LİGDivision Profesional - Apertura
BU SEZON0G · 1A
Asist10.42 / 90
Şut41.69 / 90
Kilit pas31.27 / 90
Kazanılan ikili93.80 / 90
Rating6.34
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Asist
0.420.00
Şut
1.691.33
Kilit pas
1.270.74
Kazanılan ikili
3.803.03
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
LİG SIRALAMALARINDA
4.
CONMEBOL Libertadores2024 · Bolívar · 6 maç
5gol4.
23.
Serie A2025 · Mirassol · 13 maç
6gol23.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆
Copa Bolivia2023 · Bolivia
🏆
Superliga2023 · Colombia
🏆
Primera División2022 Apertura · Bolivia
🥈
Division Profesional2024 Apertura · Paraguay · 2nd Place
🥈
Primera División2023 · Bolivia · 2nd Place
🥈
Copa Paraguay2021 · Paraguay · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2025/26 · 6 G+A
GolAsist
2026/27
13
213
0
1
6.34
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut4%50 isabet
Kilit pas3
İkili kazanılan9%45
Müdahale2
Faul41 kazanılan
İlk 11112 yedek
G+A / 900.42
2025/26
23
1.263
6
0
6.77
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut20%50 isabet
Kilit pas10
Drible5%28 başarı
İkili kazanılan42%36
Müdahale2
Faul1518 kazanılan
Ofsayt11
İlk 111310 yedek
G+A / 900.43
Kart3
2020/21
17
438
1
0
6.73
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut12%50 isabet
Drible6%86 başarı
İkili kazanılan36%52
Müdahale3
Faul89 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11611 yedek
G+A / 900.21
Kart1
TOPLAM GOL131 penaltı
İLK 112013 yedek girdi
KART4
VAR1onu ilgilendiren karar
FORMA91
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR13 gol
- 1-15' 3 %23
- 16-30' 3 %23
- 31-45' 1 %8
- 46-60' 2 %15
- 61-75' 3 %23
- 76-90+' 1 %8
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-3-323%70
- 4-4-24%12
- 4-2-3-13%9
- 4-1-4-11%3
- 4-4-1-11%3
- 5-4-11%3
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar8aldığı asist
MAÇ GEÇMİŞİ53 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 31.05.2026 | FluminenseH | 1-1 | 9↑ | 1 | 6.3 | ||
| 24.05.2026 | Chapecoense-scH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 17.05.2026 | PalmeirasA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 10.05.2026 | BahiaA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 25.04.2026 | RemoA | 0-1 | 15↑ | – | 6.5 | ||
| 18.04.2026 | GremioH | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 12.04.2026 | RB BragantinoH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 04.04.2026 | Sao PauloA | 4-1 | 22↑ | – | 6.3 | ||
| 01.04.2026 | VitoriaH | 3-0 | 15↑ | – | 6.5 | ||
| 18.03.2026 | Atletico ParanaenseA | 2-1 | 20↑ | – | 6.3 | ||
| 15.03.2026 | Vasco DA GamaH | 3-3 | 102 | 1 | 2 | 6.3 | |
| 12.03.2026 | FlamengoA | 2-0 | 30↑ | 1 | 6.2 | ||
| 30.01.2026 | BotafogoA | 4-0 | –↑ | – | – | ||
| 29.11.2025 | VitoriaA | 2-0 | 29↑ | 2 | 6.9 | ||
| 24.11.2025 | CearaH | 3-0 | 67 | – | 6.7 | ||
| 20.11.2025 | SantosA | 1-1 | 25↑ | – | 6.7 | ||
| 09.11.2025 | PalmeirasH | 2-1 | 34↑ | – | 6.7 | ||
| 06.11.2025 | FluminenseA | 1-0 | 97 | – | 6.9 | ||
| 01.11.2025 | BotafogoH | 0-0 | 73 | 1 | 6.6 | ||
| 25.10.2025 | Sport RecifeA | 1-2 | 45↑ | 1 | 6.6 | ||
| 05.10.2025 | CorinthiansA | 3-0 | 31↑ | 1 | 6.7 | ||
| 01.10.2025 | RB BragantinoH | 1-1 | 78 | – | 6.2 | ||
| 21.09.2025 | JuventudeH | 2-0 | 43 | 2 | 6.6 | ||
| 17.09.2025 | BotafogoA | 3-3 | 54↑ | 1 | 1 | 7.3 | |
| 31.08.2025 | BahiaH | 5-1 | 71 | 1 | 1 | 7.2 | |
| 24.08.2025 | Fortaleza ECA | 0-1 | 68 | 1 | 6.6 | ||
| 18.08.2025 | CruzeiroH | 1-1 | 77 | 1 | 6.6 | ||
| 09.08.2025 | FlamengoA | 2-1 | 90 | 3 | 6.6 | ||
| 02.08.2025 | Vasco DA GamaH | 3-2 | 90 | 1 | 1 | 7.2 | |
| 26.07.2025 | VitoriaH | 1-1 | 69 | – | 6.3 | ||
| 23.07.2025 | CearaA | 0-2 | 58 | 1 | 1 | 7.2 | |
| 19.07.2025 | SantosH | 3-0 | 86 | 1 | 1 | 6.9 | |
| 16.07.2025 | PalmeirasA | 1-1 | 32↑ | 1 | 1 | 7.2 | |
| 29.05.2025 | BolívarA | 4-0 | 38↑ | 2 | 6.3 | ||
| 14.05.2025 | Sporting CristalA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 25.04.2025 | Sporting CristalH | 2-2 | 8↑ | – | 6.3 | ||
| 02.05.2021 | LeonA | 2-1 | 15↑ | 1 | 6.7 | ||
| 17.04.2021 | NecaxaA | 0-0 | 18↑ | – | 6.5 | ||
| 12.04.2021 | Santos LagunaH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 05.04.2021 | Tigres UANLH | 0-1 | 1↑ | – | – | ||
| 04.03.2021 | Guadalajara ChivasH | 2-2 | 7↑ | – | – | ||
| 27.02.2021 | MazatlánA | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 21.02.2021 | PueblaH | 1-1 | 45 | – | 6.6 | ||
| 14.02.2021 | Club AmericaA | 2-1 | 45 | 1 | 6.5 | ||
| 05.02.2021 | PachucaH | 3-1 | 67 | 3 | 6.9 | ||
| 31.01.2021 | Cruz AzulA | 4-1 | 45↑ | – | 6.6 | ||
| 18.01.2021 | AtlasH | 1-0 | 24↑ | 1 | 1 | 7.3 | |
| 10.01.2021 | TolucaA | 3-1 | 82 | 2 | 6.9 | ||
| 14.09.2020 | LeonH | 2-3 | 19↑ | – | 6.7 | ||
| 09.09.2020 | Guadalajara ChivasA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 04.09.2020 | TolucaH | 4-1 | –↑ | – | – | ||
| 31.08.2020 | Santos LagunaA | 2-1 | 25 | 2 | 6.8 | ||
| 23.08.2020 | AtlasA | 1-0 | 45 | 2 | 6.5 |
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2026 · 53 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
SCOUT RAPORUAggregated only · 1217 dk
İzlemede: Dengeli hücum profili
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU57.7Serie A 2025
PERFORMANS51.71217 dk
KARARVeri yetersiz32/100
FORM TRENDİInsufficient_Sample-11.0
ROL UYUMU2025
Baskıcı forvet
38.9
Çizgi kanadı
38.4
Bağlantı kuran forvet
38.4
Role fit sinyali var ama confidence 26/100 ve risk 80/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 209 oyuncu
Scout skoru
%68
Performans
%64
Dakika
%74
Değer / getiri
%4
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru
%73
Performans
%68
Dakika
%83
Değer / getiri
%19
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Ortalama rating
6.34
7.15
89
Performans skoru
42.3
76
56
Asist / 90
0.42
0.2
100
İkili mücadele kazanma
45
50
90
Müdahale / 90
0.85
1.4
61
Şut / 90
1.69
3
56
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
FORM
Trend icin son mac orneklemi sinirli; karar seviyesi dusuk confidence ile okunmali.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Gabriele MonciniBari · 29
%95
11gol
2asist
58scout
Serie B
Prosper PeterAngers · 18
%95
5gol
0asist
68scout
Ligue 1
Viktor GyökeresArsenal · 27
%89
12gol
1asist
64scout
Premier League
Hyun-gyu OhBeşiktaş · 24
%82
6gol
1asist
68scout
Süper Lig
Vladyslav VanatGirona · 23
%81
9gol
1asist
73scout
€225K
La Liga
Renato KayzerVitoria · 29
%74
9gol
0asist
57scout
Serie A
Andri GuðjohnsenBlackburn · 23
%71
7gol
0asist
66scout
Championship
Louis MafoutaGuingamp · 31
%60
15gol
3asist
67scout
€1.00M
Ligue 2
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum


