BU SEZON0G · 0A
Şut20.29 / 90
Başarılı dripling101.45 / 90
Kazanılan ikili314.50 / 90
Rating6.60
OYUNCU PROFİLİPrimeira Liga 2022 · 97 orta sahalar
- Kilit pas 0.00 %0
- Asist 0.00 %0
- Drible 1.45 %86
- Pas isabeti %87 %92
- Top kapma 2.47 %36
- İkili mücadele %51 %51
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 620 dakika oynadı.
KUPALAR
🥈
Trophée des Champions2018/2019 · France · 2nd Place
🥈
FIFA U20 World Cup2011 Colombia · World · 2nd Place
2022/23
13
620
0
0
6.60
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut2
Drible10%62 başarı
İkili kazanılan31%51
Müdahale13
Faul66 kazanılan
İlk 1176 yedek
Kart2
2020/21
30
2.018
2
1
6.80
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut7%57 isabet
Kilit pas9
Drible58%85 başarı
İkili kazanılan167%59
Müdahale40
Faul3447 kazanılan
Penaltı22 kaçan
İlk 11228 yedek
G+A / 900.13
Kart6
TOPLAM GOL0
İLK 1100 yedek girdi
MAÇ GEÇMİŞİ43 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 12.02.2023 | GIL VicenteH | 0-1 | 8↑ | – | 6.2 | ||
| 30.12.2022 | ChavesA | 0-2 | 21↑ | – | 6.9 | ||
| 13.11.2022 | Sporting CPH | 1-2 | 68 | – | 6.5 | ||
| 06.11.2022 | MaritimoA | 0-0 | 81 | 1 | 7.2 | ||
| 31.10.2022 | GuimaraesA | 3-2 | 27↑ | – | 6.7 | ||
| 22.10.2022 | Pacos FerreiraH | 2-1 | 57 | – | 6.5 | ||
| 10.10.2022 | AroucaA | 4-1 | 75 | – | 6.2 | ||
| 02.10.2022 | BoavistaH | 4-0 | 90 | – | 7.0 | ||
| 18.09.2022 | Casa PiaA | 1-0 | 63 | – | 6.3 | ||
| 10.09.2022 | BenficaH | 0-1 | 74 | – | 6.6 | ||
| 04.09.2022 | PortimonenseA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 28.08.2022 | Santa ClaraH | 1-0 | 27↑ | – | 6.2 | ||
| 12.08.2022 | SC BragaH | 0-3 | 29↑ | 1 | 6.9 | ||
| 30.05.2021 | AroucaH | 0-2 | 81↑ | – | 6.9 | ||
| 26.05.2021 | AroucaA | 3-0 | 78 | – | 7.3 | ||
| 19.05.2021 | NacionalA | 1-2 | 87 | – | 7.0 | ||
| 11.05.2021 | Santa ClaraA | 1-0 | 31↑ | – | 6.6 | ||
| 05.05.2021 | Sporting CPH | 0-2 | 11↑ | – | 6.3 | ||
| 01.05.2021 | PortimonenseA | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 25.04.2021 | Pacos FerreiraH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 21.04.2021 | MaritimoA | 1-0 | 45 | – | 6.5 | ||
| 10.04.2021 | BoavistaA | 3-3 | 61 | 1 | 6.3 | ||
| 03.04.2021 | GIL VicenteH | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 21.03.2021 | BelenensesH | 0-0 | 90 | – | 7.5 | ||
| 14.03.2021 | MoreirenseA | 1-1 | 90 | – | 7.3 | ||
| 07.03.2021 | FarenseH | 2-0 | 90 | 1 | 1 | 7.2 | |
| 01.03.2021 | BenficaA | 2-0 | 82 | – | 6.3 | ||
| 21.02.2021 | FamalicaoH | 0-1 | 79 | – | 7.6 | ||
| 13.02.2021 | GuimaraesA | 1-3 | 90 | – | 6.2 | ||
| 09.02.2021 | TondelaH | 2-1 | 90 | – | 6.2 | ||
| 05.02.2021 | NacionalH | 0-0 | 90 | 2 | 6.2 | ||
| 01.02.2021 | FC PortoA | 2-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 08.01.2021 | PortimonenseH | 3-0 | 66 | 1 | 1 | 7.3 | |
| 03.01.2021 | Pacos FerreiraA | 2-0 | 90 | 1 | 7.6 | ||
| 28.12.2020 | MaritimoH | 1-3 | 89 | – | 6.2 | ||
| 22.12.2020 | SC BragaA | 3-0 | 90 | – | 6.2 | ||
| 06.12.2020 | BoavistaH | 0-0 | 90 | – | 7.7 | ||
| 29.11.2020 | GIL VicenteA | 2-0 | 71 | – | 6.6 | ||
| 06.11.2020 | BelenensesA | 0-0 | 85 | 1 | 7.3 | ||
| 31.10.2020 | MoreirenseH | 2-0 | 90 | – | 6.3 | ||
| 25.10.2020 | FarenseA | 0-1 | 90 | 1 | – | 6.9 | |
| 18.10.2020 | BenficaH | 0-3 | 27↑ | – | 6.2 | ||
| 04.10.2020 | FamalicaoA | 1-1 | 45↑ | – | 6.9 |
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2022 · 43 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum
