Davide Bragantini
Italy · Attacker

Davide Bragantini

YAŞ22
BOY172
KİLO67
KULÜPMantova
LİGCoppa Italia
BU SEZON6G · 1A
Gol60.43 / 90
Asist10.07 / 90
Şut191.37 / 90
Kilit pas282.02 / 90
Başarılı dripling271.94 / 90
Kazanılan ikili604.32 / 90
Rating7.13
OYUNCU PROFİLİSerie B 2025 · 60 forvetler
Gol — %81 (0.43) Şut — %25 (1.4) Asist — %44 (0.07) Kilit pas — %90 (2.02) Drible — %95 (1.94) İkili mücadele — %90 (%48) 71 ORT. % 81 25 44 90 95 90
  • Gol 0.43 %81
  • Şut 1.4 %25
  • Asist 0.07 %44
  • Kilit pas 2.02 %90
  • Drible 1.94 %95
  • İkili mücadele %48 %90
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 1250 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
🥇 Coppa Italia2026 · Mantova · 1 maç 2asist1.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
2025/26 31 1.282 6 1 7.11
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Serie BMantova 30 1.250 6 1 7.13
Coppa ItaliaMantova 1 32 0 0 6.30
Şut20%60 isabet
Kilit pas28
Drible28%57 başarı
İkili kazanılan63%48
Müdahale10
Faul1421 kazanılan
Ofsayt2
İlk 111516 yedek
G+A / 900.49
Kart2
2022/23 1 0 0 0
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Serie AVerona 1 0 0 0
TOPLAM GOL1
İLK 1105 yedek girdi
FORMA30
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR1 gol
1-15' — 0 16-30' — 0 31-45' — 0 46-60' — 0 61-75' — 1 76-90+' — 0 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 1 61-75'
  • 1-15' 0 %0
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 0 %0
  • 46-60' 0 %0
  • 61-75' 1 %100
  • 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
3-4-2-1 — 2 4-2-3-1 — 1 3 maç
  • 3-4-2-12%67
  • 4-2-3-11%33
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ32 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
25.04.2026 SudtirolA 0-3
18.04.2026 AvellinoH 0-2 90 1 7.9
12.04.2026 SpeziaA 0-2 71 1 1 7.9
06.04.2026 Virtus EntellaH 1-0 76 2 6.9
21.03.2026 ModenaA 2-1 45 6.9
14.03.2026 EmpoliA 2-2 57 1 3 7.3
08.03.2026 Juve StabiaH 2-0 73 1 1 7.9
04.03.2026 PalermoA 2-1 45 6.3
01.03.2026 CarrareseH 1-1 62 1 1 8.5
21.02.2026 SampdoriaH 2-1 30 2 2 8.9
14.02.2026 CatanzaroA 2-0
10.02.2026 ReggianaA 1-0 45 6.6
07.02.2026 BariH 2-1 22 1 7.0
31.01.2026 PescaraA 2-2
24.01.2026 VeneziaH 2-5
17.01.2026 PadovaA 1-2
11.01.2026 PalermoH 1-1 14 6.7
27.12.2025 CarrareseA 0-0
21.12.2025 EmpoliH 0-1 9 6.3
13.12.2025 CesenaA 3-2
29.10.2025 CatanzaroH 1-3 90 7.5
26.10.2025 BariA 1-0 80 1 6.5
18.10.2025 SudtirolH 1-1 90 1 2 7.3
04.10.2025 AvellinoA 0-0 45 6.2
30.09.2025 Juve StabiaA 2-1 96 3 7.2
27.09.2025 FrosinoneH 1-5 94 1 6.9
20.09.2025 ModenaH 1-3 24 6.6
14.09.2025 Virtus EntellaA 1-0
30.08.2025 PescaraH 2-1 21 7.3
23.08.2025 MonzaA 1-0 71 6.2
16.08.2025 VeneziaA 4-0 32 1 6.3
14.01.2023 InterA 1-0
ŞUT23
GOL6
xG3.8
xG FARKI+2.2over performing
DÖNÜŞÜM%26.1
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
32' · xG 0.058 · GOL 39' · xG 0.388 63' · xG 0.138 62' · xG 0.097 50' · xG 0.508 21' · xG 0.449 · GOL 45' · xG 0.037 37' · xG 0.079 21' · xG 0.028 · GOL 78' · xG 0.322 · GOL 65' · xG 0.115 · GOL 1' · xG 0.411 · GOL 90' · xG 0.037 26' · xG 0.036 32' · xG 0.06 18' · xG 0.091 19' · xG 0.039 82' · xG 0.481 51' · xG 0.083 85' · xG 0.035 74' · xG 0.022 69' · xG 0.26 39' · xG 0.023
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Asist sonrası — 16 (%70) Açık oyun — 3 (%13) Korner — 2 (%9) Serbest vuruş — 1 (%4) Kontra atak — 1 (%4) 23 şut
  • Asist sonrası16%70
  • Açık oyun3%13
  • Korner2%9
  • Serbest vuruş1%4
  • Kontra atak1%4
Vücut bölgesine göre
Sol ayak — 21 (%91) Sağ ayak — 2 (%9) 23 şut
  • Sol ayak21%91
  • Sağ ayak2%9
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR23 şut
1-15' — 1 16-30' — 5 31-45' — 6 46-60' — 2 61-75' — 5 76-90+' — 4 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 6 31-45'
  • 1-15' 1 %4
  • 16-30' 5 %22
  • 31-45' 6 %26
  • 46-60' 2 %9
  • 61-75' 5 %22
  • 76-90+' 4 %17
PİYASA DEĞERİ€1.60M
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2022–2025 · 32 maç
Mantova 31maç 2025
Verona 1maç 2022
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2024-07-24 Hellas Verona Mantova €397k
2024-06-30 Mantova Hellas Verona End of loan
2023-08-01 Verona U19 Mantova Loan fee:<br /><i class="normaler-text">€50k</i>
2020-09-01 Hellas U17 Verona U19 -
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 1250 dk

Takip listesi: Yaratıcı orta saha

Profil takip listesine girecek kadar güçlü; maç izleme ve rol kontrolü gerekiyor.

Güçlü yönler
Keşfedilmemiş profilYaş, oynadığı dakika ve skor dengesi olumlu.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Soru işaretleri
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Model primi riskiModelin beklediği değer, güncel piyasa değerinin altında kalıyor.
Bir scout sırada neye bakar
  • Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
  • Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU72.3Serie B 2025
PERFORMANS55.31250 dk
KARARVeri yetersiz62/100
KeşfedilmemişPerformansı piyasa değerinin üstünde.
ROL UYUMU2025
İleri sekiz 79.5
Numara 10 79.0
Box-to-box orta saha 74.9
Role fit sinyali var ama confidence 84/100 ve risk 0/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 351 oyuncu
Scout skoru %95
Performans %85
Dakika %70
Değer / getiri %18
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru %98
Performans %83
Dakika %81
Değer / getiri %9
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Kilit pas / 90 2.02 1.8 100
Dakika güvenliği 100 76 100
Performans skoru 55.3 76 73
Ortalama rating 7.13 7.2 99
Gol / 90 0.43 0.22 100
Başarılı drible / 90 1.94 1.5 100
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam