 24
%80
7gol
7asist
72scout
Major League Soccer
Samuel Amo-AmeyawStrasbourg · 19
%74
2gol
2asist
67scout
€8.00M
Ligue 1
Wilfried ZahaCharlotte · 33
%74
10gol
5asist
61scout
Major League Soccer
Sebastian TounektiHammarby FF · 23
%68
2gol
5asist
69scout
Allsvenskan
Livan BurcuUnion Berlin · 21
%66
1gol
1asist
56scout
€4.00M
Bundesliga
Jonathan RoweBologna · 22
%60
3gol
2asist
74scout
€50K
Serie A
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum

