Silvi
Spain · Midfielder

Silvi

YAŞ20
BOY189 cm
KİLO79 kg
KULÜPCasa Pia
DOĞUM YERİPinell de Brai
LİGPrimeira Liga
BU SEZON0G · 0A
Başarılı dripling20.97 / 90
Kazanılan ikili167.78 / 90
Rating6.90
OYUNCU PROFİLİPrimeira Liga 2026 · 64 orta sahalar
Kilit pas — %0 (0.00) Asist — %0 (0.00) Drible — %68 (0.97) Pas isabeti — %46 (%83) Top kapma — %97 (4.86) İkili mücadele — %71 (%57) 47 ORT. % 0 0 68 46 97 71
  • Kilit pas 0.00 %0
  • Asist 0.00 %0
  • Drible 0.97 %68
  • Pas isabeti %83 %46
  • Top kapma 4.86 %97
  • İkili mücadele %57 %71
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 185 dakika oynadı.
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2023/24 · 0 G+A
2023 0 2024 0 2025 0 2026 0
GolAsist
2026/27 4 185 0 0 6.90
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Primeira LigaCasa Pia 4 185 0 0 6.90
Drible2%50 başarı
İkili kazanılan16%57
Müdahale8
Faul62 kazanılan
İlk 1122 yedek
2025/26 31 1.117 0 0 6.60
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Segunda DivisiónMirandes 16 874 0 0 6.59
Segunda DivisiónAlmeria 15 243 0 0 6.62
Şut10%30 isabet
Kilit pas4
Drible5%36 başarı
İkili kazanılan63%44
Müdahale23
Faul2012 kazanılan
İlk 111318 yedek
Kart3
2024/25 17 242 0 0 6.60
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
La LigaGirona 11 163 0 0 6.75
UEFA Champions LeagueGirona 6 79 0 0 6.30
Şut1%100 isabet
Kilit pas1
Drible3%60 başarı
İkili kazanılan18%56
Müdahale9
Faul7
İlk 11314 yedek
2023/24 4 8 0 0 6.70
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
La LigaGirona 4 8 0 0 6.70
İkili kazanılan2%67
Müdahale2
Faul1
TOPLAM GOL0
İLK 11920 yedek girdi
FORMA28
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-2-3-1 — 11 3-4-3 — 3 4-1-4-1 — 3 3-4-2-1 — 2 4-3-3 — 2 3-1-4-2 — 1 22 maç
  • 4-2-3-111%50
  • 3-4-33%14
  • 4-1-4-13%14
  • 3-4-2-12%9
  • 4-3-32%9
  • 3-1-4-21%5
MAÇ GEÇMİŞİ56 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
30.08.2026 MoreirenseH 0-1 78 6.9
24.08.2026 GIL VicenteA 2-0 80 7.3
17.08.2026 BenficaH 0-7 19 6.7
08.08.2026 MaritimoA 1-0 8 6.7
31.05.2026 LeganesA 1-0
20.04.2026 Deportivo La CorunaA 3-1
12.04.2026 CastellónH 2-2
05.04.2026 ZaragozaA 1-2 8 6.9
31.03.2026 AlbaceteH 1-1 17 6.7
27.03.2026 CordobaA 2-2 61 2 6.9
22.03.2026 ValladolidH 2-1 90 6.9
13.03.2026 CadizH 0-2 90 3 6.6
07.03.2026 BurgosA 2-0 90 6.3
01.03.2026 AD Ceuta FCH 0-1 63 7.5
21.02.2026 HuescaA 1-2 90 1 6.3
15.02.2026 Las PalmasH 1-1 90 6.3
09.02.2026 Racing SantanderA 1-0 75 5.9
02.02.2026 MalagaH 2-1 90 6.5
24.01.2026 Sporting GijonA 3-0 65 1 6.7
18.01.2026 FC AndorraH 1-2 45 6.2
06.12.2025 FC AndorraA 1-2
29.11.2025 HuescaH 0-0
26.11.2025 AD Ceuta FCA 3-2
22.11.2025 LeganesA 0-3
16.11.2025 CadizH 3-0 9 6.9
01.11.2025 EibarH 3-1 14 6.7
26.10.2025 CastellónH 1-0 9 6.5
04.10.2025 Deportivo La CorunaA 1-1
27.09.2025 Las PalmasA 0-1 21 1 7.0
20.09.2025 Sporting GijonH 2-1
13.09.2025 ValladolidA 3-1
07.09.2025 Racing SantanderH 2-3 45 1 6.3
29.08.2025 Real Sociedad IIA 2-2 61 6.6
24.08.2025 Cultural LeonesaA 0-1 14 6.7
18.08.2025 AlbaceteH 4-4 70 1 6.3
29.01.2025 ArsenalH 1-2
22.01.2025 AC MilanA 1-0
18.01.2025 SevillaH 1-2
11.01.2025 AlavesA 0-1
20.12.2024 ValladolidH 3-0
14.12.2024 MallorcaA 2-1
10.12.2024 LiverpoolH 0-1
07.12.2024 Real MadridH 0-3
01.12.2024 VillarrealA 2-2
27.11.2024 Sturm GrazA 1-0
23.11.2024 EspanyolH 4-1 8 6.6
10.11.2024 GetafeA 0-1 17 1 6.9
05.11.2024 PSV EindhovenA 4-0 79 6.3
02.11.2024 LeganesH 4-3 72 6.6
26.10.2024 Las PalmasA 1-0 66 6.9
22.10.2024 Slovan BratislavaH 2-0
19.10.2024 Real SociedadH 0-1
07.10.2023 CadizA 0-1
26.08.2023 SevillaA 1-2
20.08.2023 GetafeH 3-0 8 6.7
12.08.2023 Real SociedadA 1-1
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2022–2026 · 56 maç
Casa Pia 4maç 2026
Mirandes 16maç 2025
Almeria 15maç 2025
Girona 21maç 2023–2024
Girona II 2022
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2026-07-24 Almeria Casa Pia
2026-06-29 Mirandes Almeria
SCOUT RAPORUAggregated only · 874 dk

Veri yetersiz: Dengeli orta saha profili

Mevcut skor ve veri kalitesi aktif shortlist icin zayif.

Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Bir scout sırada neye bakar
  • Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU51.4Segunda División 2025
PERFORMANS30.4874 dk
KARARVeri yetersiz46/100
ROL UYUMU2025
Top kapan ön libero 53.9
Derinden oyun kurucu 45.7
Box-to-box orta saha 40.1
Top kapan ön libero 35.0
Derinden oyun kurucu 30.8
Box-to-box orta saha 26.5
Role fit sinyali var ama confidence 48/100 ve risk 66/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 465 oyuncu
Scout skoru %61
Performans %49
Dakika %65
Değer / getiri %27
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru %67
Performans %41
Dakika %75
Değer / getiri %18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Ortalama rating 6.59 7.1 93
Dakika güvenliği 56.5 82 69
Müdahale / 90 1.96 3.2 61
İkili mücadele kazanma 43.52 58 75
Performans skoru 30.4 75 40
Pas arası / 90 0.93 2.3 40
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam