LİGMajor League Soccer
BU SEZON0G · 0A
Gol00.00 / 90
Asist00.00 / 90
Şut30.32 / 90
Kilit pas50.54 / 90
Başarılı dripling80.86 / 90
Kazanılan ikili333.54 / 90
Rating6.63
OYUNCU PROFİLİMajor League Soccer 2026 · 168 defanslar
- Müdahale 2.15 %89
- Pas arası 0.75 %17
- Blok 0.00 %0
- İkili mücadele %48 %11
- Pas isabeti %77 %4
- Faul (az iyi) 1.50 %11
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 838 dakika oynadı.
2026/27
15
838
0
0
6.63
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut3%67 isabet
Kilit pas5
Drible8%73 başarı
İkili kazanılan33%48
Müdahale20
Faul142 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11123 yedek
Kart2
2025/26
20
1.050
1
1
6.82
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut9%44 isabet
Kilit pas9
Drible19%58 başarı
İkili kazanılan71%60
Müdahale39
Faul710 kazanılan
İlk 11119 yedek
G+A / 900.17
Kart1
TOPLAM GOL1
İLK 111412 yedek girdi
KART2
FORMA2
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR1 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 1 %100
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-3-317%68
- 4-2-3-15%20
- 3-4-31%4
- 4-3-2-11%4
- 4-4-21%4
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ35 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.09.2026 | Toronto FCA | 4-4 | 0 | 0 | – | ||
| 29.08.2026 | Seattle SoundersA | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 22.08.2026 | New York Red BullsA | 1-1 | 90 | – | 5.9 | ||
| 19.08.2026 | Orlando City SCA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 16.08.2026 | Portland TimbersH | 2-1 | 72 | – | 7.5 | ||
| 02.08.2026 | CharlotteH | 2-1 | 86 | – | 6.9 | ||
| 25.07.2026 | New York City FCA | 3-1 | 45 | – | 5.9 | ||
| 22.07.2026 | Inter MiamiA | 3-2 | –↑ | – | – | ||
| 12.04.2026 | Atlanta United FCH | 1-0 | 68 | – | 7.2 | ||
| 05.04.2026 | Nashville SCH | 1-0 | 90 | – | 6.7 | ||
| 21.03.2026 | Philadelphia UnionA | 1-2 | 90 | – | 6.5 | ||
| 15.03.2026 | DC UnitedH | 1-2 | 89 | 1 | 6.2 | ||
| 08.03.2026 | Columbus CrewA | 0-0 | 28 | – | 6.7 | ||
| 28.02.2026 | CF MontrealH | 3-0 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 22.02.2026 | Houston DynamoA | 2-1 | 90 | 1 | 6.2 | ||
| 28.09.2025 | Columbus CrewH | 2-0 | 50 | – | 6.3 | ||
| 21.09.2025 | Minnesota United FCA | 0-3 | 1↑ | – | – | ||
| 23.08.2025 | Philadelphia UnionA | 4-0 | 45 | – | 6.3 | ||
| 17.08.2025 | St. Louis CityH | 3-2 | 78 | 1 | 6.9 | ||
| 10.08.2025 | Los Angeles FCH | 2-2 | 90 | 1 | 6.6 | ||
| 27.07.2025 | New York Red BullsH | 1-0 | 96 | – | 7.3 | ||
| 19.07.2025 | CF MontrealA | 0-2 | 90 | 1 | 7.5 | ||
| 16.07.2025 | Atlanta United FCA | 2-2 | 1↑ | – | – | ||
| 13.07.2025 | San DiegoH | 1-2 | 66 | 1 | 6.7 | ||
| 05.07.2025 | FC CincinnatiA | 2-1 | 73 | 1 | 6.6 | ||
| 29.06.2025 | CharlotteH | 3-2 | –↑ | – | – | ||
| 26.06.2025 | Philadelphia UnionH | 0-1 | 80 | – | 7.5 | ||
| 15.06.2025 | Nashville SCH | 0-2 | 24↑ | 1 | 6.3 | ||
| 07.06.2025 | DC UnitedA | 1-7 | 45↑ | 1 | 6.6 | ||
| 31.05.2025 | Orlando City SCA | 1-3 | 14↑ | – | 6.6 | ||
| 25.05.2025 | New York City FCA | 3-1 | 32↑ | 1 | 5.6 | ||
| 30.03.2025 | CF MontrealH | 1-1 | 90 | – | 6.7 | ||
| 23.03.2025 | Vancouver WhitecapsA | 1-3 | 90 | – | 7.0 | ||
| 15.03.2025 | Toronto FCA | 1-2 | 73↑ | 1 | – | 7.7 | |
| 09.03.2025 | FC DallasA | 1-3 | 12↑ | 1 | 1 | 7.7 |
ŞUT5
GOL0
xG0.2
xG FARKI-0.2under performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Açık oyun3%60
- Asist sonrası2%40
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR5 şut
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 2 %40
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 2 %40
- 76-90+' 1 %20
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2025–2026 · 35 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2025-01-31
Sporting B
→
Chicago
€1.40m
Sporting B
→
Chicago
€1.40m
2023-07-01
Sporting CP U23
→
Sporting B
-
Sporting CP U23
→
Sporting B
-
2022-07-01
Sporting U17
→
Sporting CP U23
-
Sporting U17
→
Sporting CP U23
-
2020-07-01
Sporting Sub-15
→
Sporting U17
-
Sporting Sub-15
→
Sporting U17
-
2018-07-01
Benfica Yth
→
Sporting Sub-15
?
Benfica Yth
→
Sporting Sub-15
?
SCOUT RAPORUAggregated only · 1050 dk
İzlemede: Agresif savunma profili
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Keşfedilmemiş profilYaş, oynadığı dakika ve skor dengesi olumlu.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Savunma etkisiMüdahale, pas arası ve ikili mücadele etkisi olumlu.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU70.3Major League Soccer 2025
PERFORMANS61.11050 dk
KARARVeri yetersiz52/100
FORM TRENDİStabil+3.1
◆ KeşfedilmemişPerformansı piyasa değerinin üstünde.
ROL UYUMU2025
Klasik stoper
41.3
Ayağı iyi stoper
40.5
Ofansif bek
39.7
Role fit sinyali var ama confidence 76/100 ve risk 22/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 315 oyuncu
Scout skoru
%90
Performans
%57
Dakika
%50
Değer / getiri
%2
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru
%90
Performans
%66
Dakika
%73
Değer / getiri
%18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Ortalama rating
6.67
7.2
93
İkili mücadele kazanma
46.34
68
68
Pas hacmi / 90
32.53
45
72
Müdahale / 90
1.16
2.4
48
Pas arası / 90
0.5
1.8
28
Dakika güvenliği
12.7
85
15
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
FORM
Son form stabil. Rating delta +0.02. Dakika delta -5.2.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Braian AguirreInternacional · 25
%95
1gol
1asist
58scout
CONMEBOL Libertadores
Max ScholzeEstrela · 20
%89
0gol
0asist
66scout
Primeira Liga
Yahya KalleyIFK Norrkoping · 24
%70
0gol
0asist
62scout
Allsvenskan
Arjan MalićSturm Graz · 20
%69
1gol
0asist
78scout
€1.80M
Bundesliga
Ian FrayInter Miami · 23
%68
1gol
3asist
72scout
Major League Soccer
Costantino FavasuliCatanzaro · 21
%66
2gol
5asist
75scout
€3.00M
Serie B
Harry AmassSheffield Wednesday · 18
%66
1gol
1asist
78scout
Championship
Femi SerikiSheffield Utd · 23
%60
1gol
5asist
73scout
Championship
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum