LİGJupiler Pro League
BU SEZON2G · 0A
Gol20.54 / 90
Asist00.00 / 90
Şut61.62 / 90
Kilit pas30.81 / 90
Başarılı dripling92.43 / 90
Kazanılan ikili225.93 / 90
Rating7.08
OYUNCU PROFİLİJupiler Pro League 2026 · 79 orta sahalar
- Kilit pas 0.81 %35
- Asist 0.00 %0
- Drible 2.43 %96
- Pas isabeti %86 %79
- Top kapma 2.16 %38
- İkili mücadele %38 %18
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 334 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
21.
Jupiler Pro League2026 · SK Beveren · 1 maç
1gol21.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2024/25 · 4 G+A
GolAsist
2026/27
5
334
2
0
7.08
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut6%50 isabet
Kilit pas3
Drible9%39 başarı
İkili kazanılan22%38
Müdahale6
Faul35 kazanılan
Ofsayt3
İlk 115
G+A / 900.54
Kart1
2024/25
34
1.010
3
1
6.68
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut17%47 isabet
Kilit pas13
Drible25%50 başarı
İkili kazanılan61%42
Müdahale12
Faul1017 kazanılan
Ofsayt2
İlk 111123 yedek
G+A / 900.36
Kart3
2023/24
34
2.079
1
2
6.70
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut43%42 isabet
Kilit pas24
Drible23%38 başarı
İkili kazanılan90%41
Müdahale31
Faul1824 kazanılan
Ofsayt4
İlk 112311 yedek
G+A / 900.13
Kart3
TOPLAM GOL5
İLK 111623 yedek girdi
KART4
FORMA14
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR5 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 1 %20
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 1 %20
- 76-90+' 3 %60
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-117%49
- 4-3-1-26%17
- 4-3-35%14
- 3-1-4-23%9
- 3-4-1-23%9
- 4-1-3-21%3
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar4aldığı asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 06.09.2026 | OH LeuvenH | 3-0 | 78 | 1 | 4 | 8.2 | |
| 28.08.2026 | GenkA | 4-0 | 77 | – | 6.2 | ||
| 22.08.2026 | Zulte WaregemA | 4-0 | 14 | – | 6.5 | ||
| 16.08.2026 | AnderlechtH | 1-0 | 85 | 1 | 6.6 | ||
| 09.08.2026 | AntwerpA | 2-1 | 80 | 1 | 1 | 7.9 | |
| 18.05.2025 | GO Ahead EaglesH | 5-3 | 45↑ | – | 6.2 | ||
| 14.05.2025 | FeyenoordA | 2-0 | 19↑ | – | 6.7 | ||
| 10.05.2025 | HeerenveenH | 3-1 | 18↑ | 1 | 1 | 1 | 8.3 |
| 03.05.2025 | GroningenA | 6-1 | 57 | 1 | 5.3 | ||
| 25.04.2025 | UtrechtH | 0-4 | 90 | 3 | 6.2 | ||
| 11.04.2025 | NEC NijmegenA | 2-1 | 90 | – | 7.5 | ||
| 06.04.2025 | HeraclesH | 0-0 | 29↑ | 1 | 6.7 | ||
| 01.04.2025 | AZ AlkmaarA | 2-2 | 32↑ | 1 | 1 | 7.2 | |
| 29.03.2025 | PEC ZwolleA | 2-0 | 23↑ | – | 6.9 | ||
| 15.03.2025 | PSV EindhovenH | 0-3 | –↑ | – | – | ||
| 28.02.2025 | Fortuna SittardH | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 16.02.2025 | TwenteA | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 09.02.2025 | NAC BredaH | 5-0 | 9↑ | 1 | 1 | 7.9 | |
| 02.02.2025 | Almere City FCA | 1-4 | –↑ | – | – | ||
| 26.01.2025 | Willem IIH | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 19.01.2025 | Sparta RotterdamA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 11.01.2025 | AjaxA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 20.12.2024 | PEC ZwolleH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 14.12.2024 | Fortuna SittardA | 3-2 | –↑ | – | – | ||
| 07.12.2024 | FeyenoordH | 2-3 | –↑ | – | – | ||
| 29.11.2024 | HeerenveenA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 23.11.2024 | HeraclesA | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 09.11.2024 | NEC NijmegenH | 0-3 | –↑ | – | – | ||
| 03.11.2024 | Almere City FCH | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 26.10.2024 | NAC BredaA | 4-1 | –↑ | – | – | ||
| 19.10.2024 | TwenteH | 2-2 | 30↑ | 1 | 6.2 | ||
| 05.10.2024 | UtrechtA | 3-2 | 31 | – | 6.2 | ||
| 29.09.2024 | AjaxH | 0-2 | 80 | 1 | 6.9 | ||
| 21.09.2024 | Sparta RotterdamH | 1-2 | 45 | 1 | 6.3 | ||
| 15.09.2024 | Willem IIA | 3-0 | 90 | 1 | 6.7 | ||
| 30.08.2024 | AZ AlkmaarH | 0-3 | 90 | – | 6.6 | ||
| 25.08.2024 | GO Ahead EaglesA | 2-0 | 81 | 3 | 6.3 | ||
| 17.08.2024 | GroningenH | 1-2 | 90 | 1 | 6.5 | ||
| 10.08.2024 | PSV EindhovenA | 5-1 | 61 | 1 | 6.3 | ||
| 19.05.2024 | PSV EindhovenA | 3-1 | 87 | 1 | – | 6.7 | |
| 12.05.2024 | PEC ZwolleH | 1-1 | 58 | 3 | 6.3 | ||
| 05.05.2024 | HeraclesA | 0-5 | 79 | 1 | 2 | 7.3 | |
| 28.04.2024 | UtrechtH | 2-2 | 65 | 2 | 6.3 | ||
| 13.04.2024 | AZ AlkmaarA | 3-2 | 85 | – | 6.3 | ||
| 07.04.2024 | FC VolendamA | 3-2 | 90 | 2 | 6.6 | ||
| 04.04.2024 | Almere City FCH | 0-0 | 81 | 2 | 6.3 | ||
| 30.03.2024 | HeerenveenH | 1-1 | 33↑ | – | 6.6 | ||
| 16.03.2024 | ExcelsiorA | 1-1 | 62 | – | 6.6 | ||
| 09.03.2024 | VitesseH | 3-1 | 86 | 2 | 6.9 | ||
| 02.03.2024 | GO Ahead EaglesA | 1-0 | 75 | 2 | 7.0 | ||
| 24.02.2024 | Fortuna SittardH | 0-1 | 90 | 1 | 6.6 | ||
| 18.02.2024 | FeyenoordA | 1-0 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 09.02.2024 | NEC NijmegenH | 2-0 | 90 | 1 | 6.6 | ||
| 03.02.2024 | TwenteA | 3-0 | 83 | 3 | 6.3 | ||
| 27.01.2024 | Sparta RotterdamH | 1-1 | 85 | 2 | 6.7 | ||
| 21.01.2024 | AjaxA | 4-1 | 28↑ | 1 | 6.2 | ||
| 12.01.2024 | HeraclesH | 1-2 | 77 | 2 | 7.3 | ||
| 16.12.2023 | UtrechtA | 1-1 | 90 | 1 | 7.0 | ||
| 10.12.2023 | Fortuna SittardA | 1-0 | 58 | – | 6.3 | ||
| 06.12.2023 | AjaxH | 2-3 | –↑ | – | – |
ŞUT6
GOL1
xG0.6
xG FARKI+0.4over performing
DÖNÜŞÜM%16.7
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası5%83
- Kontra atak1%17
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak3%50
- Sol ayak2%33
- Kafa1%17
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR6 şut
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 3 %50
- 31-45' 1 %17
- 46-60' 1 %17
- 61-75' 1 %17
- 76-90+' 0 %0
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum