LİGMajor League Soccer
BU SEZON0G · 0A
Gol00.00 / 90
Asist00.00 / 90
Şut61.84 / 90
Kilit pas10.31 / 90
Başarılı dripling51.54 / 90
Kazanılan ikili113.38 / 90
Rating6.53
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Gol
0.000.23
Asist
0.000.08
Şut
1.842.19
Kilit pas
0.311.10
Başarılı dripling
1.540.78
Kazanılan ikili
3.381.88
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
KUPALAR
🏆
Championship2020/2021 · England
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2024/25 · 6 G+A
GolAsist
2026/27
8
293
0
0
6.53
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut6%67 isabet
Kilit pas1
Drible5%56 başarı
İkili kazanılan11%39
Müdahale4
Faul6
Ofsayt1
İlk 1135 yedek
2025/26
28
1.150
3
1
6.61
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut28%25 isabet
Kilit pas14
Drible10%34 başarı
İkili kazanılan24%26
Müdahale9
Faul125 kazanılan
Ofsayt3
İlk 111414 yedek
G+A / 900.31
2024/25
34
2.089
3
3
6.63
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut31%42 isabet
Kilit pas21
Drible27%36 başarı
İkili kazanılan97%38
Müdahale33
Faul2523 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11277 yedek
G+A / 900.26
Kart4
2023/24
30
1.131
0
1
6.74
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut16%38 isabet
Kilit pas14
Drible9%43 başarı
İkili kazanılan41%38
Müdahale19
Faul167 kazanılan
Ofsayt3
İlk 111119 yedek
G+A / 900.08
2022/23
5
441
1
0
7.14
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut8%50 isabet
Kilit pas4
Drible13%81 başarı
İkili kazanılan29%55
Müdahale7
Faul58 kazanılan
İlk 115
G+A / 900.2
2021/22
24
519
0
0
6.52
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut7%100 isabet
Kilit pas4
Drible10%53 başarı
İkili kazanılan21%38
Müdahale4
Faul16 kazanılan
İlk 11618 yedek
Kart1
2020/21
34
1.132
1
0
6.71
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut21%43 isabet
Kilit pas18
Drible15%52 başarı
İkili kazanılan46%38
Müdahale18
Faul117 kazanılan
Ofsayt2
İlk 111024 yedek
G+A / 900.08
Kart1
TOPLAM GOL6
İLK 115043 yedek girdi
KART5
FORMA7
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR6 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 1 %17
- 46-60' 2 %33
- 61-75' 1 %17
- 76-90+' 2 %33
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-145%54
- 4-4-215%18
- 4-1-4-19%11
- 4-3-36%7
- 3-4-2-14%5
- 4-4-1-14%5
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar5aldığı asist
Onun asist yaptıkları6verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 06.09.2026 | San Jose EarthquakesH | 1-1 | 20 | 0 | 6.2 | ||
| 30.08.2026 | Portland TimbersA | 1-2 | 22↑ | – | 6.3 | ||
| 23.08.2026 | Philadelphia UnionH | 1-1 | 18↑ | – | 6.9 | ||
| 20.08.2026 | Seattle SoundersA | 1-2 | 71 | 1 | 6.3 | ||
| 17.08.2026 | FC DallasH | 1-2 | 54↑ | 2 | 6.9 | ||
| 02.08.2026 | Colorado RapidsA | 1-0 | 19↑ | – | 5.9 | ||
| 26.07.2026 | Houston DynamoA | 3-0 | 60 | 2 | 7.0 | ||
| 23.07.2026 | Seattle SoundersH | 3-1 | 29↑ | 1 | 6.7 | ||
| 11.04.2026 | WatfordH | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 06.04.2026 | PortsmouthA | 2-2 | 26↑ | – | 6.5 | ||
| 03.04.2026 | Hull CityH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 14.03.2026 | CharltonH | 1-1 | 30↑ | 1 | 6.5 | ||
| 10.02.2026 | NorwichH | 0-3 | 45 | 1 | 6.0 | ||
| 07.02.2026 | CoventryA | 0-0 | 57 | 1 | 6.3 | ||
| 03.02.2026 | Sheffield UtdA | 3-1 | 61 | – | 6.3 | ||
| 31.01.2026 | BirminghamH | 0-2 | 29↑ | – | 6.5 | ||
| 01.01.2026 | IpswichA | 2-1 | 45 | – | 6.7 | ||
| 29.12.2025 | SwanseaH | 0-1 | 66 | – | 6.3 | ||
| 26.12.2025 | SouthamptonH | 2-1 | 75 | 4 | 6.3 | ||
| 20.12.2025 | CharltonA | 1-0 | 15↑ | – | 6.2 | ||
| 28.11.2025 | IpswichH | 2-1 | 28↑ | 1 | 1 | 7.7 | |
| 25.11.2025 | NorwichA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 22.11.2025 | MiddlesbroughH | 1-1 | 63 | 1 | 6.0 | ||
| 08.11.2025 | West BromA | 2-1 | 72 | 1 | 1 | 7.2 | |
| 04.11.2025 | Stoke CityH | 0-3 | 53 | 1 | 6.3 | ||
| 01.11.2025 | MillwallH | 2-2 | 17↑ | 1 | 2 | 7.6 | |
| 25.10.2025 | Sheffield WednesdayA | 1-2 | 14↑ | 1 | 6.9 | ||
| 22.10.2025 | WrexhamA | 1-0 | 16↑ | 1 | 6.5 | ||
| 18.10.2025 | DerbyH | 1-0 | 24↑ | – | 6.2 | ||
| 04.10.2025 | WatfordA | 2-1 | 33↑ | 4 | 6.2 | ||
| 01.10.2025 | QPRA | 0-0 | 69 | 2 | 6.2 | ||
| 27.09.2025 | Sheffield UtdH | 0-1 | 69 | 1 | 7.7 | ||
| 21.09.2025 | Bristol CityA | 1-3 | 72 | 1 | 2 | 8.0 | |
| 13.09.2025 | LeicesterH | 2-2 | 72 | 2 | 6.3 | ||
| 30.08.2025 | CoventryH | 2-2 | 72 | 1 | 6.2 | ||
| 23.08.2025 | BirminghamA | 1-0 | 27↑ | 1 | 6.7 | ||
| 03.05.2025 | SwanseaA | 3-3 | 24↑ | 1 | 1 | 7.2 | |
| 26.04.2025 | SunderlandH | 2-0 | 73 | 1 | 6.7 | ||
| 21.04.2025 | CardiffA | 1-1 | 45 | – | 6.2 | ||
| 18.04.2025 | LeedsH | 0-1 | 80 | 1 | 6.2 | ||
| 12.04.2025 | Sheffield WednesdayA | 0-1 | 12↑ | – | 6.7 | ||
| 09.04.2025 | QPRH | 1-3 | 90 | 1 | 6.5 | ||
| 05.04.2025 | Sheffield UtdH | 1-0 | 81 | 2 | 6.6 | ||
| 29.03.2025 | MiddlesbroughA | 2-1 | 65 | 1 | 6.3 | ||
| 15.03.2025 | WatfordH | 1-0 | 89 | 1 | 6.9 | ||
| 12.03.2025 | Hull CityA | 2-1 | 27↑ | 1 | 6.6 | ||
| 07.03.2025 | NorwichA | 1-1 | 63 | – | 6.3 | ||
| 01.03.2025 | CoventryH | 2-3 | 74 | 1 | – | 7.0 | |
| 22.02.2025 | West BromA | 2-0 | 74 | 1 | 6.7 | ||
| 15.02.2025 | PortsmouthH | 0-2 | 90 | 1 | 6.5 | ||
| 11.02.2025 | DerbyA | 0-0 | 65 | – | 6.5 | ||
| 04.02.2025 | BurnleyA | 1-0 | 76 | 2 | 6.6 | ||
| 01.02.2025 | Bristol CityH | 1-1 | 79 | 3 | 6.6 | ||
| 25.01.2025 | Stoke CityA | 0-0 | 88 | 3 | 7.6 | ||
| 21.01.2025 | LutonH | 3-2 | 80 | 1 | 6.6 | ||
| 18.01.2025 | BlackburnH | 1-0 | 89 | 2 | 6.9 | ||
| 14.01.2025 | PlymouthA | 1-1 | 68 | – | 6.2 | ||
| 04.01.2025 | PrestonA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 01.01.2025 | MillwallA | 0-1 | 69 | 1 | 1 | 7.2 | |
| 29.12.2024 | PlymouthH | 2-0 | 72 | 1 | 3 | 7.3 |
ŞUT39
GOL3
xG2.6
xG FARKI+0.4over performing
DÖNÜŞÜM%7.7
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası15%38
- Açık oyun10%26
- Kontra atak9%23
- Taç sonrası3%8
- Korner2%5
Vücut bölgesine göre
- Sol ayak34%87
- Sağ ayak5%13
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR39 şut
- 1-15' 3 %8
- 16-30' 4 %10
- 31-45' 8 %21
- 46-60' 6 %15
- 61-75' 9 %23
- 76-90+' 9 %23
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2015–2026 · 163 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
04.2022
Ayak bileği sakatlığıŞüpheli
1 maç
10.2021
Maç eksiğiŞüpheli
1 maç
09.2021
HastalıkKadroda yok
3 maç
09.2021
HastalıkŞüpheli
2 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 1150 dk
İzlemede: Dengeli orta saha profili
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Soru işaretleri
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU51.9Championship 2025
PERFORMANS35.11150 dk
KARARVeri yetersiz55/100
FORM TRENDİStabil-3.5
ROL UYUMU2025
İleri sekiz
64.7
Box-to-box orta saha
62.2
Numara 10
61.6
Role fit sinyali var ama confidence 84/100 ve risk 8/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 362 oyuncu
Scout skoru
%56
Performans
%44
Dakika
%63
Değer / getiri
%10
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru
%68
Performans
%49
Dakika
%80
Değer / getiri
%18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği
93.3
76
100
Ortalama rating
6.61
7.2
92
Kilit pas / 90
1.1
1.8
61
Gol / 90
0.23
0.22
100
Performans skoru
35.1
76
46
Başarılı drible / 90
0.78
1.5
52
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
FORM
Son form stabil. Rating delta -0.11. Dakika delta -2.2.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Alex RubioAlbacete
%95
4gol
0asist
45scout
€1.00M
Segunda División
Mario EngelsHeracles · 32
%81
1gol
2asist
46scout
Eredivisie
Harvey BarnesNewcastle · 28
%77
6gol
1asist
40scout
€32.00M
Premier League
Mert KömürFC Augsburg · 20
%71
2gol
4asist
69scout
€12.00M
Bundesliga
Francis OnyekaVfL Bochum · 18
%64
8gol
1asist
66scout
€500K
2. Bundesliga
Serdar GürlerYeni Çorumspor · 34
%64
5gol
3asist
56scout
€100K
1. Lig
Bryan MbeumoManchester United · 26
%61
10gol
3asist
56scout
Premier League
Théo Le NormandFC Andorra · 25
%60
4gol
0asist
57scout
€300K
Segunda División
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum







