Mike Trésor
Belgium · Attacker

Mike Trésor

YAŞ26
BOY172
KİLO64
KULÜPBurnley
DOĞUM YERİLembeek
LİGLeague Cup
BU SEZON0G · 0A
Gol00.00 / 90
Asist00.00 / 90
Şut00.00 / 90
Kilit pas00.00 / 90
Başarılı dripling00.00 / 90
Kazanılan ikili00.00 / 90
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Asist 0.000.00
Kazanılan ikili 0.001.61
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
LİG SIRALAMALARINDA
🥇 Jupiler Pro League2022 · Genk · 39 maç 24asist1.
🥉 Eredivisie2020 · Willem II · 34 maç 9asist3.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🥈 Championship2024/2025 · England · 2nd Place
🥈 First Division A2022/2023 · Belgium · 2nd Place
🥈 Super Cup2021/2022 · Belgium · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2022/23 · 23 G+A
2020 15 2021 7 2022 23 2023 2 2025 0 2026 0
GolAsist
2026/27 3 6 0 0
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
ChampionshipBurnley 3 6 0 0
İlk 1112 yedek
2025/26 8 56 0 0 6.50
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Premier LeagueBurnley 8 56 0 0 6.50
İkili kazanılan1%12
Müdahale1
2023/24 30 668 1 1 6.84
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Premier LeagueBurnley 25 436 0 0 6.56
Jupiler Pro LeagueGenk 3 118 0 0 7.45
UEFA Champions LeagueGenk 2 114 1 1 7.30
Şut9%33 isabet
Kilit pas22
Drible14%42 başarı
İkili kazanılan31%36
Müdahale11
Faul34 kazanılan
Ofsayt4
Penaltı1
İlk 11525 yedek
G+A / 900.27
Kart1
2022/23 26 2.172 7 16 7.37
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Jupiler Pro LeagueGenk 26 2.172 7 16 7.37
Şut34%50 isabet
Kilit pas78
Drible43%38 başarı
İkili kazanılan98%37
Müdahale23
Faul2427 kazanılan
Ofsayt3
İlk 11251 yedek
G+A / 900.95
Kart1
2021/22 40 1.325 0 7 6.95
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Jupiler Pro LeagueGenk 34 1.237 0 7 6.95
UEFA Europa LeagueGenk 6 88 0 0 6.90
Şut17%47 isabet
Kilit pas52
Drible37%59 başarı
İkili kazanılan83%47
Müdahale27
Faul1418 kazanılan
İlk 111228 yedek
G+A / 900.48
2020/21 34 2.435 4 11 7.07
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
EredivisieWillem II 34 2.435 4 11 7.07
Şut34%44 isabet
Kilit pas69
Drible68%50 başarı
İkili kazanılan152%46
Müdahale43
Faul1831 kazanılan
Penaltı3
İlk 11286 yedek
G+A / 900.55
Kart3
TOPLAM GOL11 penaltı
İLK 11333 yedek girdi
FORMA31
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR1 gol
1-15' — 0 16-30' — 0 31-45' — 0 46-60' — 0 61-75' — 0 76-90+' — 1 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 1 76-90+'
  • 1-15' 0 %0
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 0 %0
  • 46-60' 0 %0
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 1 %100
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-4-2 — 17 4-2-3-1 — 8 4-3-3 — 7 3-4-3 — 2 3-4-2-1 — 1 5-4-1 — 1 36 maç
  • 4-4-217%47
  • 4-2-3-18%22
  • 4-3-37%19
  • 3-4-32%6
  • 3-4-2-11%3
  • 5-4-11%3
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
29.08.2026 NorwichA 4-1 0 0
23.08.2026 West BromA 3-1
16.08.2026 West HamH 2-2 6
22.04.2026 Manchester CityH 0-1 3
19.04.2026 Nottingham ForestA 4-1
11.04.2026 BrightonH 0-2 13 6.7
30.12.2025 NewcastleH 1-3 9 6.5
27.12.2025 EvertonH 0-0 9 6.3
20.12.2025 BournemouthA 1-1 8 6.5
13.12.2025 FulhamH 2-3 14 6.5
06.12.2025 NewcastleA 2-1
11.05.2024 TottenhamA 2-1 9 6.2
04.05.2024 NewcastleH 1-4
27.04.2024 Manchester UnitedA 1-1
20.04.2024 Sheffield UtdA 1-4
13.04.2024 BrightonH 1-1 12 6.7
30.03.2024 ChelseaA 2-2
10.03.2024 West HamA 2-2
03.03.2024 BournemouthH 0-2
03.02.2024 FulhamH 2-2
12.01.2024 LutonH 1-1 15 6.3
30.12.2023 Aston VillaA 3-2 16 6.3
26.12.2023 LiverpoolH 0-2 61 7.0
23.12.2023 FulhamA 0-2 44 6.9
16.12.2023 EvertonH 0-2 3 1
09.12.2023 BrightonA 1-1 12 6.9
05.12.2023 WolvesA 1-0 20 6.7
02.12.2023 Sheffield UtdH 5-0 14 6.6
04.11.2023 Crystal PalaceH 0-2 10 6.5
28.10.2023 BournemouthA 2-1 9 6.3
21.10.2023 BrentfordA 3-0 66 1 6.3
07.10.2023 ChelseaH 1-4 61 1 5.9
03.10.2023 LutonA 1-2
30.09.2023 NewcastleA 2-0
23.09.2023 Manchester UnitedH 0-1 70 6.9
18.09.2023 Nottingham ForestA 1-1 14 1 6.9
13.08.2023 Cercle BruggeA 0-1
05.08.2023 AS EupenH 0-1 90 1 7.7
02.08.2023 Servette FCH 2-2 69 1 1 2 7.6
29.07.2023 RWDMA 0-4 28 2 7.2
25.07.2023 Servette FCA 1-1 45 7.0
17.02.2023 KV MechelenA 2-2 77 1 2 7.9
12.02.2023 AntwerpH 0-1 90 2 7.2
05.02.2023 GentA 2-3 84 1 1 6.3
01.02.2023 AS EupenA 1-1 90 1 7.2
29.01.2023 Seraing UnitedH 4-0 90 1 1 1 8.3
17.01.2023 KVC WesterloA 2-3 28 7.2
14.01.2023 Zulte WaregemH 1-0 88 1 1 5.9
08.01.2023 Club Brugge KVH 3-1 90 2 6.9
26.12.2022 KortrijkA 1-0 69 6.6
13.11.2022 AnderlechtA 0-2 79 1 7.0
04.11.2022 CharleroiH 4-1 90 1 1 7.2
28.10.2022 KV MechelenH 3-1 90 1 1 7.2
23.10.2022 AntwerpA 1-3 90 3 8.2
18.10.2022 KVC WesterloH 6-1 90 1 1 7.9
15.10.2022 OH LeuvenA 0-1 89 1 7.2
08.10.2022 KortrijkH 2-1 84 1 2 7.5
01.10.2022 OostendeA 1-2 81 1 5.9
18.09.2022 GentH 1-0 90 1 2 7.9
11.09.2022 Union St. GilloiseA 1-2 90 1 1 7.3
AKSİYON HARİTASI20 aksiyon
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %55 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %54 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %55 Rakip kale →
1
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %60 Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR20
Pas 13 Pas — 13 (%65) Top te… 2 Top teması — 2 (%10) Top ka… 2 Top kazanma — 2 (%10) Müdahale — 1 (%5) Çalım — 1 (%5) Top kaptırma — 1 (%5)
  • Pas13%65
  • Top teması2%10
  • Top kazanma2%10
  • Müdahale1%5
  • Çalım1%5
  • Top kaptırma1%5
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2016–2026 · 141 maç
Burnley 36maç 2023–2026
Genk 71maç 2021–2023
Belgium 2023
Belgium U21 2021–2023
Willem II 34maç 2020
Belgium U19 2018–2019
Anderlecht U19 2016–2017
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2024-07-01 Genk Burnley € 18M
2024-06-30 Burnley Genk End of loan
2023-09-01 Genk Burnley
2021-07-07 Willem II Genk €3.50m
2020-07-01 NEC Nijmegen Willem II € 500K
2020-06-30 Willem II NEC Nijmegen End of loan
2019-09-02 NEC Nijmegen Willem II
2018-09-11 Without Club NEC Nijmegen -
2018-07-01 Anderlecht U21 Without Club -
2017-07-01 Anderlecht U19 Anderlecht U21 -
2016-07-01 Anderlecht U17 Anderlecht U19 -
2015-07-01 Anderlecht Yth. Anderlecht U17 -
2013-07-01 Tubize Yth. Anderlecht Yth. free transfer
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
03.2026 Ayak bileği sakatlığıKadroda yok 9 maç
03.2026 Ayak bileği sakatlığıŞüpheli 1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 56 dk

Veri yetersiz: Dengeli orta saha profili

Örneklem ya da veri kapsamı bir yargıya varmak için yetersiz.

Güçlü yönler
Takip listesi adayıProfilde net bir zirve eksen yok; lig ve rol baglaminda izlenmeli.
Soru işaretleri
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Bir scout sırada neye bakar
  • Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU30.6Premier League 2025
PERFORMANS20.656 dk
KARARVeri yetersiz36/100
ROL UYUMU2025
Top kapan ön libero 26.3
Derinden oyun kurucu 23.6
İleri sekiz 17.9
Role fit sinyali var ama confidence 72/100 ve risk 36/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 254 oyuncu
Scout skoru %22
Performans %26
Dakika %30
Değer / getiri %34
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru %26
Performans %30
Dakika %33
Değer / getiri %18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Ortalama rating 6.5 7.1 92
Müdahale / 90 1.61 3.2 50
Pas hacmi / 90 32.14 50 64
Performans skoru 20.6 75 28
İkili mücadele kazanma 12.5 58 22
Pas arası / 90 0 2.3 0
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam