LİGJupiler Pro League
BU SEZON0G · 0A
Gol00.00 / 90
Asist00.00 / 90
Şut30.63 / 90
Kilit pas00.00 / 90
Başarılı dripling10.21 / 90
Kazanılan ikili245.07 / 90
Rating6.74
OYUNCU PROFİLİJupiler Pro League 2026 · 69 defanslar
- Müdahale 1.48 %31
- Pas arası 2.11 %78
- Blok 0.42 %43
- İkili mücadele %60 %62
- Pas isabeti %86 %59
- Faul (az iyi) 1.69 %9
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 426 dakika oynadı.
2026/27
5
426
0
0
6.74
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut3
Drible1%100 başarı
İkili kazanılan24%60
Müdahale7
Faul82 kazanılan
İlk 115
Kart1
2025/26
34
2.716
1
0
6.76
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut8%50 isabet
Kilit pas7
Drible7%58 başarı
İkili kazanılan154%54
Müdahale52
Faul4520 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11322 yedek
G+A / 900.03
Kart6
TOPLAM GOL2
İLK 11362 yedek girdi
KART7
FORMA4
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR2 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 1 %50
- 46-60' 1 %50
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 3-4-1-210%31
- 3-4-2-17%22
- 3-1-4-25%16
- 3-4-34%12
- 3-5-24%12
- 4-2-3-12%6
MAÇ GEÇMİŞİ39 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.09.2026 | Standard LiegeA | 1-0 | 90 | 1 | 7.0 | ||
| 30.08.2026 | St. TruidenH | 1-4 | 82 | 1 | 6.3 | ||
| 22.08.2026 | GenkH | 4-4 | 79 | – | 6.2 | ||
| 15.08.2026 | KortrijkA | 0-3 | 90 | – | 7.2 | ||
| 09.08.2026 | SK BeverenH | 2-1 | 85 | 1 | 7.0 | ||
| 23.05.2026 | KVC WesterloH | 2-0 | 83 | – | 6.9 | ||
| 19.05.2026 | GenkA | 0-0 | 87 | – | 7.9 | ||
| 15.05.2026 | OH LeuvenA | 3-0 | 80 | 1 | 6.2 | ||
| 10.05.2026 | CharleroiH | 0-1 | 77 | – | 6.3 | ||
| 03.05.2026 | Standard LiegeH | 0-5 | 66 | – | 5.6 | ||
| 25.04.2026 | KVC WesterloA | 2-4 | 85 | – | 6.9 | ||
| 21.04.2026 | Standard LiegeA | 1-2 | 88 | – | 7.0 | ||
| 18.04.2026 | OH LeuvenH | 2-0 | 88 | – | 7.2 | ||
| 10.04.2026 | CharleroiA | 2-1 | 87 | – | 6.0 | ||
| 03.04.2026 | GenkH | 1-2 | 90 | 1 | 7.0 | ||
| 22.03.2026 | OH LeuvenA | 1-0 | 85 | – | 7.0 | ||
| 15.03.2026 | Standard LiegeH | 1-1 | 89 | – | 7.2 | ||
| 06.03.2026 | RAAL La LouvièreA | 0-0 | 93 | – | 7.3 | ||
| 28.02.2026 | St. TruidenH | 1-0 | 93 | – | 6.9 | ||
| 21.02.2026 | Union St. GilloiseA | 2-1 | 93 | – | 6.3 | ||
| 15.02.2026 | KVC WesterloH | 0-2 | 94 | – | 6.2 | ||
| 08.02.2026 | KV MechelenA | 2-0 | 94 | – | 7.0 | ||
| 31.01.2026 | Cercle BruggeA | 0-4 | 81 | 1 | 2 | 7.6 | |
| 25.01.2026 | CharleroiH | 0-2 | 52↑ | – | 6.6 | ||
| 18.01.2026 | DenderA | 1-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 27.12.2025 | Zulte WaregemH | 2-1 | 14↑ | – | 6.3 | ||
| 30.11.2025 | Club Brugge KVA | 0-1 | 90 | – | 6.6 | ||
| 23.11.2025 | DenderH | 1-2 | 90 | – | 6.2 | ||
| 08.11.2025 | RAAL La LouvièreH | 3-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 02.11.2025 | St. TruidenA | 1-0 | 90 | 1 | 6.7 | ||
| 26.10.2025 | Club Brugge KVH | 0-1 | 90 | 1 | 6.3 | ||
| 20.10.2025 | Standard LiegeA | 1-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 04.10.2025 | Cercle BruggeH | 1-1 | 90 | 1 | 7.0 | ||
| 27.09.2025 | Zulte WaregemA | 2-0 | 98 | – | 6.7 | ||
| 20.09.2025 | AnderlechtA | 0-0 | 57 | – | 6.9 | ||
| 14.09.2025 | GentH | 1-2 | 45 | – | 6.3 | ||
| 24.08.2025 | KV MechelenH | 2-1 | 52 | – | 6.6 | ||
| 17.08.2025 | CharleroiA | 1-1 | 70 | 1 | 6.3 | ||
| 10.08.2025 | OH LeuvenH | 3-1 | 55 | – | 7.2 |
ŞUT15
GOL2
xG2.2
xG FARKI-0.2under performing
DÖNÜŞÜM%13.3
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Korner7%47
- Asist sonrası3%20
- Taç sonrası2%13
- Duran top1%7
- Kontra atak1%7
- Açık oyun1%7
Vücut bölgesine göre
- Kafa8%53
- Sağ ayak7%47
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR15 şut
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 4 %27
- 31-45' 4 %27
- 46-60' 3 %20
- 61-75' 2 %13
- 76-90+' 2 %13
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2025–2026 · 39 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2023-02-01
Kokushikan Univ
→
Tokyo Verdy
free transfer
Kokushikan Univ
→
Tokyo Verdy
free transfer
2019-04-01
Tokyo Verdy U18
→
Kokushikan Univ
free transfer
Tokyo Verdy U18
→
Kokushikan Univ
free transfer
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 2716 dk
Takip listesi: Dengeli savunmacı
Profil takip listesine girecek kadar güçlü; maç izleme ve rol kontrolü gerekiyor.
Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Savunma etkisiMüdahale, pas arası ve ikili mücadele etkisi olumlu.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Bir scout sırada neye bakar
- Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
- Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU71.7Jupiler Pro League 2025
PERFORMANS67.72716 dk
KARARİzlemeye değer70/100
◆ Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Defansif bek
86.0
Ayağı iyi stoper
85.0
Klasik stoper
83.8
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 195 oyuncu
Scout skoru
%83
Performans
%73
Dakika
%89
Değer / getiri
%3
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru
%92
Performans
%82
Dakika
%96
Değer / getiri
%18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği
100
80
100
Performans skoru
67.7
74
92
Pas hacmi / 90
49.24
42
100
İkili mücadele kazanma
54.23
58
94
Müdahale / 90
1.72
3
57
Pas arası / 90
1.26
1.9
66
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Saúl CocoTorino · 26
%95
1gol
1asist
69scout
€9.00M
Serie A
Chris RichardsCrystal Palace · 25
%83
1gol
0asist
66scout
€25.00M
Premier League
Renzo OrihuelaSarmiento Junin · 24
%77
0gol
0asist
69scout
Liga Profesional Argentina
Gaddi AguirreAtlas · 29
%77
1gol
1asist
64scout
Liga MX
Jorge CuencaFulham · 26
%67
0gol
0asist
65scout
€8.00M
Premier League
Diego GonzálezAD Ceuta FC · 26
%61
0gol
0asist
72scout
€600K
Segunda División
Ayoub AleesamiKFUM Oslo · 29
%60
1gol
1asist
63scout
Eliteserien
Kouadio Ange AhoussouRapid Vienna · 22
%60
0gol
0asist
66scout
UEFA Europa Conference League
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum