Vincent Burlet
Belgium · Defender

Vincent Burlet

YAŞ20
KULÜPBoulogne
LİGFriendlies Clubs
BU SEZON2G · 0A
Gol20.15 / 90
Asist00.00 / 90
Şut141.02 / 90
Kilit pas70.51 / 90
Başarılı dripling110.80 / 90
Kazanılan ikili886.42 / 90
Rating6.53
OYUNCU PROFİLİLigue 2 2025 · 97 orta sahalar
Kilit pas — %16 (0.51) Asist — %0 (0.00) Drible — %58 (0.80) Pas isabeti — %14 (%74) Top kapma — %56 (2.77) İkili mücadele — %55 (%50) 33 ORT. % 16 0 58 14 56 55
  • Kilit pas 0.51 %16
  • Asist 0.00 %0
  • Drible 0.80 %58
  • Pas isabeti %74 %14
  • Top kapma 2.77 %56
  • İkili mücadele %50 %55
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 1234 dakika oynadı.
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2025/26 · 2 G+A
2023 0 2024 0 2025 2
GolAsist
2025/26 20 1.261 2 0 6.52
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Ligue 2Boulogne 17 1.234 2 0 6.53
Ligue 1Lille 3 27 0 0 6.20
Şut14%43 isabet
Kilit pas8
Drible11%42 başarı
İkili kazanılan88%50
Müdahale34
Faul2430 kazanılan
Ofsayt4
İlk 11146 yedek
G+A / 900.14
Kart4
2024/25 5 0 0 0
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Ligue 1Lille 1 0 0 0
UEFA Champions LeagueLille 4 0 0 0
2023/24 2 0 0 0
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Ligue 1Lille 2 0 0 0
TOPLAM GOL22 penaltı
İLK 11411 yedek girdi
FORMA37
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR2 gol
1-15' — 0 16-30' — 0 31-45' — 0 46-60' — 0 61-75' — 0 76-90+' — 2 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 2 76-90+'
  • 1-15' 0 %0
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 0 %0
  • 46-60' 0 %0
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 2 %100
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-2-3-1 — 4 5-4-1 — 2 3-4-2-1 — 1 3-5-2 — 1 4-3-3 — 1 4-4-1-1 — 1 10 maç
  • 4-2-3-14%40
  • 5-4-12%20
  • 3-4-2-11%10
  • 3-5-21%10
  • 4-3-31%10
  • 4-4-1-11%10
MAÇ GEÇMİŞİ27 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
02.05.2026 AnnecyH 1-2 81 6.3
27.04.2026 DunkerqueH 2-6 16 6.0
18.04.2026 Estac TroyesA 1-0 24 6.7
11.04.2026 Le MansH 0-0 90 7.3
04.04.2026 ReimsA 0-0 54 2 6.2
20.03.2026 NancyH 0-0 90 1 6.6
13.03.2026 BastiaA 0-1 90 6.2
06.03.2026 AmiensH 4-2 90 5.9
27.02.2026 GrenobleA 0-0 84 6.7
20.02.2026 Clermont FootH 0-2 17 1 6.2
24.01.2026 RED Star FC 93A 2-2 90 1 4 7.5
16.01.2026 MontpellierH 1-0 90 6.6
03.01.2026 GuingampA 3-0 90 6.3
15.12.2025 Estac TroyesH 1-2 78 6.2
05.12.2025 Clermont FootA 1-1 90 2 6.9
21.11.2025 GrenobleH 3-1 90 1 4 7.2
07.11.2025 DunkerqueA 1-1 70 6.2
30.08.2025 LorientA 1-7
24.08.2025 MonacoH 1-0
17.08.2025 Stade Brestois 29A 3-3 27 6.2
28.08.2024 Slavia PrahaA 2-1
24.08.2024 AngersH 2-0
20.08.2024 Slavia PrahaH 2-0
13.08.2024 FenerbahceA 1-1
06.08.2024 FenerbahceH 2-1
12.05.2024 NantesA 1-2
24.04.2024 MonacoA 1-0
ŞUT18
GOL2
xG0.0
xG FARKI+2.0over performing
DÖNÜŞÜM%11.1
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
53' · xG 0.0 34' · xG 0.0 49' · xG 0.0 14' · xG 0.0 81' · xG 0.0 79' · xG 0.0 73' · xG 0.0 · GOL 72' · xG 0.0 65' · xG 0.0 22' · xG 0.0 9' · xG 0.0 81' · xG 0.0 · GOL 70' · xG 0.0 66' · xG 0.0 53' · xG 0.0 52' · xG 0.0 45' · xG 0.0 27' · xG 0.0
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Asist sonrası — 10 (%56) Korner — 4 (%22) Açık oyun — 2 (%11) Kontra atak — 2 (%11) 18 şut
  • Asist sonrası10%56
  • Korner4%22
  • Açık oyun2%11
  • Kontra atak2%11
Vücut bölgesine göre
Sol ayak — 14 (%78) Kafa — 2 (%11) Sağ ayak — 1 (%6) Diğer — 1 (%6) 18 şut
  • Sol ayak14%78
  • Kafa2%11
  • Sağ ayak1%6
  • Diğer1%6
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR18 şut
1-15' — 2 16-30' — 2 31-45' — 2 46-60' — 4 61-75' — 5 76-90+' — 3 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 5 61-75'
  • 1-15' 2 %11
  • 16-30' 2 %11
  • 31-45' 2 %11
  • 46-60' 4 %22
  • 61-75' 5 %28
  • 76-90+' 3 %17
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2023–2025 · 27 maç
Boulogne 17maç 2025
Lille 10maç 2023–2025
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2026-07-14 Lille Cracovia Krakow
2026-07-13 Lille Cracovia Krakow
2026-06-30 US Boulogne LOSC Lille Kiralıktan geri döndü30 Haz 2026
2026-06-29 Boulogne Lille
2024-08-31 Lille Le Mans FC loan transfer
2024-07-01 LOSC Lille B Lille -
2022-07-21 Schalke 04 U17 LOSC Lille B free transfer
2021-07-01 STVV Youth Schalke 04 U17 free transfer
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 1234 dk

İzlemede: Agresif savunma profili

Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.

Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Bir scout sırada neye bakar
  • Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
  • Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU65.9Ligue 2 2025
PERFORMANS46.41234 dk
KARARİzlemeye değer63/100
ROL UYUMU2025
Agresif stoper 64.6
Defansif bek 63.5
Klasik stoper 62.7
Ofansif bek 18.7
Ayağı iyi stoper 14.5
Klasik stoper 14.1
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 152 oyuncu
Scout skoru %49
Performans %13
Dakika %50
Değer / getiri %40
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru %82
Performans %33
Dakika %76
Değer / getiri %18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Ortalama rating 6.53 7.1 92
Dakika güvenliği 100 78 100
Müdahale / 90 2.48 3 83
Performans skoru 46.4 74 63
İkili mücadele kazanma 50.29 62 81
Pas arası / 90 0.29 2.2 13
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam