Rio Hillen
Netherlands · Defender

Rio Hillen

YAŞ22
BOY187
KİLO77
KULÜPNAC Breda
DOĞUM YERİAmsterdam
LİGEredivisie
BU SEZON0G · 1A
Asist10.05 / 90
Şut170.77 / 90
Kilit pas70.32 / 90
Başarılı dripling70.32 / 90
Kazanılan ikili1325.96 / 90
Rating6.73
OYUNCU PROFİLİEredivisie 2025 · 92 defanslar
Müdahale — %77 (2.17) Pas arası — %65 (1.17) Blok — %58 (0.63) İkili mücadele — %89 (%62) Pas isabeti — %62 (%86) Faul (az iyi) — %31 (1.17) 64 ORT. % 77 65 58 89 62 31
  • Müdahale 2.17 %77
  • Pas arası 1.17 %65
  • Blok 0.63 %58
  • İkili mücadele %62 %89
  • Pas isabeti %86 %62
  • Faul (az iyi) 1.17 %31
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 1994 dakika oynadı.
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2025/26 · 1 G+A
2023 0 2024 0 2025 1
GolAsist
2025/26 31 1.994 0 1 6.73
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
EredivisieNAC Breda 31 1.994 0 1 6.73
Şut17%35 isabet
Kilit pas7
Drible7%54 başarı
İkili kazanılan132%62
Müdahale48
Faul2617 kazanılan
İlk 11247 yedek
G+A / 900.05
Kart91
2024/25 2 180 0 0 6.75
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
EredivisieDe Graafschap 2 180 0 0 6.75
Drible1%50 başarı
İkili kazanılan10%53
Müdahale3
Faul11 kazanılan
İlk 112
2023/24 2 93 0 0 6.55
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
EredivisieDe Graafschap 2 93 0 0 6.55
Şut2%100 isabet
İkili kazanılan7%64
Müdahale2
Faul12 kazanılan
İlk 1111 yedek
TOPLAM GOL0
İLK 11267 yedek girdi
KART9
FORMA22
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-2-3-1 — 15 5-3-2 — 9 3-5-2 — 2 4-3-1-2 — 2 4-3-3 — 2 3-4-1-2 — 1 31 maç
  • 4-2-3-115%48
  • 5-3-29%29
  • 3-5-22%6
  • 4-3-1-22%6
  • 4-3-32%6
  • 3-4-1-21%3
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ35 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
17.05.2026 AZ AlkmaarA 3-3 78 1 7.2
11.05.2026 HeerenveenH 2-0 82 7.2
02.05.2026 UtrechtA 2-0 18 6.6
25.04.2026 AjaxH 0-2 3
12.04.2026 Fortuna SittardA 1-1
05.04.2026 Sparta RotterdamH 0-0 61 2 6.5
21.03.2026 PEC ZwolleA 2-1 81 7.2
15.03.2026 GO Ahead EaglesA 6-0
08.03.2026 FeyenoordH 3-3
27.02.2026 TelstarA 3-0 47 6.0
06.02.2026 ExcelsiorH 0-2 12 3.0
30.01.2026 TwenteH 2-2 45 1 6.6
24.01.2026 PSV EindhovenA 2-2 94 6.7
17.01.2026 NEC NijmegenH 3-4 90 1 2 7.6
10.01.2026 GroningenA 0-0 90 8.3
20.12.2025 TelstarH 0-1 90 6.9
14.12.2025 UtrechtH 1-1 90 1 6.9
07.12.2025 Sparta RotterdamA 1-0 89 6.2
29.11.2025 ExcelsiorA 1-0 90 2 6.9
22.11.2025 PSV EindhovenH 0-1 90 6.9
01.11.2025 GO Ahead EaglesH 1-0 90 7.2
24.10.2025 HeerenveenA 3-3 34 7.3
18.10.2025 PEC ZwolleH 2-2 90 2 6.3
03.10.2025 GroningenH 1-2 90 6.7
27.09.2025 AjaxA 2-1 90 3 6.5
20.09.2025 HeraclesH 2-1 90 1 7.2
13.09.2025 TwenteA 2-2 90 6.7
31.08.2025 AZ AlkmaarH 0-1 90 1 7.3
24.08.2025 NEC NijmegenA 3-0 90 6.2
17.08.2025 Fortuna SittardH 2-1 90 1 6.9
09.08.2025 FeyenoordA 2-0
17.05.2025 DordrechtA 2-0 90 6.3
13.05.2025 DordrechtH 0-0 90 7.2
18.05.2024 ADO Den HaagA 2-2 63 1 6.5
14.05.2024 ADO Den HaagH 2-3 30 1 6.6
ŞUT19
GOL0
xG2.0
xG FARKI-2.0under performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
63' · xG 0.04 90' · xG 0.04 44' · xG 0.061 1' · xG 0.046 38' · xG 0.024 61' · xG 0.027 27' · xG 0.046 89' · xG 0.048 69' · xG 0.1 90' · xG 0.171 90' · xG 0.076 74' · xG 0.039 66' · xG 0.022 90' · xG 0.162 12' · xG 0.105 74' · xG 0.045 36' · xG 0.3 56' · xG 0.021 90' · xG 0.597
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Korner — 9 (%47) Asist sonrası — 6 (%32) Duran top — 3 (%16) Taç sonrası — 1 (%5) 19 şut
  • Korner9%47
  • Asist sonrası6%32
  • Duran top3%16
  • Taç sonrası1%5
Vücut bölgesine göre
Kafa — 15 (%79) Sol ayak — 4 (%21) 19 şut
  • Kafa15%79
  • Sol ayak4%21
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR19 şut
1-15' — 2 16-30' — 1 31-45' — 3 46-60' — 1 61-75' — 6 76-90+' — 6 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 6 61-75'
  • 1-15' 2 %11
  • 16-30' 1 %5
  • 31-45' 3 %16
  • 46-60' 1 %5
  • 61-75' 6 %32
  • 76-90+' 6 %32
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2023–2025 · 35 maç
NAC Breda 31maç 2025
De Graafschap 4maç 2023–2024
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2025-06-23 De Graafschap NAC Breda
2022-07-01 Ajax U21 De Graafschap free transfer
2022-07-01 Ajax De Graafschap
2021-07-01 Ajax U18 Ajax U21 -
2020-07-01 Ajax U17 Ajax U18 -
2019-07-01 AZ U17 Ajax U17 €70k
2019-01-01 AZ Alkmaar Yth. AZ U17 -
2014-07-01 AFC Youth AZ Alkmaar Yth. free transfer
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
02.2026 Kırmızı kart cezasıKadroda yok 2 maç
11.2025 Sarı kart cezasıKadroda yok 1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 1994 dk

Öne çıkıyor: Dengeli savunmacı

Skoru, performansı ve veri güvenilirliği bir adım atmaya yetecek düzeyde.

Güçlü yönler
Keşfedilmemiş profilYaş, oynadığı dakika ve skor dengesi olumlu.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Bir scout sırada neye bakar
  • Üç maçlık görüntü incelemesi ve rol uyumu kontrolü.
  • Bonservis ve sözleşme durumunun bütçeye oturup oturmadığı.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU76.2Eredivisie 2025
PERFORMANS71.01994 dk
KARARİzlemeye değer73/100
KeşfedilmemişPerformansı piyasa değerinin üstünde. Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Defansif bek 87.5
Ayağı iyi stoper 87.1
Klasik stoper 85.0
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 233 oyuncu
Scout skoru %95
Performans %90
Dakika %78
Değer / getiri %18
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru %98
Performans %88
Dakika %86
Değer / getiri %18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği 100 80 100
Performans skoru 71 74 96
Pas hacmi / 90 50.91 42 100
Müdahale / 90 2.17 3 72
İkili mücadele kazanma 62.26 58 100
Pas arası / 90 1.17 1.9 62
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam