Netherlands · Midfielder
Devante Cole
BU SEZON2G · 1A
Gol20.10 / 90
Asist10.05 / 90
Şut90.44 / 90
Kilit pas180.89 / 90
Başarılı dripling180.89 / 90
Kazanılan ikili954.68 / 90
Rating6.79
OYUNCU PROFİLİEredivisie 2024 · 110 orta sahalar
- Kilit pas 0.89 %30
- Asist 0.05 %21
- Drible 0.89 %65
- Pas isabeti %81 %40
- Top kapma 3.99 %86
- İkili mücadele %52 %74
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 1828 dakika oynadı.
2024/25
34
1.828
2
1
6.79
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut9%33 isabet
Kilit pas18
Drible18%58 başarı
İkili kazanılan95%52
Müdahale53
Faul178 kazanılan
İlk 112311 yedek
G+A / 900.15
TOPLAM GOL3
İLK 112311 yedek girdi
FORMA22
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR3 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 1 %33
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 2 %67
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-114%44
- 4-3-1-26%19
- 4-3-35%16
- 3-1-4-23%9
- 3-4-1-23%9
- 4-3-2-11%3
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ34 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 18.05.2025 | GO Ahead EaglesH | 5-3 | 70 | 1 | 1 | 7.7 | |
| 14.05.2025 | FeyenoordA | 2-0 | 81 | – | 6.7 | ||
| 10.05.2025 | HeerenveenH | 3-1 | 72 | 1 | 6.9 | ||
| 03.05.2025 | GroningenA | 6-1 | 82 | – | 6.9 | ||
| 25.04.2025 | UtrechtH | 0-4 | 62 | 1 | 7.2 | ||
| 11.04.2025 | NEC NijmegenA | 2-1 | 89 | – | 6.9 | ||
| 06.04.2025 | HeraclesH | 0-0 | 90 | 1 | 7.0 | ||
| 01.04.2025 | AZ AlkmaarA | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 29.03.2025 | PEC ZwolleA | 2-0 | 84 | 1 | 6.9 | ||
| 15.03.2025 | PSV EindhovenH | 0-3 | 76 | – | 6.5 | ||
| 28.02.2025 | Fortuna SittardH | 1-2 | 71 | – | 7.5 | ||
| 16.02.2025 | TwenteA | 2-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 09.02.2025 | NAC BredaH | 5-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 02.02.2025 | Almere City FCA | 1-4 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 26.01.2025 | Willem IIH | 2-0 | 90 | 1 | 1 | 7.9 | |
| 19.01.2025 | Sparta RotterdamA | 1-1 | 73 | – | 6.6 | ||
| 11.01.2025 | AjaxA | 2-1 | 8↑ | – | 6.6 | ||
| 20.12.2024 | PEC ZwolleH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 14.12.2024 | Fortuna SittardA | 3-2 | 45 | – | 6.5 | ||
| 07.12.2024 | FeyenoordH | 2-3 | 61 | – | 6.5 | ||
| 29.11.2024 | HeerenveenA | 1-1 | 61 | – | 6.3 | ||
| 23.11.2024 | HeraclesA | 2-2 | 82 | – | 6.9 | ||
| 09.11.2024 | NEC NijmegenH | 0-3 | –↑ | – | – | ||
| 03.11.2024 | Almere City FCH | 2-0 | 10↑ | – | 6.5 | ||
| 26.10.2024 | NAC BredaA | 4-1 | 45 | – | 6.3 | ||
| 19.10.2024 | TwenteH | 2-2 | 75 | 1 | 6.3 | ||
| 05.10.2024 | UtrechtA | 3-2 | 90 | 1 | – | 6.3 | |
| 29.09.2024 | AjaxH | 0-2 | 80 | – | 6.7 | ||
| 21.09.2024 | Sparta RotterdamH | 1-2 | 45↑ | 1 | 6.3 | ||
| 15.09.2024 | Willem IIA | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 30.08.2024 | AZ AlkmaarH | 0-3 | 16↑ | – | 6.2 | ||
| 25.08.2024 | GO Ahead EaglesA | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 17.08.2024 | GroningenH | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 10.08.2024 | PSV EindhovenA | 5-1 | –↑ | – | – |
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2024–2024 · 34 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
05.2026
Diz sakatlığıKadroda yok
3 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum