N'Golo Kanté
France · Midfielder

N'Golo Kanté

YAŞ20
BOY178 cm
KİLO74 kg
KULÜPWest Ham
DOĞUM YERİParis
LİGLeague Cup
BU SEZON0G · 0A
Gol00.00 / 90
Asist00.00 / 90
Şut20.92 / 90
Kilit pas10.46 / 90
Başarılı dripling20.92 / 90
Kazanılan ikili104.59 / 90
Rating6.38
OYUNCU PROFİLİChampionship 2026 · 104 orta sahalar
Kilit pas — %23 (0.46) Asist — %0 (0.00) Drible — %71 (0.92) Pas isabeti — %68 (%85) Top kapma — %74 (3.21) İkili mücadele — %72 (%53) 51 ORT. % 23 0 71 68 74 72
  • Kilit pas 0.46 %23
  • Asist 0.00 %0
  • Drible 0.92 %71
  • Pas isabeti %85 %68
  • Top kapma 3.21 %74
  • İkili mücadele %53 %72
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 196 dakika oynadı.
2026/27 5 196 0 0 6.38
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
ChampionshipWest Ham 5 196 0 0 6.38
Şut2
Kilit pas1
Drible2%67 başarı
İkili kazanılan10%53
Müdahale5
Faul21 kazanılan
İlk 115
Kart1
2025/26 24 72 0 0 6.47
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Premier LeagueWest Ham 24 72 0 0 6.47
Şut2
Kilit pas1
İkili kazanılan4%33
Müdahale2
Faul21 kazanılan
Kart1
TOPLAM GOL1
İLK 11326 yedek girdi
KART3
FORMA55
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR1 gol
1-15' — 0 16-30' — 0 31-45' — 0 46-60' — 0 61-75' — 0 76-90+' — 1 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 1 76-90+'
  • 1-15' 0 %0
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 0 %0
  • 46-60' 0 %0
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 1 %100
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-2-3-1 — 10 4-4-1-1 — 7 3-4-2-1 — 3 4-4-2 — 3 4-3-1-2 — 2 3-4-1-2 — 1 26 maç
  • 4-2-3-110%38
  • 4-4-1-17%27
  • 3-4-2-13%12
  • 4-4-23%12
  • 4-3-1-22%8
  • 3-4-1-21%4
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ29 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
05.09.2026 DerbyH 3-0 0 0
01.09.2026 WolvesH 4-2 21 0 6.1
29.08.2026 WatfordA 1-1 65 2 6.5
22.08.2026 CharltonH 1-2 22 6.7
16.08.2026 BurnleyA 2-2 88 6.2
24.05.2026 LeedsH 3-0
17.05.2026 NewcastleA 3-1 27 6.2
10.05.2026 ArsenalH 0-1
02.05.2026 BrentfordA 3-0
25.04.2026 EvertonH 2-1
20.04.2026 Crystal PalaceA 0-0
10.04.2026 WolvesH 4-0
22.03.2026 Aston VillaA 2-0 10 1 6.5
14.03.2026 Manchester CityH 1-1
04.03.2026 FulhamA 0-1
28.02.2026 LiverpoolA 5-2 4
21.02.2026 BournemouthH 0-0 4
10.02.2026 Manchester UnitedH 1-1
07.02.2026 BurnleyA 0-2
31.01.2026 ChelseaA 3-2
24.01.2026 SunderlandH 3-1
17.01.2026 TottenhamA 1-2
06.01.2026 Nottingham ForestH 1-2
03.01.2026 WolvesA 3-0
30.12.2025 BrightonH 2-2 13 6.9
27.12.2025 FulhamH 0-1
20.12.2025 Manchester CityA 3-0
14.12.2025 Aston VillaH 2-3 1
04.12.2025 Manchester UnitedA 1-1 13 1 6.3
ŞUT5
GOL0
xG0.4
xG FARKI-0.4under performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
90' · xG 0.045 87' · xG 0.05 24' · xG 0.032 37' · xG 0.155 22' · xG 0.082
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Açık oyun — 2 (%40) Asist sonrası — 2 (%40) Korner — 1 (%20) 5 şut
  • Açık oyun2%40
  • Asist sonrası2%40
  • Korner1%20
Vücut bölgesine göre
Sağ ayak — 3 (%60) Sol ayak — 1 (%20) Kafa — 1 (%20) 5 şut
  • Sağ ayak3%60
  • Sol ayak1%20
  • Kafa1%20
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR5 şut
1-15' — 0 16-30' — 2 31-45' — 1 46-60' — 0 61-75' — 0 76-90+' — 2 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 2 16-30'
  • 1-15' 0 %0
  • 16-30' 2 %40
  • 31-45' 1 %20
  • 46-60' 0 %0
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 2 %40
AKSİYON HARİTASI142 aksiyon
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 5 6 11 11 11 11 12
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %46 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 4 4 4 4 4 4 5 11 11 11
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %46 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %59 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 4 4 4 4 11 11 11
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %43 Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR142
Pas 59 Pas — 59 (%44) Faul 24 Faul — 24 (%18) Uzaklaştırma 12 Uzaklaştırma — 12 (%9) Bloke edilen… 11 Bloke edilen pas — 11 (%8) Top… 5 Top teması — 5 (%4) İkil… 5 İkili mücadele — 5 (%4) Müdah… 5 Müdahale — 5 (%4) Top kazanma — 4 (%3) Shie… 4 Shieldballopp — 4 (%3) Kurt… 4 Kurtarış — 4 (%3)
  • Pas59%44
  • Faul24%18
  • Uzaklaştırma12%9
  • Bloke edilen pas11%8
  • Top teması5%4
  • İkili mücadele5%4
  • Müdahale5%4
  • Top kazanma4%3
  • Shieldballopp4%3
  • Kurtarış4%3
PİYASA DEĞERİ€15.00M
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2025–2026 · 29 maç
West Ham 29maç 2025–2026
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2023-07-18 Bröndby IF Leicester €9.04m
2019-07-01 Bröndby IF U19 Bröndby IF -
2017-07-01 Bröndby IF U17 Bröndby IF U19 -
2016-07-01 Naesby BK Youth Bröndby IF U17 ?
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 72 dk

Veri yetersiz: İki yönlü orta saha

Örneklem ya da veri kapsamı bir yargıya varmak için yetersiz.

Güçlü yönler
Takip listesi adayıProfilde net bir zirve eksen yok; lig ve rol baglaminda izlenmeli.
Soru işaretleri
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Bir scout sırada neye bakar
  • Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU44.9Premier League 2025
PERFORMANS36.472 dk
KARARVeri yetersiz49/100
ROL UYUMU2025
Top kapan ön libero 39.9
Derinden oyun kurucu 37.6
Box-to-box orta saha 35.5
Role fit sinyali var ama confidence 72/100 ve risk 28/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 254 oyuncu
Scout skoru %39
Performans %42
Dakika %30
Değer / getiri %31
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru %54
Performans %51
Dakika %36
Değer / getiri %18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Müdahale / 90 2.5 3.2 78
Ortalama rating 6.47 7.1 91
Performans skoru 36.4 75 48
İkili mücadele kazanma 33.33 58 58
Pas hacmi / 90 16.25 50 32
Pas arası / 90 0 2.3 0
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam