Portugal · Midfielder
Rodrigo Román Villagra
BU SEZON1G · 2A
Gol10.03 / 90
Asist20.07 / 90
Şut260.85 / 90
Kilit pas541.78 / 90
Başarılı dripling190.62 / 90
Kazanılan ikili1073.52 / 90
Rating6.76
OYUNCU PROFİLİPrimeira Liga 2024 · 106 orta sahalar
- Kilit pas 1.78 %85
- Asist 0.07 %39
- Drible 0.62 %44
- Pas isabeti %76 %17
- Top kapma 1.54 %10
- İkili mücadele %48 %34
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 2738 dakika oynadı.
KUPALAR
🥈
Taça de PortugalNone · Portugal · 2nd Place
🥈
EkstraklasaNone · Poland · 2nd Place
🥈
Taça de Portugal2021/2022 · Portugal · 2nd Place
🥈
Ekstraklasa2018/2019 · Poland · 2nd Place
🥈
Taça de Portugal2014/2015 · Portugal · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2021/22 · 10 G+A
GolAsist
2024/25
32
2.738
1
2
6.76
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut26%27 isabet
Kilit pas54
Drible19%44 başarı
İkili kazanılan107%48
Müdahale29
Faul2647 kazanılan
Ofsayt9
İlk 11311 yedek
G+A / 900.1
Kart91
Kaptan1maçta
2023/24
31
2.480
3
1
6.74
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut17%65 isabet
Kilit pas44
Drible22%42 başarı
İkili kazanılan93%40
Müdahale21
Faul4246 kazanılan
Ofsayt9
İlk 1131
G+A / 900.15
Kart7
2022/23
19
954
1
2
6.80
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut8%38 isabet
Kilit pas17
Drible10%38 başarı
İkili kazanılan45%43
Müdahale14
Faul1519 kazanılan
Ofsayt3
İlk 11118 yedek
G+A / 900.28
Kart1
2021/22
32
2.623
6
4
7.06
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut47%53 isabet
Kilit pas41
Drible22%43 başarı
İkili kazanılan115%48
Müdahale26
Faul2458 kazanılan
Ofsayt9
Penaltı1
İlk 11311 yedek
G+A / 900.34
Kart5
Kaptan12maçta
2020/21
31
2.267
3
3
6.85
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut43%47 isabet
Kilit pas38
Drible31%62 başarı
İkili kazanılan103%45
Müdahale16
Faul3352 kazanılan
Ofsayt5
İlk 11265 yedek
G+A / 900.24
Kart72
TOPLAM GOL2
İLK 11311 yedek girdi
KART12
VAR1onu ilgilendiren karar
FORMA7
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR2 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 2 %100
- 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-17%25
- 4-1-4-16%21
- 4-4-26%21
- 3-4-35%18
- 5-4-13%11
- 3-4-1-21%4
ASİST AĞI
Onun asist yaptıkları3verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.05.2025 | AroucaA | 4-1 | 68 | 2 | 6.3 | ||
| 11.05.2025 | FC PortoH | 1-2 | 79 | – | 6.6 | ||
| 05.05.2025 | AVSA | 1-2 | 89 | 1 | 7.0 | ||
| 27.04.2025 | Sporting CPH | 0-5 | 71 | – | 6.2 | ||
| 18.04.2025 | FarenseA | 0-1 | 90 | – | 7.0 | ||
| 12.04.2025 | NacionalH | 0-1 | 90 | – | 7.0 | ||
| 07.04.2025 | Rio AveA | 0-2 | 89 | – | 6.6 | ||
| 16.03.2025 | MoreirenseA | 1-0 | 56 | – | 5.3 | ||
| 09.03.2025 | GuimaraesH | 1-2 | 90 | – | 6.7 | ||
| 02.03.2025 | Santa ClaraH | 1-0 | 90 | 1 | 1 | 7.3 | |
| 22.02.2025 | BenficaA | 3-0 | 90 | 1 | 5.9 | ||
| 14.02.2025 | EstrelaH | 0-1 | 90 | – | 6.7 | ||
| 09.02.2025 | EstorilA | 2-1 | 90 | 2 | 7.3 | ||
| 31.01.2025 | FamalicaoHC | 0-2 | 90 | – | 6.7 | ||
| 20.01.2025 | Casa PiaH | 2-3 | 45↑ | 1 | 6.6 | ||
| 04.01.2025 | AroucaH | 1-3 | 84 | 1 | 1 | 7.5 | |
| 28.12.2024 | FC PortoA | 4-0 | 90 | 1 | 6.3 | ||
| 21.12.2024 | AVSH | 0-0 | 90 | – | 6.6 | ||
| 14.12.2024 | Sporting CPA | 3-2 | 90 | 1 | – | 7.3 | |
| 08.12.2024 | FarenseH | 1-1 | 90 | 1 | 7.0 | ||
| 30.11.2024 | NacionalA | 0-0 | 89 | 2 | 7.3 | ||
| 09.11.2024 | Rio AveH | 0-2 | 89 | – | 6.9 | ||
| 02.11.2024 | GIL VicenteA | 1-2 | 90 | 2 | 6.9 | ||
| 26.10.2024 | MoreirenseH | 0-2 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 06.10.2024 | GuimaraesA | 2-2 | 90 | 1 | 6.6 | ||
| 29.09.2024 | Santa ClaraA | 1-0 | 90 | 1 | 6.7 | ||
| 23.09.2024 | BenficaH | 0-3 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 16.09.2024 | EstrelaA | 2-2 | 90 | 3 | 6.3 | ||
| 31.08.2024 | EstorilH | 0-0 | 90 | 3 | 7.7 | ||
| 24.08.2024 | FamalicaoA | 1-0 | 90 | – | 6.3 | ||
| 18.08.2024 | SC BragaH | 0-1 | 90 | 1 | 7.0 | ||
| 10.08.2024 | Casa PiaA | 0-1 | 89 | – | 6.7 | ||
| 18.05.2024 | VizelaH | 2-2 | 90 | – | 7.2 | ||
| 12.05.2024 | FC PortoA | 2-1 | 78 | 2 | 6.3 | ||
| 04.05.2024 | GIL VicenteH | 1-1 | 86 | 1 | 6.2 | ||
| 27.04.2024 | GuimaraesA | 1-0 | 77 | – | 6.9 | ||
| 20.04.2024 | EstrelaH | 1-1 | 76 | – | 6.7 | ||
| 14.04.2024 | AroucaA | 2-1 | 86 | 1 | 6.9 | ||
| 30.03.2024 | Rio AveH | 0-0 | 90 | – | 7.0 | ||
| 17.03.2024 | Sporting CPA | 6-1 | 79 | – | 5.9 | ||
| 09.03.2024 | MoreirenseH | 1-0 | 87 | 2 | 6.9 | ||
| 04.03.2024 | FamalicaoA | 1-1 | 84 | 1 | 2 | 7.2 | |
| 26.02.2024 | SC BragaH | 0-4 | 90 | – | 5.9 | ||
| 17.02.2024 | ChavesA | 2-1 | 86 | – | 7.6 | ||
| 10.02.2024 | EstorilH | 2-1 | 88 | – | 6.7 | ||
| 05.02.2024 | Casa PiaA | 0-0 | 76 | – | 7.0 | ||
| 28.01.2024 | PortimonenseH | 1-4 | 64 | 2 | 6.6 | ||
| 19.01.2024 | BenficaA | 2-0 | 89 | – | 6.2 | ||
| 30.12.2023 | GIL VicenteA | 1-0 | 17 | – | 6.5 | ||
| 16.12.2023 | GuimaraesH | 1-1 | 76 | 1 | 7.7 | ||
| 10.12.2023 | EstrelaA | 3-1 | 90 | 1 | 7.0 | ||
| 03.12.2023 | AroucaH | 0-4 | 90 | – | 6.5 | ||
| 12.11.2023 | FarenseH | 1-3 | 90 | – | 6.9 | ||
| 05.11.2023 | Rio AveA | 2-0 | 89 | – | 6.6 | ||
| 30.10.2023 | Sporting CPH | 0-2 | 90 | – | 6.3 | ||
| 06.10.2023 | MoreirenseA | 1-1 | 90 | 1 | 6.7 | ||
| 30.09.2023 | FamalicaoH | 2-2 | 81 | 1 | 1 | 7.7 | |
| 24.09.2023 | SC BragaA | 4-1 | 65 | 1 | 6.0 | ||
| 18.09.2023 | ChavesH | 4-1 | 83 | 1 | 1 | 7.3 | |
| 03.09.2023 | EstorilA | 1-2 | 74 | 1 | – | 7.2 |
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2024 · 145 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
05.2021
CezalıKadroda yok
2 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨
Primeira Liga2024 · Boavista
9sarı · 32 maç
🟥
Primeira Liga2024 · Boavista
1kırmızı · 32 maç
🟥
Primeira Liga2020 · Tondela
2kırmızı · 31 maç
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum
