Jerdy Schouten
Netherlands · Defender

Jerdy Schouten

YAŞ21
BOY191 cm
KİLO80 kg
DOĞUM YERİAlkmaar
LİGEredivisie
BU SEZON0G · 0A
Şut20.81 / 90
Başarılı dripling10.41 / 90
Kazanılan ikili104.05 / 90
Rating6.90
OYUNCU PROFİLİEredivisie 2026 · 67 defanslar
Müdahale — %59 (1.62) Pas arası — %14 (0.41) Blok — %79 (0.81) İkili mücadele — %67 (%59) Pas isabeti — %52 (%86) Faul (az iyi) — %26 (1.22) 50 ORT. % 59 14 79 67 52 26
  • Müdahale 1.62 %59
  • Pas arası 0.41 %14
  • Blok 0.81 %79
  • İkili mücadele %59 %67
  • Pas isabeti %86 %52
  • Faul (az iyi) 1.22 %26
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 222 dakika oynadı.
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2025/26 · 1 G+A
2022 0 2023 0 2024 0 2025 1 2026 0
GolAsist
2026/27 3 222 0 0 6.90
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
EredivisieAZ Alkmaar 3 222 0 0 6.90
Şut2
Drible1%100 başarı
İkili kazanılan10%59
Müdahale4
Faul32 kazanılan
İlk 113
2025/26 29 1.347 1 0 6.72
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
EredivisieExcelsior 29 1.347 1 0 6.72
Şut9%56 isabet
Kilit pas9
Drible1%20 başarı
İkili kazanılan67%51
Müdahale26
Faul1910 kazanılan
Ofsayt1
İlk 111415 yedek
G+A / 900.07
Kart1
2024/25 8 1 0 0
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
UEFA Europa LeagueAZ Alkmaar 1 0 0 0
EredivisieAZ Alkmaar 7 1 0 0
2023/24 6 0 0 0
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
EredivisieAZ Alkmaar 6 0 0 0
2022/23 2 0 0 0
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
UEFA Europa Conference LeagueAZ Alkmaar 2 0 0 0
TOPLAM GOL1
İLK 111723 yedek girdi
KART1
FORMA14
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR1 gol
1-15' — 0 16-30' — 0 31-45' — 0 46-60' — 0 61-75' — 0 76-90+' — 1 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 1 76-90+'
  • 1-15' 0 %0
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 0 %0
  • 46-60' 0 %0
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 1 %100
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-2-3-1 — 24 4-3-3 — 14 3-4-2-1 — 1 4-1-4-1 — 1 40 maç
  • 4-2-3-124%60
  • 4-3-314%35
  • 3-4-2-11%2
  • 4-1-4-11%2
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ48 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
22.08.2026 Fortuna SittardA 0-2 41 7.0
15.08.2026 UtrechtA 1-4 90 1 6.5
08.08.2026 ADO Den HaagH 2-0 91 1 7.2
17.05.2026 Sparta RotterdamA 2-3 91 6.2
10.05.2026 FC VolendamH 1-1 83 6.9
02.05.2026 GroningenA 2-3 94 6.5
26.04.2026 UtrechtH 5-0 85 7.7
12.04.2026 PEC ZwolleA 2-2 62 6.3
04.04.2026 NEC NijmegenH 0-2 82 6.3
20.03.2026 HeraclesA 1-1 38 6.2
15.03.2026 FeyenoordA 2-1 85 6.3
07.03.2026 HeerenveenH 1-2 95 2 7.7
01.03.2026 GO Ahead EaglesH 0-1 90 1 5.9
20.02.2026 Fortuna SittardA 2-1 85 6.3
14.02.2026 AZ AlkmaarH 1-2 84 1 7.5
06.02.2026 NAC BredaA 0-2 70 2 7.6
01.02.2026 AjaxH 2-2 23 6.5
24.01.2026 TwenteA 0-0
21.01.2026 AZ AlkmaarA 1-1 84 1 7.3
17.01.2026 TelstarH 2-2
10.01.2026 PSV EindhovenA 5-1 45 6.2
20.12.2025 PEC ZwolleH 2-1 18 6.9
05.12.2025 GroningenH 0-2 45 6.0
29.11.2025 NAC BredaH 1-0
22.11.2025 AjaxA 1-2 13 6.2
08.11.2025 HeraclesH 1-2
01.11.2025 TelstarA 2-2 29 1 6.9
26.10.2025 GO Ahead EaglesA 2-0 11 6.5
19.10.2025 Fortuna SittardH 1-0 14 6.6
27.09.2025 PSV EindhovenH 1-2 9 6.9
20.09.2025 FC VolendamA 1-2 12 1 1 7.9
14.09.2025 Sparta RotterdamH 0-1
25.05.2025 TwenteH 3-2
22.05.2025 HeerenveenH 4-1
18.05.2025 Almere City FCH 1-1
14.05.2025 TwenteA 2-3
11.05.2025 GroningenH 3-0
24.04.2025 NAC BredaH 1-1
02.02.2025 Willem IIA 0-2 1
30.01.2025 Ferencvarosi TCA 4-3
12.05.2024 GO Ahead EaglesA 0-3
13.04.2024 WaalwijkH 3-2
30.03.2024 VitesseH 2-0
13.01.2024 TwenteA 2-1
09.12.2023 Almere City FCH 4-1
26.11.2023 FC VolendamH 3-0
07.03.2023 LazioA 1-2
04.08.2022 Dundee UtdA 1-0
ŞUT17
GOL2
xG2.2
xG FARKI-0.2under performing
DÖNÜŞÜM%11.8
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
72' · xG 0.062 49' · xG 0.221 · GOL 48' · xG 0.105 78' · xG 0.214 90' · xG 0.025 90' · xG 0.087 54' · xG 0.022 28' · xG 0.177 7' · xG 0.021 57' · xG 0.09 27' · xG 0.092 3' · xG 0.07 55' · xG 0.03 64' · xG 0.054 90' · xG 0.238 · GOL 12' · xG 0.611 68' · xG 0.046
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Korner — 10 (%59) Asist sonrası — 3 (%18) Taç sonrası — 1 (%6) Duran top — 1 (%6) Açık oyun — 1 (%6) Serbest vuruş — 1 (%6) 17 şut
  • Korner10%59
  • Asist sonrası3%18
  • Taç sonrası1%6
  • Duran top1%6
  • Açık oyun1%6
  • Serbest vuruş1%6
Vücut bölgesine göre
Sağ ayak — 6 (%35) Kafa — 6 (%35) Sol ayak — 5 (%29) 17 şut
  • Sağ ayak6%35
  • Kafa6%35
  • Sol ayak5%29
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR17 şut
1-15' — 3 16-30' — 2 31-45' — 0 46-60' — 5 61-75' — 3 76-90+' — 4 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 5 46-60'
  • 1-15' 3 %18
  • 16-30' 2 %12
  • 31-45' 0 %0
  • 46-60' 5 %29
  • 61-75' 3 %18
  • 76-90+' 4 %24
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2022–2026 · 48 maç
AZ Alkmaar 19maç 2022–2026
Excelsior 29maç 2025
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2026-06-30 Excelsior Rotterdam AZ Alkmaar Kiralıktan geri döndü30 Haz 2026
2026-06-29 Excelsior AZ Alkmaar
2023-07-01 AZ Alkmaar U21 AZ Alkmaar -
2022-01-01 AZ U18 AZ Alkmaar U21 -
2021-07-01 AZ U17 AZ U18 -
2020-07-01 AZ Alkmaar Yth. AZ U17 -
2014-07-01 HSV Heiloo Jgd. AZ Alkmaar Yth. free transfer
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
08.2025 Arka adale sakatlığıKadroda yok 1 maç
04.2025 SakatlıkKadroda yok 5 maç
03.2025 SakatlıkŞüpheli 23 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 1347 dk

Takip listesi: Dengeli savunmacı

Profil takip listesine girecek kadar güçlü; maç izleme ve rol kontrolü gerekiyor.

Güçlü yönler
Keşfedilmemiş profilYaş, oynadığı dakika ve skor dengesi olumlu.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Bir scout sırada neye bakar
  • Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
  • Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU72.9Eredivisie 2025
PERFORMANS60.51347 dk
KARARİzlemeye değer70/100
KeşfedilmemişPerformansı piyasa değerinin üstünde.
ROL UYUMU2025
Defansif bek 77.7
Ayağı iyi stoper 77.0
Klasik stoper 76.6
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 233 oyuncu
Scout skoru %85
Performans %58
Dakika %66
Değer / getiri %18
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru %94
Performans %65
Dakika %78
Değer / getiri %18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği 100 80 100
Pas hacmi / 90 46.97 42 100
Performans skoru 60.5 74 82
İkili mücadele kazanma 51.15 58 88
Müdahale / 90 1.74 3 58
Pas arası / 90 1.07 1.9 56
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam