Gol10.20 / 90
Asist10.20 / 90
Şut81.60 / 90
Kilit pas71.40 / 90
Başarılı dripling81.60 / 90
Kazanılan ikili244.79 / 90
Rating6.98
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Gol
0.200.19
Asist
0.200.28
Şut
1.602.65
Kilit pas
1.401.42
Başarılı dripling
1.602.27
Kazanılan ikili
4.795.49
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
KUPALAR
🏆
DBU PokalenNone · Denmark
🏆
DBU Pokalen2019/2020 · Denmark
🥈
DBU PokalenNone · Denmark · 2nd Place
🥈
DBU Pokalen2020/2021 · Denmark · 2nd Place
2024/25
16
451
1
1
6.98
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut8%25 isabet
Kilit pas7
Drible8%50 başarı
İkili kazanılan24%50
Müdahale6
Faul58 kazanılan
İlk 11412 yedek
G+A / 900.4
2023/24
13
1.041
2
3
7.23
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut30%33 isabet
Kilit pas15
Drible24%57 başarı
İkili kazanılan62%53
Müdahale18
Faul614 kazanılan
İlk 1113
G+A / 900.43
Kart1
TOPLAM GOL1
İLK 11412 yedek girdi
FORMA14
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR1 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 1 %100
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-3-315%94
- 4-1-4-11%6
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ29 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 25.08.2024 | ODD BallklubbA | 1-3 | –↑ | – | – | ||
| 21.08.2024 | LillestromH | 4-0 | –↑ | – | – | ||
| 18.08.2024 | VikingH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 04.08.2024 | TromsoH | 1-0 | 9↑ | – | 6.7 | ||
| 27.07.2024 | FredrikstadA | 2-2 | 1↑ | – | – | ||
| 12.07.2024 | Sarpsborg 08 FFA | 4-1 | 45↑ | 1 | 7.2 | ||
| 07.07.2024 | ODD BallklubbH | 2-1 | 26↑ | 1 | 6.6 | ||
| 20.05.2024 | TromsoA | 3-2 | –↑ | – | – | ||
| 16.05.2024 | KFUM OsloH | 1-3 | 30↑ | 1 | 6.7 | ||
| 11.05.2024 | MoldeA | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 04.05.2024 | BrannA | 3-0 | 61 | 1 | 6.5 | ||
| 27.04.2024 | Bodo/GlimtH | 1-3 | 22↑ | 1 | 6.6 | ||
| 21.04.2024 | HaugesundA | 1-3 | 67 | 1 | – | 7.3 | |
| 14.04.2024 | Ham-KamH | 1-0 | 85 | 2 | 7.5 | ||
| 07.04.2024 | StromsgodsetA | 1-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 01.04.2024 | SandefjordH | 2-0 | 15↑ | 1 | 1 | 7.5 | |
| 26.11.2023 | StromsgodsetH | 1-3 | 11 | – | 6.3 | ||
| 12.11.2023 | SandefjordA | 3-2 | 90 | 2 | 7.5 | ||
| 05.11.2023 | MoldeH | 3-1 | 90 | 1 | 4 | 7.3 | |
| 29.10.2023 | ValerengaA | 1-3 | 90 | 1 | 2 | 7.9 | |
| 22.10.2023 | StabaekH | 1-1 | 90 | 3 | 7.6 | ||
| 08.10.2023 | Sarpsborg 08 FFA | 5-2 | 90 | 1 | 4 | 7.7 | |
| 24.09.2023 | LillestromA | 3-0 | 77 | 2 | 6.6 | ||
| 17.09.2023 | Bodo/GlimtH | 1-1 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 03.09.2023 | TromsoA | 3-1 | 69 | 1 | 6.3 | ||
| 27.08.2023 | AalesundH | 4-0 | 74 | 2 | 2 | 8.0 | |
| 20.08.2023 | Ham-KamA | 3-0 | 90 | 2 | 7.3 | ||
| 17.08.2023 | Heart Of MidlothianA | 3-1 | 90 | 2 | 7.0 | ||
| 06.08.2023 | HaugesundA | 1-2 | 90 | 5 | 7.6 |
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2023–2024 · 29 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum
